شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغری ساق پا

1. سلام و خسته نباشید.
    مشکلی که دارم  چاقی در قسمت ساق پا هست. میخواستم بدونم از چه طریق میتونم ساق پاهام رو لاغر کنم.  رژیم غذایی و ورزش و پیاده روی  رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.آیا میتونم ساکشن انجام بدم ؟  و آیا ساکشن ساق پا باعث به وجود آمدن مشکلی در آینده میشه یا نه ؟

2. asal_777 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    مشکلی که دارم  چاقی در قسمت ساق پا هست. میخواستم بدونم از چه طریق میتونم ساق پاهام رو لاغر کنم.  رژیم غذایی و ورزش و پیاده روی  رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم.آیا میتونم ساکشن انجام بدم ؟  و آیا ساکشن ساق پا باعث به وجود آمدن مشکلی در آینده میشه یا نه ؟

سلام،
    نمی دانم سایر قسمتهای بدنتان چه وضعیتی دارند ولی بعید است که فقط تجمع چربی در ساق پا باشد چون قسمتهای شایعتری وجود دارند که چربی در آنها قسمتها تجمع می یابد که در زنان بیشتر در ناحیه ران، باسن و شکم است. با این حال اگر فقط ساق پا این مشکل را دارد یا باید از ورزشهایی که ناحیه موردنظر را بکار میگیرد استفاده کنید و یا اینکه توسط جراحی چربیها را خارج کنید که فکر می کنم این عمل در ناحیه ساق پا معمول نباشد، با این حال برای مشاوره می توانید به یک جراح مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید