شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسید معده

1. باسلامی مجدد به شما Smile                                                                                                        من شبنم هستم 15سال سن دارم سوالم از شما این است که بیشتر وقت ها اسید معده ام زیادی ترشح می کند و باعث سوزش در زیر سینه ام می شود  وبیشتر وقتها باعث بیدار شدن از خواب و درد شدید در معده ام میشود  و فکر می کنم داخل معده ام دارد جوش می اید و من سر خود قرصهای RanitidineوAluminium mg-sاستفاده می کنم واز درد و بیدار شدن از خوابم جلوگیری می کند و یبوست هم دارم لطفا من را راهنمائی کنید وبگویید خوردن این قرصها در این سن مشکلی ایجاد می کند وباید چه کار کنم Question                                                                             با تشکر از شما شبنم Embarassed

2. سلام عزیزم
    من هم مشکل شما رو دارم و دیروز دوباره به دکتر مراجعه کردم
    اولین کاری که باید کنین این هستش که  اعصاب خودتون و راحت بزارین و هیچ استرسی نداشته باشین
    دوم اگه باز ادامه داشت حتما به پزشک مراجعه کن و درمان و پیگیری کن درد معده رو جدی بگیر خانمی

3. shabnam3663 نوشته است: باسلامی مجدد به شما Smile                                                                                                        من شبنم هستم 15سال سن دارم سوالم از شما این است که بیشتر وقت ها اسید معده ام زیادی ترشح می کند و باعث سوزش در زیر سینه ام می شود  وبیشتر وقتها باعث بیدار شدن از خواب و درد شدید در معده ام میشود  و فکر می کنم داخل معده ام دارد جوش می اید و من سر خود قرصهای RanitidineوAluminium mg-sاستفاده می کنم واز درد و بیدار شدن از خوابم جلوگیری می کند و یبوست هم دارم لطفا من را راهنمائی کنید وبگویید خوردن این قرصها در این سن مشکلی ایجاد می کند وباید چه کار کنم Question                                                                             با تشکر از شما شبنم Embarassed

سلام،
    به نظر من بهتر است مصرف دارو را زیر نظر پزشک انجام دهید، چون میزان مصرف و نوع آن در موارد مختلف متفاوت می باشد. با توجه به علایمی که دارید بهتر است جهت ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه کنید. مصرف داروها در سن شما مشکلی ندارد ولی دوز و نوع دارو را بهتر است پزشک مشخص نماید.

4. mari_65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من هم مدت خیلی زیادی هست که تقریباً با خوردن هر چیزی اسید معده ام رفلکس میکنه ، چند سال پیش ، پیش یه دکتر رفتم که شربت آلمینیوم ام جی برام تجویز کرد ، خودم هم از هر دارویی که بگین چه گیاهی چه شیمیایی استفاده کردم . ولی همشون فقط همون موقع حالمو بهتر میکنن ، هیچ چیزی تا حالا کاملاً درمانم نکرده .

اگه دوستان اطلاعاتی در این مورد دارن ممنون میشم کمک کنند

5. mari_65 نوشته است:
    سلام

من هم مدت خیلی زیادی هست که تقریباً با خوردن هر چیزی اسید معده ام رفلکس میکنه ، چند سال پیش ، پیش یه دکتر رفتم که شربت آلمینیوم ام جی برام تجویز کرد ، خودم هم از هر دارویی که بگین چه گیاهی چه شیمیایی استفاده کردم . ولی همشون فقط همون موقع حالمو بهتر میکنن ، هیچ چیزی تا حالا کاملاً درمانم نکرده .

اگه دوستان اطلاعاتی در این مورد دارن ممنون میشم کمک کنند

سلام،
    بهتر است زیر نظر پزشک درمانهای منظم را ادامه دهید تا علت اسید زیاد مشخص شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید