شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوشهای چرکی روی باسن

1. [align=right]
    با سلام مدتی است که من هر ماه روی باسنم جوشهای چرکی و بزرگی میزنم و استفاده از صابون آنتی باکتریال هم تغییری در این مورد نداده است لطفا مرا راهنمایی کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ocean58 نوشته است:

با سلام مدتی است که من هر ماه روی باسنم جوشهای چرکی و بزرگی میزنم و استفاده از صابون آنتی باکتریال هم تغییری در این مورد نداده است لطفا مرا راهنمایی کنید.

[align=justify]سلام،
    روی باسن هم همانند هر جای دیگر بدن ممکن است جوشهای چرکی ایجاد شود. رعایت بهداشت فردی، استفاده از لباس زیر مناسب و تعویض منظم آنها به کاهش این مورد کمک خواهد نمود.

• سلام آقای دکتر
    خسته نباشید
    من مدام روی باسنم جوشهای چرکی و دردناکی در می آورم . جوابم رو در سایت جستجو کردم  ولی در مورد جواب شما که رعایت بهداشت و تعویض لباس زیر را گفته بودید  باید عرض کنم که من هر روز صبح و برگشتن از سره کار دوش میگیرم و لباس زیرم رو عوض می کم متاسفانه هیچ بهبودی دیده نمی شود لطفا در صورت امکان اگر پمادی (به غیر از تتراسایکلین پون استفاده کردم و فایده نداشت )  یا هر درمان دیگر را سراغ دارید به من بگید خیلی عذاب آوره خواهش می کنم حتما جوابم رو بدید
    ممنونم

• sara1979 نوشته است: سلام آقای دکتر
    خسته نباشید
    من مدام روی باسنم جوشهای چرکی و دردناکی در می آورم . جوابم رو در سایت جستجو کردم  ولی در مورد جواب شما که رعایت بهداشت و تعویض لباس زیر را گفته بودید  باید عرض کنم که من هر روز صبح و برگشتن از سره کار دوش میگیرم و لباس زیرم رو عوض می کم متاسفانه هیچ بهبودی دیده نمی شود لطفا در صورت امکان اگر پمادی (به غیر از تتراسایکلین پون استفاده کردم و فایده نداشت )  یا هر درمان دیگر را سراغ دارید به من بگید خیلی عذاب آوره خواهش می کنم حتما جوابم رو بدید
    ممنونم

باسن هم مثل هرجای دیگر بدن ممکنه دچار آکنه بشه
    برخی از آکنه ها هم به درمان مقاومند . برای رفع آکنه داروهای مختلف موضعی و خوراکی وجود دارد که با توجه به شکل ضایعه و ناحیه درگیر تجویز می شوند . بنظر من شما چاره ای ندارید جز اینکه به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید
    اگر مشکلی دارید می تونید پزشک خانم متخصص پوست انتخاب کنید

• تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
    صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
    شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
    شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
    شما نمی توانید در این بخش رای دهید