.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
25 پاسخ • 55046 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
سیپروترون کامپاند و مصرف آن

نویسنده پیام
medya1981

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 12 آبان 1386 - 18:51    عنوان:  سیپروترون کامپاند و مصرف آن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
اقای دکتر ایا قرص سیپروترون کامپاند  از نوع قرص جلوگیری است یا خیر  
من نیز مدت 6 ماه برای کیست تخمدان مصرف کردم  موهای صورتم کم شد  ایا تاثیری روی بار داری دارد یا خیر ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : selva

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 12 آبان 1386 - 18:51    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 18 آبان 1386 - 07:51    عنوان:  Re: سیپروترون کامپاند و مصرف ان آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
medya1981 نوشته است: اقای دکتر ایا قرص سیپروترون کامپاند  از نوع قرص جلوگیری است یا خیر  
من نیز مدت 6 ماه برای کیست تخمدان مصرف کردم  موهای صورتم کم شد  ایا تاثیری روی بار داری دارد یا خیر ممنون

سلام،
این دارو بیشتر در مواردی تجویز می شود که یکی از حالات پرمویی و آکنه وجود دارد و در عین حال فرد تمایل به جلوگیری از بارداری هم دارد. این دارو یکی از انواع داروهای مونوفازیک در جلوگیری از بارداری می باشد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
medya1981

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 21 آبان 1386 - 22:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام خسته نباسید اقای دکتر ایا خوردن این نوع دارو به دختر خانمها در صورت داشتن کیست تخم دان تجوز میشود ایا باعث اختلال در اینده نمیشود مثلا نازاییی.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: جمعه 25 آبان 1386 - 19:57    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
medya1981 نوشته است: سلام خسته نباسید اقای دکتر ایا خوردن این نوع دارو به دختر خانمها در صورت داشتن کیست تخم دان تجوز میشود ایا باعث اختلال در اینده نمیشود مثلا نازاییی.

سلام،
خیر مشکلی ایجاد نمی شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
marefat

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 17 اسفند 1386 - 01:17    عنوان:  امکان بارداری حین مصرف سیپروترون کامپاند آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام.می خواستم بدونم تا زمانی که قرصای sipetron kompond مصرف میشه آیا امکان بارداری وجود داره یا باید بعد از دوره درمان باردار شد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 17 اسفند 1386 - 01:17    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 17 اسفند 1386 - 04:21    عنوان:  Re: امکان بارداری حین مصرف سیپروترون کامپاند آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
marefat نوشته است: سلام.می خواستم بدونم تا زمانی که قرصای سیپروترون کمپوند sipetron kompond مصرف میشه آیا امکان بارداری وجود داره یا باید بعد از دوره درمان باردار شد؟

سلام،
داروی سیپروترون کامپاند اگر به درستی مصرف شود به عنوان یک روش جلوگیری از بارداری محسوب می شود. روش مصرف به این صورت است که در روز 5 قاعدگی دارو شروع شده و تا 21 روز ادامه می یابد، سپس دارو 7 روز قطع شده و دوره بعدی آغاز می شود. اگر دارو را منظم مصرف کنید امکان بارداری حین مصرف این دارو وجود ندارد و برای حاملگی باید پس از اتمام مصرف این دارو اقدام کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
marjan1123

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 15 فروردین 1387 - 13:44    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام آقای دکتر، من چند تا سوال دارم.
من تنبلی تخمدان (PCO) دارم. یه مقدار کم هم موهای زائد، جوش زیاد ندارم و چاق هم نیستم. دکتر برام قرص سیپروترون کامپاند رو تجویز کرد (تقریبا از 3 سال پیش). موهای زائدم خیلی کمتر نشد. دکتر می گه تا زمانی که تصمیم به حاملگی نداری بخور چون نمی ذاره تخمدانت تنبل بشه. این موضوع چقدر درسته؟ در ضمن من چند ماه پیش بدون مشورت با دکتر 6 ماه قرص نخوردم اما حامله نشدم. بعد دوباره شروع به قرص خوردن کردم. می خواستم بدونم اگه یه بار بعد از پایان دوره قرص، روز پنجم پریود کلومیفن رو شروع کنم اثر داره؟
ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: یکشنبه 18 فروردین 1387 - 23:33    عنوان: icon_funny پاسخ آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
marjan1123 نوشته است: سلام آقای دکتر، من چند تا سوال دارم.
من تنبلی تخمدان (PCO) دارم. یه مقدار کم هم موهای زائد، جوش زیاد ندارم و چاق هم نیستم. دکتر برام قرص سیپروترون کامپاند رو تجویز کرد (تقریبا از 3 سال پیش). موهای زائدم خیلی کمتر نشد. دکتر می گه تا زمانی که تصمیم به حاملگی نداری بخور چون نمی ذاره تخمدانت تنبل بشه. این موضوع چقدر درسته؟ در ضمن من چند ماه پیش بدون مشورت با دکتر 6 ماه قرص نخوردم اما حامله نشدم. بعد دوباره شروع به قرص خوردن کردم. می خواستم بدونم اگه یه بار بعد از پایان دوره قرص، روز پنجم پریود کلومیفن رو شروع کنم اثر داره؟
ممنون

سلام،
مصرف سیپروترون برای تنظیم قاعدگی ها و برطرف نمودن کیست و علایم آن درمان مناسبی است، اما توجه داشته باشید که مصرف خودسرانه دارو و ترکیب آن با رژیمهای درمانی دیگر شاید نتیجه مطلوب را در شما ایجاد نکند. به نظر من بهتر است شروع کلومیفن و یا ادامه مصرف سیپروترون را با نظر پزشکتان ادامه دهید تا با استفاده از تجربه و اصول پزشکی نتیجه بهتری بگیرید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : marjan1123, fandoghak
paryah

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 31 فروردین 1387 - 00:28    عنوان:  مشکل با قرص های سیپروترون و کامپاند آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
33 ساله هستم ومجرد. بعلت تعدادی موی زاید در صورتم دکتر به من قرص سیپروترون و سیپروترون کامپاند رو تجویز کرد.پریودم بعد از تمام شدن قرص برای ماه اول حدود 11 روز عقب افتاد و بعد از تما م شدن پریود نزدیک 10 الی 12 روزهستش که لکه بینی دارم که تقریبا بیش از لکه هستش و مشابه روزهای آخر پریوده . چیزی که منو نگران کرده اینه که من همیشه پریود کاملا منظمی داشتم و می ترسم این قر صها همه چیز روبه هم بریزه ودیگه نتونم هرما ه زمان پریودم رو تشخیص بدم و کلاعصبیم کرده(در ضمن  این قرص ها رو دیگه مصرف نمی کنم  چون با دکتر تماس گرفتم گفت قطع کن ). لطفا در این زمینه راهنماییم کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 31 فروردین 1387 - 00:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387 - 21:00    عنوان: icon_question Re: مشکل با قرص های سیپروترون و کامپاند آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
paryah نوشته است: 33 ساله هستم ومجرد. بعلت تعدادی موی زاید در صورتم دکتر به من قرص سیپروترون و سیپروترون کامپاند رو تجویز کرد.پریودم بعد از تمام شدن قرص برای ماه اول حدود 11 روز عقب افتاد و بعد از تما م شدن پریود نزدیک 10 الی 12 روزهستش که لکه بینی دارم که تقریبا بیش از لکه هستش و مشابه روزهای آخر پریوده . چیزی که منو نگران کرده اینه که من همیشه پریود کاملا منظمی داشتم و می ترسم این قر صها همه چیز روبه هم بریزه ودیگه نتونم هرما ه زمان پریودم رو تشخیص بدم و کلاعصبیم کرده(در ضمن  این قرص ها رو دیگه مصرف نمی کنم  چون با دکتر تماس گرفتم گفت قطع کن ). لطفا در این زمینه راهنماییم کنید

سلام،
با توجه به اینکه این دارو از ترکیبات هورمونی تشکیل شده احتمال بروز تغییر در سیکلهای قاعدگی وجود دارد ولی این تغییراتی معمولا در سمت منظم کردن است. با توجه به اینکه در شما ایجاد نامنظمی و لکه بینی کرده است بهتر است با توجه به توصیه پزشک دارو را قطع و برای ادامه درمان با ایشان مشورت نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
mghmghmgh

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 30 خرداد 1387 - 20:16    عنوان:  سیپروترون کامپاند و کیست سینه آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
با سلام من 28 سال دارم و حدود 6 ماه قبل متوجه شدم در سینه هام کیست 3.5 سانتی وجود داره صورتم هم شدیدا جوش میزنه دکتر پوست برام قرص سیپروترون کمپوند تجویز کرده میخواستم بدونم:
1-مصرف این قرص روی کیستهای سینه تاثیر منفی داره یا نه ؟
2-دکتر برای درمان جوش همزمان با سیپروترون کمپوند اریترومایسین 400 هم تجویز کرده،با توجه به اینکه در بروشور دارو توصیه شده همزمان با آنتی بیوتیک مصرف نشه میخواستم بدونم مصرف همزمان مشکلی ایجاد نمیکنه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: شنبه 1 تیر 1387 - 16:35    عنوان:  Re: سیپروترون کامپاند و کیست سینه آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
mghmghmgh نوشته است: با سلام من 28 سال دارم و حدود 6 ماه قبل متوجه شدم در سینه هام کیست 3.5 سانتی وجود داره صورتم هم شدیدا جوش میزنه دکتر پوست برام قرص سیپروترون کمپوند تجویز کرده میخواستم بدونم:
1-مصرف این قرص روی کیستهای سینه تاثیر منفی داره یا نه ؟
2-دکتر برای درمان جوش همزمان با سیپروترون کمپوند اریترومایسین 400 هم تجویز کرده،با توجه به اینکه در بروشور دارو توصیه شده همزمان با آنتی بیوتیک مصرف نشه میخواستم بدونم مصرف همزمان مشکلی ایجاد نمیکنه؟

سلام،
سیپروترون ممکن است بر روی پستان تاثیر داشته باشد، در این مورد با پزشک زنان خود مشورت نمایید.
در مورد تداخل اریترومایسین با سیپروترون من مطلبی نخوانده ام.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
bahaar58bahaar

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 1 مرداد 1387 - 06:45    عنوان:  بارداری آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
با سلام

من 29 سال سن دارم و حدودا از 2 یا 3 سال پیش به خاطر وجود موهای زاید مجبور به مصرف

قرصهای Siprotron و Siprotron kompond شدم که تقریبا 3 ماه پیش آنها را قطع کردم.

اکنون از 3 ماه پیش قصد باردار شدن دارم اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. بسیار نگرانم که نتوانم

باردار شوم.

لطفا مرا راهنمایی کنید.

بسیار متشکرم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 1 مرداد 1387 - 06:45    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: شنبه 12 مرداد 1387 - 05:52    عنوان:  Re: بارداری آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
bahaar58bahaar نوشته است: با سلام

من 29 سال سن دارم و حدودا از 2 یا 3 سال پیش به خاطر وجود موهای زاید مجبور به مصرف

قرصهای Siprotron و Siprotron kompond شدم که تقریبا 3 ماه پیش آنها را قطع کردم.

اکنون از 3 ماه پیش قصد باردار شدن دارم اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. بسیار نگرانم که نتوانم

باردار شوم.

لطفا مرا راهنمایی کنید.

بسیار متشکرم.

سلام،
عدم بارداری شما به مصرف قرصها ارتباطی ندارد، در مورد بالا بردن احتمال بارداری مطالب زیادی وجود دارد، جستجو کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maryam68
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 13 مرداد 1387 - 02:55    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
ایا این دارو بطور قطعی از حاملگی جلوگیری میکنه یا بهتره از قرصهای دیگه استفاده بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
اقای دکتر شما گفتید که استفاده از قرصها از روز 5 پریود شروع بشه پس چرا در بروشور دارو نوشته مصرف از روز اول شروع بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Rolling Eyes
میخواستم بدونم عوارض این قرصها بعد ازمصرف برای جلوگیری در طولانی مدت چیست؟؟؟؟؟؟؟؟
و پس از چه مدتی مصرف میشه رابطه جنسی محافظت نشده داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Question

امضاهر کسی بوسه ستاند زلب یار کسی                  بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 9999_2
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 2331 روز قبل (13 مرداد 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد بهترین زمان برای استفاده از روش اورژانسی؟؟؟؟؟؟؟ 1 maryam68 4156 دوشنبه 26 اسفند 1387 - 16:17
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف قرص ال-دی هم در زمان حج و هم برای جلوگیری از بارداری 3 fz61 18658 یکشنبه 11 اسفند 1387 - 13:46
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قرص مارولون برای جلوگیری 5 numex777 6916 دوشنبه 4 شهریور 1387 - 02:01
marmargol2002 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قدرت و زمان چند روزه اثرگزاری قرصها در روش اورژانسی برای جلوگبری ار بارداری ؟؟؟؟؟؟؟ 1 aryana1 3889 شنبه 12 مرداد 1387 - 06:46
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد روش جلوگیری از بارداری برای اولین بار 7 roozb59 22654 جمعه 11 مرداد 1387 - 04:00
parisaa2 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید