.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
15 پاسخ • 19241 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
وجود خون در منی

نویسنده پیام
yegane

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 5 خرداد 1387 - 18:54    عنوان:  وجود خون در منی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام آقاي دكترخسته نباشيد.
نامزد من 27 سالشه. 2 تا مشكل داره. يكي اينكه خيلي زود ارضا ميشه ميدونم اين مشكل خيلي هارو اذيت ميكنه و مشكل اصليش اينه كه وقتي ارضا ميشه همراه با مني اون خون هست. اين مسله باعث ناراحتي و كمي اعتماد به نفس اون شده. لطفآ بگيد چي كار كنيم.  وقتي دفعات نزديكيه ما بيشتر ميشه اين اتفاق ميفته. هيچ درد و سوزشي هم نداره. ممنون از زحمات شما.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 5 خرداد 1387 - 18:54    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: شنبه 11 خرداد 1387 - 20:17    عنوان:  Re: وجود خون در منی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
yegane نوشته است: سلام آقاي دكترخسته نباشيد.
نامزد من 27 سالشه. 2 تا مشكل داره. يكي اينكه خيلي زود ارضا ميشه ميدونم اين مشكل خيلي هارو اذيت ميكنه و مشكل اصليش اينه كه وقتي ارضا ميشه همراه با مني اون خون هست. اين مسله باعث ناراحتي و كمي اعتماد به نفس اون شده. لطفآ بگيد چي كار كنيم.  وقتي دفعات نزديكيه ما بيشتر ميشه اين اتفاق ميفته. هيچ درد و سوزشي هم نداره. ممنون از زحمات شما.

سلام،
خون در منی ممکن است به دلیل التهاب، عفونت، انسداد یا ایجاد جراحت در هر نقطه ای از سیستم ادراری تناسلی ایجاد شود. این حالت معمولا به دلیل التهاب سمینال وزیکول ایجاد می شود و خودبخود برطرف می شود. اگر وجود خون حالت دائمی دارد حتما باید آزمایشهای تکمیلی برایبررسی علت آن انجام شود. به نطر من شما به یک پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژیست) مراجعه کنید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : omid9omid, omid8803433
yegane

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 12 خرداد 1387 - 18:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام. ممنون از راهنماییتون. دکتر رهام آیا زود ارضا شدن ربطی به مشکل نامزد من داره؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 13 خرداد 1387 - 01:11    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
yegane نوشته است: سلام. ممنون از راهنماییتون. دکتر رهام آیا زود ارضا شدن ربطی به مشکل نامزد من داره؟

سلام
با اجازه آقاي دكتر
خير  زود ارضا شدن به مشكل نامزدتان ربطي ندارد

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
reza_4d

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 19 خرداد 1387 - 05:54    عنوان:  وجود خون در مایع منی آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام
حدود 3 روز هست که درمایع منی ام خون بسیار غلیظ میبینم و بیضه راست هم تورم و درد داره البته در هنگام راه رفتن یعنی در هنگام دراز کشیدن و نشستن دردی ندارم و ادرار م هم غلیظ شده می تونید کمکم کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 19 خرداد 1387 - 05:54    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: یکشنبه 19 خرداد 1387 - 12:25    عنوان:  Re: وجود خون در مایع منی آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
reza_4d نوشته است: سلام
حدود 3 روز هست که درمایع منی ام خون بسیار غلیظ میبینم و بیضه راست هم تورم و درد داره البته در هنگام راه رفتن یعنی در هنگام دراز کشیدن و نشستن دردی ندارم و ادرار م هم غلیظ شده می تونید کمکم کنید

سلام،
در صورت تداوم علایمی که ذکر کردید، حتما با یک متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژیست) مشورت نمایید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: چهار‌شنبه 22 خرداد 1387 - 00:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
با عرض سلام
مشاهده خون در مني ممكن است به دليل انسداد، التهاب، زخم و يا عفونت در قضيب، مجاري پيشاب و يا پروستات بروز كند. وجود خون در مني (كه با نام هماتوسپرميا نيز شناخته مي شود) معمولا به دليل تحريك مجاري پيشاب و عفونت پروستات ايجاد مي شود.

اگر به طور مكرر خون را مشاهده مي كنيد، احساس خارش و سوزش داريد، ترشحات سبز- زرد داريد ( كه بيانگر بيماري هاي جنسي است) لازم است كه خود را تحت معاينه متخصص بيماري هاي دستگاه ادراري قرار دهيد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
arezou510

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1387 - 07:53    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
اگر مقداري خون قاطيش باشه چي؟مشكل از چي ميتونه باشه؟

امضامن مسلمانم
قبله ام یک گلسرخ.....

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1387 - 09:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
arezou510 نوشته است: اگر مقداري خون قاطيش باشه چي؟مشكل از چي ميتونه باشه؟

وجود خون در منی اگرچه اغلب خوش خیم است و گاهی - گاهی - نیاز به درمان ندارد اما اگر مداوم و بخصوص همراه درد و سوزش باشید و یا همراه ترشحات دیگری باشد حتما باید بوسیله متخصص بررسی و درمان گردد

وجود خون در منی می تواند ناشی از التهاب و عفونت و یا جراحت باشد

اگر چند بار پشت سر هم خون دیده شده بهتره به پزشک مراجعه کنید

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1387 - 09:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

arezou510

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 21 شهریور 1387 - 00:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
sami28 نوشته است:
arezou510 نوشته است: اگر مقداري خون قاطيش باشه چي؟مشكل از چي ميتونه باشه؟

وجود خون در منی اگرچه اغلب خوش خیم است و گاهی - گاهی - نیاز به درمان ندارد اما اگر مداوم و بخصوص همراه درد و سوزش باشید و یا همراه ترشحات دیگری باشد حتما باید بوسیله متخصص بررسی و درمان گردد

وجود خون در منی می تواند ناشی از التهاب و عفونت و یا جراحت باشد

اگر چند بار پشت سر هم خون دیده شده بهتره به پزشک مراجعه کنید

ممنون از جوابتون.ولي نه دردي هست نه ترشحي نه سوزشي.
سونوگرافي و آزمايش هم چيزي نشون نداده و سالم بوده.پس اين خون براي چيه؟علتش چيه؟عفونت؟؟؟

امضامن مسلمانم
قبله ام یک گلسرخ.....

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
arezou510

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 21 شهریور 1387 - 22:07    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
ببخشيد كه دوباره مزاحمتون ميشم.
اگه وجود خون در مني  ادامه پيدا كنه و آزمايشات و سنو گرافي هم چيزي رو نشون نده و سالم باشه چي؟اون وقت اين خون ممكنه به چه علت باشه؟

امضامن مسلمانم
قبله ام یک گلسرخ.....

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 22 شهریور 1387 - 02:07    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
arezou510 نوشته است: ببخشيد كه دوباره مزاحمتون ميشم.
اگه وجود خون در مني  ادامه پيدا كنه و آزمايشات و سنو گرافي هم چيزي رو نشون نده و سالم باشه چي؟اون وقت اين خون ممكنه به چه علت باشه؟

ببینید اگر آزمایشات ( آزمایشاتی که دکتر تعیین  کرده نه فرضا آزمایش قند خون ) و سنوگرافی چیزی رو نشون نده و خون ریزی باز هم تداوم داشته باشه توصیه من به شما اینه که پرونده تون رو به پزشک دیگری ارجاع بدید و توسط ایشان یکبار دیگه چک بشید

بهرحال عفونت و التهاب و جراحت دلیل اصلی این خونریزی هاست
اگر یکی دوبار پیش بیاید و تمام بشود جای نگرانی خاصی نیست ولی تداومش طبیعی نیست

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
meysam0149

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 01:42    عنوان:  خون در منی ........کمک آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
سلام به همه دوستان
من یه  19 سال دارم و  مدتی که در منی من خون وجود داره یعنی همراه منی ماده قرمز رنگی با منی خارج میشه البته به صورت گره گره و مقداری هم منی غلیظه(معمولی) البته باید به این نکته اشاره کنم ،که پارسال هم یه بار این اتفاق برام افتاد ولی بعد ار یه مدت کوتاه خوب شد . ولی باید اینو بگم که من زیاد خود ارضایی می کنم .(4تا 7 بار در ماه ) البته در بعضی مواقع تا اوج انزال رفته و از انزال خود جلوگیری می کنم (به دلایلی که مشخصه). البته من تو این سایت و سایت های دیگه مطالب زیادی خوندم ولی گفتم بهتره اینجا هم سوالمو مطرح کنم. در ضمن باید خدمت شما عرض کنم که تنها ماده قرمز رنگ(خون) همراه منی خارج میشه بدون هر گونه ماده دیگه که در مطالب دیگه خوندم مثل مواد سبز رنگ و امثال اینها

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 01:42    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 10:51    عنوان:  Re: خون در منی ........کمک آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
meysam0149 نوشته است: سلام به همه دوستان
من یه  19 سال دارم و  مدتی که در منی من خون وجود داره یعنی همراه منی ماده قرمز رنگی با منی خارج میشه البته به صورت گره گره و مقداری هم منی غلیظه(معمولی) البته باید به این نکته اشاره کنم ،که پارسال هم یه بار این اتفاق برام افتاد ولی بعد ار یه مدت کوتاه خوب شد . ولی باید اینو بگم که من زیاد خود ارضایی می کنم .(4تا 7 بار در ماه ) البته در بعضی مواقع تا اوج انزال رفته و از انزال خود جلوگیری می کنم (به دلایلی که مشخصه). البته من تو این سایت و سایت های دیگه مطالب زیادی خوندم ولی گفتم بهتره اینجا هم سوالمو مطرح کنم. در ضمن باید خدمت شما عرض کنم که تنها ماده قرمز رنگ(خون) همراه منی خارج میشه بدون هر گونه ماده دیگه که در مطالب دیگه خوندم مثل مواد سبز رنگ و امثال اینها

سلام
وجود خون در منی شامل موارد متعددی از قبیل ترومای کوچک ( آسیب های جزئی ) دستگاه تناسلی ، پروستاتیت و مقاربتهای سخت و ناگهانی ... و گاهی بدخیمی ها می شود

اغلب موارد وجود خون در منی به همون آسیبهایی که گاهی بر اثر ضربه و مقاربت به آلت وارد می شود بازمی گردد اما با توجه به اینکه شما قبلا هم سابقه چنین موضوعی رو داشتید توصیه می کنم به متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : komak_kon
asana_2

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 12 اردیبهشت 1388 - 05:15    عنوان:  وحشت آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
با عرض سلام خدمت دکتر رهام  
مدتی است که از آلت شوهرم پس از انزال به جای منی.خون آبه خارج میشه لطفا راهنمایی کنید که علت چیست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 2035 روز قبل (12 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. آیا جلق باعث ... میشود؟ 3 arman100 4538 شنبه 18 شهریور 1391 - 15:40
Clooney مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد خون در منی 9 ubee 4140 دوشنبه 20 دی 1389 - 20:49
1984 مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. یک اتفاق عجیب واسه خروج منی 4 Amirsaeed 12234 سه‌شنبه 23 شهریور 1389 - 12:53
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف قرص اسپیرونولاکتون برای مردان و ددیدن خون در منی 3 mehdi5428 3247 یکشنبه 10 مرداد 1389 - 23:09
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد دفع خون و لخته خون هنگام ادرار بعد از انزال 3 GoldbergTheMan 5531 دوشنبه 11 آبان 1388 - 22:28
aliyan مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید