.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 7907 بازديد •  
جوشهای چرکی روی باسن

نویسنده پیام
ocean58

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: یکشنبه 8 مهر 1386 - 19:52    عنوان:  جوشهای چرکی روی باسن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
[align=right]
با سلام مدتی است که من هر ماه روی باسنم جوشهای چرکی و بزرگی میزنم و استفاده از صابون آنتی باکتریال هم تغییری در این مورد نداده است لطفا مرا راهنمایی کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arian_friend

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 8 مهر 1386 - 19:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 9 مهر 1386 - 00:00    عنوان:  Re: جوشهای چرکی روی باسن آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
ocean58 نوشته است:

با سلام مدتی است که من هر ماه روی باسنم جوشهای چرکی و بزرگی میزنم و استفاده از صابون آنتی باکتریال هم تغییری در این مورد نداده است لطفا مرا راهنمایی کنید.

[align=justify]سلام،
روی باسن هم همانند هر جای دیگر بدن ممکن است جوشهای چرکی ایجاد شود. رعایت بهداشت فردی، استفاده از لباس زیر مناسب و تعویض منظم آنها به کاهش این مورد کمک خواهد نمود.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sara1979

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 16 مهر 1387 - 01:57    عنوان:  جوشهای چرکی روی باسن آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام آقای دکتر
خسته نباشید
من مدام روی باسنم جوشهای چرکی و دردناکی در می آورم . جوابم رو در سایت جستجو کردم  ولی در مورد جواب شما که رعایت بهداشت و تعویض لباس زیر را گفته بودید  باید عرض کنم که من هر روز صبح و برگشتن از سره کار دوش میگیرم و لباس زیرم رو عوض می کم متاسفانه هیچ بهبودی دیده نمی شود لطفا در صورت امکان اگر پمادی (به غیر از تتراسایکلین پون استفاده کردم و فایده نداشت )  یا هر درمان دیگر را سراغ دارید به من بگید خیلی عذاب آوره خواهش می کنم حتما جوابم رو بدید
ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 16 مهر 1387 - 02:51    عنوان:  Re: جوشهای چرکی روی باسن آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
sara1979 نوشته است: سلام آقای دکتر
خسته نباشید
من مدام روی باسنم جوشهای چرکی و دردناکی در می آورم . جوابم رو در سایت جستجو کردم  ولی در مورد جواب شما که رعایت بهداشت و تعویض لباس زیر را گفته بودید  باید عرض کنم که من هر روز صبح و برگشتن از سره کار دوش میگیرم و لباس زیرم رو عوض می کم متاسفانه هیچ بهبودی دیده نمی شود لطفا در صورت امکان اگر پمادی (به غیر از تتراسایکلین پون استفاده کردم و فایده نداشت )  یا هر درمان دیگر را سراغ دارید به من بگید خیلی عذاب آوره خواهش می کنم حتما جوابم رو بدید
ممنونم

باسن هم مثل هرجای دیگر بدن ممکنه دچار آکنه بشه
برخی از آکنه ها هم به درمان مقاومند . برای رفع آکنه داروهای مختلف موضعی و خوراکی وجود دارد که با توجه به شکل ضایعه و ناحیه درگیر تجویز می شوند . بنظر من شما چاره ای ندارید جز اینکه به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید
اگر مشکلی دارید می تونید پزشک خانم متخصص پوست انتخاب کنید

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2237 روز قبل (16 مهر 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد شب زفاف(اولین رابطه زن و شوهر) 3 amirvahid 17407 پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1388 - 00:23
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوال در مورد لبه های آلت تناسلی زنان و دختران 10 hamid_esf 26144 یکشنبه 3 آذر 1387 - 11:08
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بیماری پوستی آلت تناسلی و سوالاتی در مورد بیماری تناسلی 4 nchshm 12393 پنج‌شنبه 31 مرداد 1387 - 17:47
parisaa2 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد راهنمایی در مورد تحریک خانمها 3 ehsanne 10011 چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387 - 22:10
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد همه چيز در مورد بهداشت بلوغ 0 kaveh000kaveh 4896 دوشنبه 13 اسفند 1386 - 09:40
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید