شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

erecto 100

1. هنگام استفاده از قرص erecto100 با سردرد شدید مواجه شدم البته سابقه سردرد دارم
    مشکل را  چگونه می توان حل کرد؟
    به هر حال کنترل انزال برایم مهم است

2. با سلام
    داروی وایاگرا  ( erecto 100 نوع هندی آن است)   دارویی ایست که عروق را باز کرده و جریان خون را در رگها شدت میبخشد و باعث پایین آمدن فشار میشود. سردرد شدید شما علتش همین است.
    این نوع داروها برای کنترل انزال  به کار نمیروند. از داروهای موضعی استفاده کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام
    لطفا در خصوص قرص erecto-100 مرا راهنمايي فرماييد
    با تشكر

4. saeed19424 نوشته است: با سلام
    لطفا در خصوص قرص erecto-100 مرا راهنمايي فرماييد
    با تشكر

سلام
    اگر در قسمت جستجوی گوگل بالای صفحه تایپ می کردید erecto احتمال پاسخ گرفته بودید
    در هر حال erecto چیزی جز سیلدنافیل که ماده موثر وایگرا هم هست ، نیست که در دز های 50 و 100 تولید می شود . erecto تولید هند است . محصول ایرانی دقیقا با اسم سیلدنافیل ارائه می شود
    مصرف خودسرانه اون بخصوص به بیماران قلب و عروق توصیه نمی شه
    برای بدست اوردن اطلاعات بیشتر به لینک زیر برید و از کنار صفحه   sildenafil  را انتخاب کنید

http://drugs.roham.ws/indexs.html

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  5. wushu

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عرض ميكنم خدمت رهام خان مدير سايت. ميخواستم بدونم دارويي با نام تجاري ايركتو (اگه درست نوشته باشم)_ Erecto_ چه كاربردي داره . لطفا در مورد عوارض جانبي اون هم بنويسيد. من خودم مصرف نميكنم توي كيف دوستم پيدا كردم . ميخواستم بدونم مخدر يا اسيب رسان (!) نباشه لطفا پاسخ مرا بدهيد...
    باتشكر

6. wushu نوشته است: سلام عرض ميكنم خدمت رهام خان مدير سايت. ميخواستم بدونم دارويي با نام تجاري ايركتو (اگه درست نوشته باشم)_ Erecto_ چه كاربردي داره . لطفا در مورد عوارض جانبي اون هم بنويسيد. من خودم مصرف نميكنم توي كيف دوستم پيدا كردم . ميخواستم بدونم مخدر يا اسيب رسان (!) نباشه لطفا پاسخ مرا بدهيد...
    باتشكر

پاسخ شما بطور کامل توی همین تاپیک داده شده .
    مخدر نیست و عوارضش هم عمدتا برای کسانیست که مشکل قلب و عروق دارند . سردرد ، برافروختگی و مشکل بینایی و مشکل در تشخیص رنگها و ... از سایر عوارضش هست .
    استفاده خودسرانه از اون جایز نیست

7. سلام
    من آرش . بیست و چهار سالمه . بخاطر مسائل جنسی از قرص erecto-100 استفاده کردم وحالا با توجه به مشکلاتی که واسم پیش اومده چند سئوال دارم .

در ابتدای مصرف رنگها رو به خوبی تشخیص نداده و روشنایی روز را بنفش میدیدم و الان حدود 24 ساعته که قلبم درد میکنه .
    آیا ممکنه مصرف این دارو به قلب من اسیب رسانده باشه ؟
    با توجه به این که گفته شده مصرف این دارو برای بیماران قلبی توصیه نمیشود آیا ممکنه من ناراحتی قلبی داشته باشم ؟
    چه کاری واسه بهبود وضعیت فعلی میتوانم انجام دهم ؟

8. arasho نوشته است: سلام
    من آرش . بیست و چهار سالمه . بخاطر مسائل جنسی از قرص erecto-100 استفاده کردم وحالا با توجه به مشکلاتی که واسم پیش اومده چند سئوال دارم .

در ابتدای مصرف رنگها رو به خوبی تشخیص نداده و روشنایی روز را بنفش میدیدم و الان حدود 24 ساعته که قلبم درد میکنه .
    آیا ممکنه مصرف این دارو به قلب من اسیب رسانده باشه ؟
    با توجه به این که گفته شده مصرف این دارو برای بیماران قلبی توصیه نمیشود آیا ممکنه من ناراحتی قلبی داشته باشم ؟
    چه کاری واسه بهبود وضعیت فعلی میتوانم انجام دهم ؟

سلام

توصیه می کنم قرص رو مصرف نکنی
    بهرحال دچار عوارض نسبتا جدی این قرص شدی
    و احتمال اینکه مشکلی در قلب و عروقت داشته باشی که با مصرف قرص ، روو شده ، منتفی نیست . اگرچه ممکنه صرفا دچار اختلال در فشار خون داخل عروق شده باشی که اگر شدید باشه حتی قلب و عروق سالم رو هم به درد گرفتن وادار می کنه .

توصیه اصلی من اینه که به متخصص قلب و عروق مراجعه کنی و چک بشی ولی از اونجایی که شما هم هموطن من هستی و تا خون نیاد دکتر نمی ری ، فکر نمی کنم این توصیه رو جدی بگیری
    پس لااقل ارکتو رو قطع کن
    و هیچ دارویی که روی فشار خون تاثیر میذاره رو خودسرانه مصرف نکن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید