.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 13385 بازديد •  
کیستهای سینه

نویسنده پیام
neda1360

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387 - 21:48    عنوان:  کیستهای سینه آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
دختری 26 ساله هستم.از مدتها قبل مشکل پریودهای نا منظم رو دارم و همچنین مو های زائد زیر چانه که متاسفانه رفتن به دکتر رو پشت گوش انداختم.تازگی متوجه یک توده در سینه راستم شدم که بعد از مراجعه به متخصص زنان آزمایش هورمونها و سونوگرافی سینه انجام دادم و در سونو مجموعا 6 کیست در هر دو سینه من تشخیص داده شد که یکی از این کیستها بزرگ و بقیه کوچک هستند.هورمون پرولاکتین من هم بالا بود.میخواستم بدونم آیا بالا بودن پرولاکتین ربطی به کیست های ایجاد شده دارد یا نه؟و چه درمانی برای این کیستها بلید انجام بشه؟ Crying or Very sad
متشکرم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387 - 21:48    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387 - 22:07    عنوان:  Re: کیستهای سینه آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
نقل قول: با سلام
دختری 26 ساله هستم.از مدتها قبل مشکل پریودهای نا منظم رو دارم و همچنین مو های زائد زیر چانه که متاسفانه رفتن به دکتر رو پشت گوش انداختم.تازگی متوجه یک توده در سینه راستم شدم که بعد از مراجعه به متخصص زنان آزمایش هورمونها و سونوگرافی سینه انجام دادم و در سونو مجموعا 6 کیست در هر دو سینه من تشخیص داده شد که یکی از این کیستها بزرگ و بقیه کوچک هستند.هورمون پرولاکتین من هم بالا بود.میخواستم بدونم آیا بالا بودن پرولاکتین ربطی به کیست های ایجاد شده دارد یا نه؟و چه درمانی برای این کیستها بلید انجام بشه؟ Crying or Very sad
متشکرم

سلام
يكي از دلايل پديد آمدن كيست هاي تخمدان و سينه بالا بودن پرولاكتين است  زيرا پرولاكتين بالا باعث ميشود  ترشح هورمون هاي زنانه به خوبي صورت نگيرد
نگران نباشيد اين كيست ها با مصرف دارو با تجويز پزشك از بين خواهد رفت
در خصوص درمان هم بايد از پزشك معالج خود كمك بگيريد

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
morva000

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 17 مهر 1388 - 04:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام من ۲۶ سالمه در سینه سمت راستم احساس توده هایی داشتم به متخصص زنان مراجعه کردم برایم سونوگرافی نوشت در سونو یک کیست کوچک ۴ میلی متری در سینه سمت راستم دیده شد که دکتر گفت اصلا جای نگرانی نیست اما چیزی که مرا نگران کرده و از آن سر در نمیارم این است که در جواب سونو نوشته : لنف نودی به ابعاد۵ *۱۵ mmبا نمای طبیعی و ناحیه اکوژن مرکزی به ابعاد ۵*۱۵ mm در اگزیلاری راست مشهود است . این یعنی چی ؟ لطفا مرا راهنمایی کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: جمعه 17 مهر 1388 - 08:09    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
morva000 نوشته است: با سلام من ۲۶ سالمه در سینه سمت راستم احساس توده هایی داشتم به متخصص زنان مراجعه کردم برایم سونوگرافی نوشت در سونو یک کیست کوچک ۴ میلی متری در سینه سمت راستم دیده شد که دکتر گفت اصلا جای نگرانی نیست اما چیزی که مرا نگران کرده و از آن سر در نمیارم این است که در جواب سونو نوشته : لنف نودی به ابعاد۵ *۱۵ mmبا نمای طبیعی و ناحیه اکوژن مرکزی به ابعاد ۵*۱۵ mm در اگزیلاری راست مشهود است . این یعنی چی ؟ لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام،
در مورد کیست همانطور که پزشک اشاره کرده جای نگرانی نیست. در مورد لنف نود یعنی یک گره لنفاوی که لنف ناحیه پستان را درناژ می کند بزرگ شده است که با توجه به اینکه در پستانها مشکلی وجود ندارد احتمالا به دلیل عفونت ناحیه بوده است.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
morva000

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 18 مهر 1388 - 15:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام مجدد
اقای دکتر من ۲ روز پیش سوالی در مورد سونوگرافی سینه از شما پرسیدم ضمن تشکر از پاسخ شمامیخواستم این نکته را در سوال قبلی ام اصلاح کنم . اندازه لنف نود را که من اشتباه در سوال قبلی ام نوشتم ۱۰*۵ میلی متر ذکر کرده . آیا من باید نگران باشم و نیاز به پیگیری داره یا اندازه آن طبیعی ؟ در ضمن من به دلیل حساس شدن رو سینه راستم خیلی اونو دستکاریش کردم این میتونه باعث تورم غده لنفاوی شده باشه ؟ در ضمن من سرما خوردگی هم دارم . تو رو خدا زودتر جوابم رو بدید دارم دیوانه میشم!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 18 مهر 1388 - 15:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1897 روز قبل (18 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد درد و انجام کار بعد از ختنه 2 kojabadi 252 جمعه 23 اسفند 1392 - 10:19
ramtin511 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد دلایل ایجاد زخمی بزرگ در سر الت کودک 3ساله 0 raha1341 806 شنبه 9 مهر 1390 - 17:01
raha1341 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کمک فوری جواب آزمایش غدد لنفاوی 3 zoo18820 3893 چهار‌شنبه 30 تیر 1389 - 00:58
nasim58 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوال درباره ایجاد سینه 4 reza2009 2564 شنبه 12 دی 1388 - 01:27
reza2009 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد خونريزي بالاي مقعد 22 afrashteh 11990 جمعه 19 تیر 1388 - 07:24
pouriajoon مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید