.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
8 پاسخ • 34764 بازديد •  
فرق آی وی اف (IVF) با زیفت (ZIFT) و ICSI چیست؟

نویسنده پیام
baran_1

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 7 آبان 1386 - 18:21    عنوان:  فرق آی وی اف (IVF) با زیفت (ZIFT) و ICSI چ آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
باسلام و عرض تشکر از لطفی که در حق ما  می کنید

لطفا فرق بین عمل آی وی اف با میکرو اینجکشن با زیفت را برایم توضیح دهید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 7 آبان 1386 - 18:21    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آبان 1386 - 03:45    عنوان:  Re: لطفا توضیح دهید آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
baran_1 نوشته است: باسلام و عرض تشکر از لطفی که در حق ما  می کنید

لطفا فرق بین عمل آی وی اف با میکرو اینجکشن با زیفت را برایم توضیح دهید

سلام،
در IVF تخمک از زن و اسپرم از مرد گرفته شده، در محیط آزمایشگاهی لقاح انجام می شود و سپس تخم ایجاد شده در رحم زن قرار می گیرد.
در ZIFT یا Zygote intrafallopian transfer ، تخم همانند بالا تهیه شده و به جای رح در لوله فالوپ زن قرار داده می شود.
در ICSI یا Intracytoplasmic sperm injection اسپرم مستقیما به داخل تخمک وارد می شود و برای مواردی که اسپرم کم است و یا قدرت نفوذ خوبی ندارد به کار می رود.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nextgeneration, rezapashmak, rocsana4000, tamara, kambiz, farary
shaigan

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 14 مرداد 1387 - 00:35    عنوان: icon_funny انجام ای وی اف آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
[quote][با عرض سلام و خسته نباشید به شما. من 20  ساله هستم و دو ساله ازدواج کردم شوهرم واریکوسل داشت و حدود یک سال قبل عمل کرد در ازمایشات تعداد اسپرم 4 میلیون بود و کیفیت پایینی داشتن.در بهمن ماه 86 ای وی اف انجام دادیم که علی رغم انتقال 3 جنین نتیجه نگرفتیم و دوباره در یزد و بیمارستان مادر در خرداد 87 ای وی اف انجام دادیم که باز هم نتیجه ای نگرفتیم. 3 تا جنین منتقل شدن و 5 تا جنین فریز شده الان دارم.2 ماه دیگه میخوام دوباره با همین جنینهای فریز شده ای وی اف بکنیم .به نظر شما این دفعه ای وی اف بکنم یا زیفت؟ایا درصد موفقیت عمل زیفت بیشتره؟و میشه لطفا درباره عمل زیفت بیشتر توضیح بدین؟خواهش میکنم راهنمایی ام کنین خیلی خسته ام.با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
shaigan

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 14 مرداد 1387 - 07:50    عنوان:  عمل زیفت یا ای وی اف ؟؟؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام به همه دوستان عزیز                                                                                                  من قصد انجام ای وی اف رو دارم .تا الان نیز 2 بار ای وی اف کرده ام و نتیجه نگرفتم.این دفعه چون جنین فریز شده دارم میخوام با این جنینها ای وی اف انجام بدم اما دکترم به من پیشنهاد زیفت رو داده.این رو هم بگم که مشکل از شوهرمه و تعداد و کیفیت اسپرمهاش پایینه.میشه بگین درصد موفقیت زیفت بیشتره یا ای وی اف؟و عمل زیفت چه جور عملیه؟                             خواهش میکنم راهنمایی ام کنین.                                                                                          خیلی ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: دوشنبه 14 مرداد 1387 - 09:52    عنوان:  Re: عمل زیفت یا ای وی اف ؟؟؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
shaigan نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز                                                                                                  من قصد انجام ای وی اف رو دارم .تا الان نیز 2 بار ای وی اف کرده ام و نتیجه نگرفتم.این دفعه چون جنین فریز شده دارم میخوام با این جنینها ای وی اف انجام بدم اما دکترم به من پیشنهاد زیفت رو داده.این رو هم بگم که مشکل از شوهرمه و تعداد و کیفیت اسپرمهاش پایینه.میشه بگین درصد موفقیت زیفت بیشتره یا ای وی اف؟و عمل زیفت چه جور عملیه؟                             خواهش میکنم راهنمایی ام کنین.                                                                                          خیلی ممنون

سلام،
در مورد عمل زیفت در بالا توضیح داده شده، این عمل زمانی انجام می شود که سایر روشها با شکست روبرو شده باشند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 14 مرداد 1387 - 09:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

shaigan

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 15 مرداد 1387 - 01:05    عنوان: icon_winner عمل زیفت چه جوری انجام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
Confused سلام و با تشکر از جوابتون درباره زیفت                                                                                     میخواستم درباره عمل زیفت مفصلا توضیح بدین واینکه ایا مرحله انتقال جنین مثل ای وی اف است یا اینکه با عمل لاپاراسکوپی جنینها به داخل لوله رحم منتقل میشن؟و ایا اگه با لاپاراسکوپی باشه بیهوشی هم انجام میشه؟ اگه بطور دقیق توضیح بدین خیلی ممنون میشم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: شنبه 26 مرداد 1387 - 20:46    عنوان: icon_winner Re: عمل زیفت چه جوری انجام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟ آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
shaigan نوشته است: Confused سلام و با تشکر از جوابتون درباره زیفت                                                                                     میخواستم درباره عمل زیفت مفصلا توضیح بدین واینکه ایا مرحله انتقال جنین مثل ای وی اف است یا اینکه با عمل لاپاراسکوپی جنینها به داخل لوله رحم منتقل میشن؟و ایا اگه با لاپاراسکوپی باشه بیهوشی هم انجام میشه؟ اگه بطور دقیق توضیح بدین خیلی ممنون میشم.

سلام،
تکنیکها ممکن است در مراکر مختلف متفاوت باشد ولی معمولا از طریق لاپاراسکوپی و یک برش کوچک روی شکم تخم به داخل لوله منتقل می شود و نیازی به بیهوشی عمومی وجود ندارد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: جمعه 18 اردیبهشت 1388 - 08:29    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
با سلام اگر ممكن است درمورد
روشهای کمک باروری (ART)
در مورد اينجانب توضيح دهيد ايا اين عمل سرپايي است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 - 07:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
mahh نوشته است: با سلام اگر ممكن است درمورد
روشهای کمک باروری (ART)
در مورد اينجانب توضيح دهيد ايا اين عمل سرپايي است

سلام،
در بالا به تعدادی از این روشها اشاره شده است که متناسب با شرایط بیمار انتخاب می شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sosan_a, saeda

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 - 07:30    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2043 روز قبل (27 اردیبهشت 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: راهنمایی برای بارداری شدن موفق 425 ROHAM 140566 پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 21:45
sepideh90 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: زمان تخمک گذاری 37 sani_1365 147510 سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 16:58
shima110 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد لطفا مرا راهنمایی کنید که چرا تا الان ما بچه دار نشدیم ( مهم و فوری) 12 tehran2003 7168 یکشنبه 10 خرداد 1388 - 03:27
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد انجام IUI و علایم پس از آن 5 laleh_black1 28034 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 08:37
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال بارداری به دنبال مصرف کلومیفن و آمپول hcg 2 lch2427 24385 یکشنبه 18 شهریور 1386 - 08:40
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید