.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
1 پاسخ • 5942 بازديد •  
لاغری ساق پا

نویسنده پیام
asal_777

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 29 فروردین 1387 - 02:05    عنوان:  لاغری ساق پا آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام و خسته نباشید.
مشکلی که دارم  چاقی در قسمت ساق پا هست. میخواستم بدونم از چه طریق میتونم ساق پاهام رو لاغر کنم.  رژیم غذایی و ورزش و پیاده روی  رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.آیا میتونم ساکشن انجام بدم ؟  و آیا ساکشن ساق پا باعث به وجود آمدن مشکلی در آینده میشه یا نه ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 29 فروردین 1387 - 02:05    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 30 فروردین 1387 - 08:29    عنوان: icon_funny Re: لاغری ساق پا آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
asal_777 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
مشکلی که دارم  چاقی در قسمت ساق پا هست. میخواستم بدونم از چه طریق میتونم ساق پاهام رو لاغر کنم.  رژیم غذایی و ورزش و پیاده روی  رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.آیا میتونم ساکشن انجام بدم ؟  و آیا ساکشن ساق پا باعث به وجود آمدن مشکلی در آینده میشه یا نه ؟

سلام،
نمی دانم سایر قسمتهای بدنتان چه وضعیتی دارند ولی بعید است که فقط تجمع چربی در ساق پا باشد چون قسمتهای شایعتری وجود دارند که چربی در آنها قسمتها تجمع می یابد که در زنان بیشتر در ناحیه ران، باسن و شکم است. با این حال اگر فقط ساق پا این مشکل را دارد یا باید از ورزشهایی که ناحیه موردنظر را بکار میگیرد استفاده کنید و یا اینکه توسط جراحی چربیها را خارج کنید که فکر می کنم این عمل در ناحیه ساق پا معمول نباشد، با این حال برای مشاوره می توانید به یک جراح مراجعه کنید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : asal_777
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2434 روز قبل (30 فروردین 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آیا نوشیدن مشروب باعث میشود که از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم؟ 1 tina92 2466 شنبه 14 خرداد 1390 - 23:11
marilyn_manson مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد وجود لهجه در صدا 3 Scotty 1313 پنج‌شنبه 12 شهریور 1388 - 07:09
sarakhanoom مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نحوه نمونه گیری برای انجام ivf 4 maroonside 13928 چهار‌شنبه 11 شهریور 1388 - 08:52
karbobala مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا مصرف LD باعث آکنه و جوش صورت می شود؟ 1 sanazkh 2116 جمعه 26 تیر 1388 - 20:55
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استخوان ساق پا و وزن زیاد 1 esdha 2334 سه‌شنبه 11 فروردین 1388 - 00:52
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید