شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عقب افتادن پريود دختران

1. سلام
    من يك سووال دارم در مورد اينكه چرا پريود دختران عقب مي افتد.چند روز  درد دارم و از وقتم گذشته اما نشدم.چي كار كنم؟

البته هميشه منظم بوده الان ريخته بهم.2ماه پيش 10 تا دونه سيپرتورون مي خوردم براي پريودي و  بعد از قطع دوباره پريود شدم.و بهد خوب شدم. حالا عقب افتاده.علت چيست؟رفتن به متخصص لازمه؟

2. سلام
    نگران نباشيد
    گاهي اوغات به دلايلي چون فشارهاي عصبي و  استرس  يا برهم خوردن توازن هورموني و يا مصرف برخي داروها ميتواند دوره خونريزي را نا منظم كند
    اگر تا چند روز آينده پريود نشديد و يا اگر در دوره بعدي اين بي نظمي تكرار شد به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد.

3. سلام من نامزدم هستم
    17 اسفند تا ۱8 اردیبهشت ۸۸ پریود نشدم بعد از ۲۲ روز آزمایش خون دادم منفی بود. ۱۰ روز۲ تا آمپول پرژسترون زدم ولی باز هم پریود نشدم.۱۵ روزه که اصلا نزدیکی نداشتم.دکتر کرم واژینال و قرص مترومتازول تجویز کرد. سونو هم دادم. معاینه حاملگی خارج از رحم هم شدم که منفی بود. كرم واژينال كه تو مصرفش خيلي اذيت ميشم.
    رحم در اندازه هاي 29*59 mm با اكوي طبيعي ضخامت اندومتر 8 m . تخمدانها اكو و اندازه طبيعي. در هر دو تخمدان تعدادي فوليكول نارس كه بزرگترين آنها در تخمدان راست 19*20. در صورت ادامه روتاد كنترل بيمار از نظر EP توصيه مي شود. كلكسيون مايع لگني مشاهده نمي شود. اين سونو براي تاريخ 7/2/88 بود چندين بار هم بي بي چك دادم باز منفي بود.
    تیروئدم ندارم. سابقه نداشتم انقدر دیر پریود بشم. لطفا نظرتونو مطرح کنید.
                                                                                                  سپاسگذارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید