.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
7 پاسخ • 39116 بازديد •  
erecto 100

نویسنده پیام
hamid47

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 23 اسفند 1386 - 17:32    عنوان:  erecto 100 آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
هنگام استفاده از قرص erecto100 با سردرد شدید مواجه شدم البته سابقه سردرد دارم
مشکل را  چگونه می توان حل کرد؟
به هر حال کنترل انزال برایم مهم است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 23 اسفند 1386 - 17:32    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

kambiz22

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 25 اسفند 1386 - 07:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام
داروی وایاگرا  ( erecto 100 نوع هندی آن است)   دارویی ایست که عروق را باز کرده و جریان خون را در رگها شدت میبخشد و باعث پایین آمدن فشار میشود. سردرد شدید شما علتش همین است.
این نوع داروها برای کنترل انزال  به کار نمیروند. از داروهای موضعی استفاده کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
saeed19424

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 7 آبان 1387 - 10:11    عنوان:  فوايدerecto-100 آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام
لطفا در خصوص قرص erecto-100 مرا راهنمايي فرماييد
با تشكر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 7 آبان 1387 - 10:43    عنوان:  Re: فوايدerecto-100 آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
saeed19424 نوشته است: با سلام
لطفا در خصوص قرص erecto-100 مرا راهنمايي فرماييد
با تشكر

سلام
اگر در قسمت جستجوی گوگل بالای صفحه تایپ می کردید erecto احتمال پاسخ گرفته بودید
در هر حال erecto چیزی جز سیلدنافیل که ماده موثر وایگرا هم هست ، نیست که در دز های 50 و 100 تولید می شود . erecto تولید هند است . محصول ایرانی دقیقا با اسم سیلدنافیل ارائه می شود
مصرف خودسرانه اون بخصوص به بیماران قلب و عروق توصیه نمی شه
برای بدست اوردن اطلاعات بیشتر به لینک زیر برید و از کنار صفحه   sildenafil  را انتخاب کنید

http://drugs.roham.ws/indexs.html

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
wushu
اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 1 مرداد 1388 - 19:00    عنوان:  بخدا نمي دونم چي بذارم آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام عرض ميكنم خدمت رهام خان مدير سايت. ميخواستم بدونم دارويي با نام تجاري ايركتو (اگه درست نوشته باشم)_ Erecto_ چه كاربردي داره . لطفا در مورد عوارض جانبي اون هم بنويسيد. من خودم مصرف نميكنم توي كيف دوستم پيدا كردم . ميخواستم بدونم مخدر يا اسيب رسان (!) نباشه لطفا پاسخ مرا بدهيد...
باتشكر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 1 مرداد 1388 - 19:00    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: جمعه 2 مرداد 1388 - 18:31    عنوان:  Re: بخدا نمي دونم چي بذارم آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
wushu نوشته است: سلام عرض ميكنم خدمت رهام خان مدير سايت. ميخواستم بدونم دارويي با نام تجاري ايركتو (اگه درست نوشته باشم)_ Erecto_ چه كاربردي داره . لطفا در مورد عوارض جانبي اون هم بنويسيد. من خودم مصرف نميكنم توي كيف دوستم پيدا كردم . ميخواستم بدونم مخدر يا اسيب رسان (!) نباشه لطفا پاسخ مرا بدهيد...
باتشكر

پاسخ شما بطور کامل توی همین تاپیک داده شده .
مخدر نیست و عوارضش هم عمدتا برای کسانیست که مشکل قلب و عروق دارند . سردرد ، برافروختگی و مشکل بینایی و مشکل در تشخیص رنگها و ... از سایر عوارضش هست .
استفاده خودسرانه از اون جایز نیست

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
arasho

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 19 مرداد 1388 - 10:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
من آرش . بیست و چهار سالمه . بخاطر مسائل جنسی از قرص erecto-100 استفاده کردم وحالا با توجه به مشکلاتی که واسم پیش اومده چند سئوال دارم .

در ابتدای مصرف رنگها رو به خوبی تشخیص نداده و روشنایی روز را بنفش میدیدم و الان حدود 24 ساعته که قلبم درد میکنه .
آیا ممکنه مصرف این دارو به قلب من اسیب رسانده باشه ؟
با توجه به این که گفته شده مصرف این دارو برای بیماران قلبی توصیه نمیشود آیا ممکنه من ناراحتی قلبی داشته باشم ؟
چه کاری واسه بهبود وضعیت فعلی میتوانم انجام دهم ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 19 مرداد 1388 - 16:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
arasho نوشته است: سلام
من آرش . بیست و چهار سالمه . بخاطر مسائل جنسی از قرص erecto-100 استفاده کردم وحالا با توجه به مشکلاتی که واسم پیش اومده چند سئوال دارم .

در ابتدای مصرف رنگها رو به خوبی تشخیص نداده و روشنایی روز را بنفش میدیدم و الان حدود 24 ساعته که قلبم درد میکنه .
آیا ممکنه مصرف این دارو به قلب من اسیب رسانده باشه ؟
با توجه به این که گفته شده مصرف این دارو برای بیماران قلبی توصیه نمیشود آیا ممکنه من ناراحتی قلبی داشته باشم ؟
چه کاری واسه بهبود وضعیت فعلی میتوانم انجام دهم ؟

سلام

توصیه می کنم قرص رو مصرف نکنی
بهرحال دچار عوارض نسبتا جدی این قرص شدی
و احتمال اینکه مشکلی در قلب و عروقت داشته باشی که با مصرف قرص ، روو شده ، منتفی نیست . اگرچه ممکنه صرفا دچار اختلال در فشار خون داخل عروق شده باشی که اگر شدید باشه حتی قلب و عروق سالم رو هم به درد گرفتن وادار می کنه .

توصیه اصلی من اینه که به متخصص قلب و عروق مراجعه کنی و چک بشی ولی از اونجایی که شما هم هموطن من هستی و تا خون نیاد دکتر نمی ری ، فکر نمی کنم این توصیه رو جدی بگیری
پس لااقل ارکتو رو قطع کن
و هیچ دارویی که روی فشار خون تاثیر میذاره رو خودسرانه مصرف نکن

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arasho
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1956 روز قبل (19 مرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد motility -جنبندگی اسپرم صفر بوده - اما بقیه پارامترها نرمال بوده- لطفا وضعیت را بفرمایید 0 ghaediraz 746 دوشنبه 16 مرداد 1391 - 11:09
ghaediraz مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سیالیس را از کجا میشه تهیه کرد 3 ghavamii 12071 دوشنبه 22 مهر 1387 - 22:22
ali_apolo مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نظرات خود را ارائه دهید؟ 0 maepc 1356 چهار‌شنبه 5 تیر 1387 - 23:23
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مشکل در هنگام نعوظ آلت 1 hamed123 2615 پنج‌شنبه 18 مرداد 1386 - 05:54
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مشکل در منی 1 adam 1535 یکشنبه 23 اردیبهشت 1386 - 07:44
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید