شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وجود خون در منی

1. سلام آقاي دكترخسته نباشيد.
    نامزد من 27 سالشه. 2 تا مشكل داره. يكي اينكه خيلي زود ارضا ميشه ميدونم اين مشكل خيلي هارو اذيت ميكنه و مشكل اصليش اينه كه وقتي ارضا ميشه همراه با مني اون خون هست. اين مسله باعث ناراحتي و كمي اعتماد به نفس اون شده. لطفآ بگيد چي كار كنيم.  وقتي دفعات نزديكيه ما بيشتر ميشه اين اتفاق ميفته. هيچ درد و سوزشي هم نداره. ممنون از زحمات شما.

2. yegane نوشته است: سلام آقاي دكترخسته نباشيد.
    نامزد من 27 سالشه. 2 تا مشكل داره. يكي اينكه خيلي زود ارضا ميشه ميدونم اين مشكل خيلي هارو اذيت ميكنه و مشكل اصليش اينه كه وقتي ارضا ميشه همراه با مني اون خون هست. اين مسله باعث ناراحتي و كمي اعتماد به نفس اون شده. لطفآ بگيد چي كار كنيم.  وقتي دفعات نزديكيه ما بيشتر ميشه اين اتفاق ميفته. هيچ درد و سوزشي هم نداره. ممنون از زحمات شما.

سلام،
    خون در منی ممکن است به دلیل التهاب، عفونت، انسداد یا ایجاد جراحت در هر نقطه ای از سیستم ادراری تناسلی ایجاد شود. این حالت معمولا به دلیل التهاب سمینال وزیکول ایجاد می شود و خودبخود برطرف می شود. اگر وجود خون حالت دائمی دارد حتما باید آزمایشهای تکمیلی برایبررسی علت آن انجام شود. به نطر من شما به یک پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژیست) مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام. ممنون از راهنماییتون. دکتر رهام آیا زود ارضا شدن ربطی به مشکل نامزد من داره؟

4. yegane نوشته است: سلام. ممنون از راهنماییتون. دکتر رهام آیا زود ارضا شدن ربطی به مشکل نامزد من داره؟

سلام
    با اجازه آقاي دكتر
    خير  زود ارضا شدن به مشكل نامزدتان ربطي ندارد

5. سلام
    حدود 3 روز هست که درمایع منی ام خون بسیار غلیظ میبینم و بیضه راست هم تورم و درد داره البته در هنگام راه رفتن یعنی در هنگام دراز کشیدن و نشستن دردی ندارم و ادرار م هم غلیظ شده می تونید کمکم کنید

6. reza_4d نوشته است: سلام
    حدود 3 روز هست که درمایع منی ام خون بسیار غلیظ میبینم و بیضه راست هم تورم و درد داره البته در هنگام راه رفتن یعنی در هنگام دراز کشیدن و نشستن دردی ندارم و ادرار م هم غلیظ شده می تونید کمکم کنید

سلام،
    در صورت تداوم علایمی که ذکر کردید، حتما با یک متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژیست) مشورت نمایید.

7. با عرض سلام
    مشاهده خون در مني ممكن است به دليل انسداد، التهاب، زخم و يا عفونت در قضيب، مجاري پيشاب و يا پروستات بروز كند. وجود خون در مني (كه با نام هماتوسپرميا نيز شناخته مي شود) معمولا به دليل تحريك مجاري پيشاب و عفونت پروستات ايجاد مي شود.

اگر به طور مكرر خون را مشاهده مي كنيد، احساس خارش و سوزش داريد، ترشحات سبز- زرد داريد ( كه بيانگر بيماري هاي جنسي است) لازم است كه خود را تحت معاينه متخصص بيماري هاي دستگاه ادراري قرار دهيد.

8. اگر مقداري خون قاطيش باشه چي؟مشكل از چي ميتونه باشه؟

9. arezou510 نوشته است: اگر مقداري خون قاطيش باشه چي؟مشكل از چي ميتونه باشه؟

وجود خون در منی اگرچه اغلب خوش خیم است و گاهی - گاهی - نیاز به درمان ندارد اما اگر مداوم و بخصوص همراه درد و سوزش باشید و یا همراه ترشحات دیگری باشد حتما باید بوسیله متخصص بررسی و درمان گردد

وجود خون در منی می تواند ناشی از التهاب و عفونت و یا جراحت باشد

اگر چند بار پشت سر هم خون دیده شده بهتره به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. sami28 نوشته است:
    arezou510 نوشته است: اگر مقداري خون قاطيش باشه چي؟مشكل از چي ميتونه باشه؟

وجود خون در منی اگرچه اغلب خوش خیم است و گاهی - گاهی - نیاز به درمان ندارد اما اگر مداوم و بخصوص همراه درد و سوزش باشید و یا همراه ترشحات دیگری باشد حتما باید بوسیله متخصص بررسی و درمان گردد

وجود خون در منی می تواند ناشی از التهاب و عفونت و یا جراحت باشد

اگر چند بار پشت سر هم خون دیده شده بهتره به پزشک مراجعه کنید

ممنون از جوابتون.ولي نه دردي هست نه ترشحي نه سوزشي.
    سونوگرافي و آزمايش هم چيزي نشون نداده و سالم بوده.پس اين خون براي چيه؟علتش چيه؟عفونت؟؟؟

11. ببخشيد كه دوباره مزاحمتون ميشم.
    اگه وجود خون در مني  ادامه پيدا كنه و آزمايشات و سنو گرافي هم چيزي رو نشون نده و سالم باشه چي؟اون وقت اين خون ممكنه به چه علت باشه؟

12. arezou510 نوشته است: ببخشيد كه دوباره مزاحمتون ميشم.
    اگه وجود خون در مني  ادامه پيدا كنه و آزمايشات و سنو گرافي هم چيزي رو نشون نده و سالم باشه چي؟اون وقت اين خون ممكنه به چه علت باشه؟

ببینید اگر آزمایشات ( آزمایشاتی که دکتر تعیین  کرده نه فرضا آزمایش قند خون ) و سنوگرافی چیزی رو نشون نده و خون ریزی باز هم تداوم داشته باشه توصیه من به شما اینه که پرونده تون رو به پزشک دیگری ارجاع بدید و توسط ایشان یکبار دیگه چک بشید

بهرحال عفونت و التهاب و جراحت دلیل اصلی این خونریزی هاست
    اگر یکی دوبار پیش بیاید و تمام بشود جای نگرانی خاصی نیست ولی تداومش طبیعی نیست

13. سلام به همه دوستان
    من یه  19 سال دارم و  مدتی که در منی من خون وجود داره یعنی همراه منی ماده قرمز رنگی با منی خارج میشه البته به صورت گره گره و مقداری هم منی غلیظه(معمولی) البته باید به این نکته اشاره کنم ،که پارسال هم یه بار این اتفاق برام افتاد ولی بعد ار یه مدت کوتاه خوب شد . ولی باید اینو بگم که من زیاد خود ارضایی می کنم .(4تا 7 بار در ماه ) البته در بعضی مواقع تا اوج انزال رفته و از انزال خود جلوگیری می کنم (به دلایلی که مشخصه). البته من تو این سایت و سایت های دیگه مطالب زیادی خوندم ولی گفتم بهتره اینجا هم سوالمو مطرح کنم. در ضمن باید خدمت شما عرض کنم که تنها ماده قرمز رنگ(خون) همراه منی خارج میشه بدون هر گونه ماده دیگه که در مطالب دیگه خوندم مثل مواد سبز رنگ و امثال اینها

14. meysam0149 نوشته است: سلام به همه دوستان
    من یه  19 سال دارم و  مدتی که در منی من خون وجود داره یعنی همراه منی ماده قرمز رنگی با منی خارج میشه البته به صورت گره گره و مقداری هم منی غلیظه(معمولی) البته باید به این نکته اشاره کنم ،که پارسال هم یه بار این اتفاق برام افتاد ولی بعد ار یه مدت کوتاه خوب شد . ولی باید اینو بگم که من زیاد خود ارضایی می کنم .(4تا 7 بار در ماه ) البته در بعضی مواقع تا اوج انزال رفته و از انزال خود جلوگیری می کنم (به دلایلی که مشخصه). البته من تو این سایت و سایت های دیگه مطالب زیادی خوندم ولی گفتم بهتره اینجا هم سوالمو مطرح کنم. در ضمن باید خدمت شما عرض کنم که تنها ماده قرمز رنگ(خون) همراه منی خارج میشه بدون هر گونه ماده دیگه که در مطالب دیگه خوندم مثل مواد سبز رنگ و امثال اینها

سلام
    وجود خون در منی شامل موارد متعددی از قبیل ترومای کوچک ( آسیب های جزئی ) دستگاه تناسلی ، پروستاتیت و مقاربتهای سخت و ناگهانی ... و گاهی بدخیمی ها می شود

اغلب موارد وجود خون در منی به همون آسیبهایی که گاهی بر اثر ضربه و مقاربت به آلت وارد می شود بازمی گردد اما با توجه به اینکه شما قبلا هم سابقه چنین موضوعی رو داشتید توصیه می کنم به متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با عرض سلام خدمت دکتر رهام  
    مدتی است که از آلت شوهرم پس از انزال به جای منی.خون آبه خارج میشه لطفا راهنمایی کنید که علت چیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید