.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » احتمال بارداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 11618 بازديد •  
عقب افتادن پريود دخترن

نویسنده پیام
yellowapple

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: سه‌شنبه 27 فروردین 1387 - 05:17    عنوان:  عقب افتادن پريود دخترن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
من يك سووال دارم در مورد اينكه چرا پريود دختران عقب مي افتد.چند روز  درد دارم و از وقتم گذشته اما نشدم.چي كار كنم؟

البته هميشه منظم بوده الان ريخته بهم.2ماه پيش 10 تا دونه سيپرتورون مي خوردم براي پريودي و  بعد از قطع دوباره پريود شدم.و بهد خوب شدم. حالا عقب افتاده.علت چيست؟رفتن به متخصص لازمه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 27 فروردین 1387 - 05:17    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 27 فروردین 1387 - 06:42    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
نگران نباشيد
گاهي اوغات به دلايلي چون فشارهاي عصبي و  استرس  يا برهم خوردن توازن هورموني و يا مصرف برخي داروها ميتواند دوره خونريزي را نا منظم كند
اگر تا چند روز آينده پريود نشديد و يا اگر در دوره بعدي اين بي نظمي تكرار شد به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد.

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
marzepochi

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 19 اردیبهشت 1388 - 03:10    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام من نامزدم هستم
17 اسفند تا ۱8 اردیبهشت ۸۸ پریود نشدم بعد از ۲۲ روز آزمایش خون دادم منفی بود. ۱۰ روز۲ تا آمپول پرژسترون زدم ولی باز هم پریود نشدم.۱۵ روزه که اصلا نزدیکی نداشتم.دکتر کرم واژینال و قرص مترومتازول تجویز کرد. سونو هم دادم. معاینه حاملگی خارج از رحم هم شدم که منفی بود. كرم واژينال كه تو مصرفش خيلي اذيت ميشم.
رحم در اندازه هاي 29*59 mm با اكوي طبيعي ضخامت اندومتر 8 m . تخمدانها اكو و اندازه طبيعي. در هر دو تخمدان تعدادي فوليكول نارس كه بزرگترين آنها در تخمدان راست 19*20. در صورت ادامه روتاد كنترل بيمار از نظر EP توصيه مي شود. كلكسيون مايع لگني مشاهده نمي شود. اين سونو براي تاريخ 7/2/88 بود چندين بار هم بي بي چك دادم باز منفي بود.
تیروئدم ندارم. سابقه نداشتم انقدر دیر پریود بشم. لطفا نظرتونو مطرح کنید.
                                                                                              سپاسگذارم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2029 روز قبل (19 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4 1653 sana962 158648 سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 14:36
ayoot مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: احتمال بارداری .. 842 sadr 427459 چهار‌شنبه 6 آبان 1388 - 02:09
ehsas مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد زیر شکم بعد از نزدیکی و بتا منفی 3 saeideh 20193 پنج‌شنبه 23 خرداد 1387 - 14:58
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال بارداری در 3و4 روز بعد از پریودی 1 liiiiiiiizzzaaa 14069 دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 - 06:28
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد حاملگی بعد از خونریزی 1 qw1234 4454 چهار‌شنبه 31 مرداد 1386 - 10:03
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید