.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » مشکلات قاعدگی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
16 پاسخ • 39226 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
مشاهده لک های خون در زنان

نویسنده پیام
parsa

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: یکشنبه 2 بهمن 1384 - 17:57    عنوان:  مشاهده لک های خون در زنان آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع

جناب دکتر صادقی سلام:
ضمن تشکر از شما میخواستم بدونم علاوه بر عادت ماهانه آیا زنان خون دیگری مشاهده میکنند؟ علت چیست؟ در ضمن هر نوع نزدیکی ممکن است آسیب به پرده بکارت خانمها رساند؟ حتی اگر دخول حاصل نشود!
باز هم ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : yekta66, jikan

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 2 بهمن 1384 - 17:57    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1384 - 18:39    عنوان:  Re: مشاهده لک های خون در زنان آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
parsa نوشته است:
جناب دکتر صادقی سلام:
ضمن تشکر از شما میخواستم بدونم علاوه بر عادت ماهانه آیا زنان خون دیگری مشاهده میکنند؟ علت چیست؟

سلام ،
از روز اول شروع خونریزی در یک خانم تا شروع خونریزی بعدی که به طور متوسط 28 روز طول می کشد را یک سیکل یا دوره قاعدگی می گویند . خونریزی به طور متوسط 7 روز طول می کشد و با افزایش روزها از شدت خونریزی کاسته خواهد شد . به طور طبیعی بعد از قطع خونریزی تا شروع خونریزی در ماه بعد ، خونریزی اتفاق نمی افتد . حالا اگر در این میان خونریزی یا لکه بینی به وجود آید با توجه به سن می تواند یکی از عوامل زیر باعث آن شود :
در میانه دوره قاعدگي به دلیل کاهش استروژن، پولیپ گردن رحم، التهاب گردن رحم یا واژن، سرطان، استفاده از قرصهای ضدبارداری هورمونی، استفاده از IUD یا مسایل مربوط به حاملگی.

نقل قول: در ضمن هر نوع نزدیکی ممکن است آسیب به پرده بکارت خانمها رساند؟ حتی اگر دخول حاصل نشود!

در مورد اين موضوع در اینجا توضيحاتي داده شده است . در مورد آسيب ديدن هم همانطور که در مطالب قبلي گفته شده ، اين امکان وجود دارد که حتي در صورت عدم دخول با ايجاد ضربه، اين غشا دچار آسيب شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sayare, yekta66, jikan, fatemehhaffar
yass1362

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1387 - 17:25    عنوان: icon_winner ترشحات خونابه ای مهبل آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
خسته نباشید.
می خواستم بدونم آیا علت ترشحات خونابه ای مهبل همیشه سرطان رحم است یا اختلالات هورمونی و استرس هم می تونن باعث این ترشحات بشن؟
خیلی ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
marmargol2002

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 26 خرداد 1387 - 23:37    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
http://www.roham.ws/web/ftopict-3573.html

سلام
شما میتونید به این قسمت از سایت مراجعه کنید البته با اجازه آقای دکتر

امضاهم امضا میکنم هم انگشت میزنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
yass1362

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1387 - 09:50    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
ببخشید من به آدرسی که دادید مراجعه کردم ولی جوابمو نگرفتم.
چیزی درباره ی اونچه پرسیدم نداشت Crying or Very sad

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1387 - 09:50    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

labnews

مدیر آزمایشگاه
مدیر آزمایشگاه

تاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1387 - 12:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
كلاميديا يك باكتريايي است كه علائم آن بصورت لكه بيني بين قاعدگي ها با يا بدون تاييد عفونت دستگاه تناسلي فوقاني مي باشد .
شايعترين بيماري مقاربتي است . كه در افراد جوانتر از 25 سال و در زنان مجرد و در زنانيكه از روشهاي غير سدي جهت پيشگيري از بارداري استفاده مي كنند ، شيوع بيشتري دارد .

امضاhttp://www.labnews.ir/
تشخیص پزشکی  و مشاوره آزمایشات تخصصی بیماریها09334455616

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
yass1362

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 27 خرداد 1387 - 16:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
منظرتون اینه که عفونت کلامیدیایی هم می تونه باعث ترشح خونابه ای از مهبل بشه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: شنبه 1 تیر 1387 - 14:38    عنوان: icon_winner Re: ترشحات خونابه ای مهبل آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
yass1362 نوشته است: خسته نباشید.
می خواستم بدونم آیا علت ترشحات خونابه ای مهبل همیشه سرطان رحم است یا اختلالات هورمونی و استرس هم می تونن باعث این ترشحات بشن؟
خیلی ممنون

سلام،
همانطور که در مطالب بالا هم اشاره شده، لکه بینی علل مختلفی دارد که شایعترین آن تغییرات هورمونی است، تنها با این علامت نمی توان تشخیص قطعی گذاشت، بهتر است در صورت تداوم علایم برای ازریابی بیشتر به پزشک زنان مراجعه کنید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nini1369, yekta66, jikan
saghi

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 22 مرداد 1387 - 01:15    عنوان: icon_winner پريودي ولكه بيني آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
سلام
قبلها من 6/7روز قبل از پريود لكه بيني شروع ميشد به صورت لكهاي خيلي تيره ولي بعد تغيير كرد يعني بعضي مواقع اين لكه بيني بعد از پريود بود.

اما الان مدتي كه كه اين لكه ها ي تيره كه به صورت لخته هاي سياه هستن زيادشده به طوري كه از نوار استفاده بايد بكنم  و اين اتفاق تا 1هفته ادامه داره كه بعضي مواقع بعد از پريود يا قبلش هست.البته من توي خرداد ماه فقط همين لخته هاي تيره داشتم كه خيلي زياد بود بعد ولي تير ماه خون ريزي رو داشتم و لي الان توي مرداد دوباره  لخته هاي  سياه رو داشتم كه الان تقريبا قطع شده  ولي خون  ريزي نداشتم.

من 19ساله و مجرد

امضامهم نیست گوداله آب کوچکی باشی یا برکه ایی بزرگ مهم این است

آنقدر زلال باشی که آسمان در تو پیدا باشد*

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : yekta66

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 22 مرداد 1387 - 01:15    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: یکشنبه 27 مرداد 1387 - 00:32    عنوان: icon_winner Re: پريودي ولكه بيني آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
saghi نوشته است: سلام
قبلها من 6/7روز قبل از پريود لكه بيني شروع ميشد به صورت لكهاي خيلي تيره ولي بعد تغيير كرد يعني بعضي مواقع اين لكه بيني بعد از پريود بود.

اما الان مدتي كه كه اين لكه ها ي تيره كه به صورت لخته هاي سياه هستن زيادشده به طوري كه از نوار استفاده بايد بكنم  و اين اتفاق تا 1هفته ادامه داره كه بعضي مواقع بعد از پريود يا قبلش هست.البته من توي خرداد ماه فقط همين لخته هاي تيره داشتم كه خيلي زياد بود بعد ولي تير ماه خون ريزي رو داشتم و لي الان توي مرداد دوباره  لخته هاي  سياه رو داشتم كه الان تقريبا قطع شده  ولي خون  ريزي نداشتم.

من 19ساله و مجرد

سلام،
همانطور که در بالا هم گفته شده شایعترین علت تغییرات هورمونی است که در زنان زیاد اتفاق می افتد.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sayare, yekta66, jikan
shazareloo

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 - 04:16    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام:
من 22 سالمه وازحدود 1 ماه پیش با نامزدم تصمیم به برقراری رابطه کردیم ولی در این3 ، 4 بار  با اینکه من درد زیادی داشتم موفق به دخول نشدیم، ولی بعد از هر بار روز بعد لک بینی داشتم در صورتیکه همون موقع خونی ندیدم.نامزدم معتقد به انجام این کار با انگشت است. آیا باید برای انجام این کار به پزشک مراجعه کنم؟آیا مشکل یا بیماری وجود داره؟
سوال دیگه ای که دارم اینه که:
من امروز حدودا یک ساعت بعد از شنا، یک بارترشح لخته خون و یک بار خون و آب و یک بار آب قرمز قهوه ای داشتم.خیلی نگرانم، امکان بیماری هست؟ با توجه به اینکه پریودهای منظم با سیکل 25 24 روزه دارم و حدودا یک هفته از پایان ماهیانه ام میگذره و آخرین نزدیکیم 4روز پیش بوده
از توجه شما قبلا ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
yourmani

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: سه‌شنبه 12 خرداد 1388 - 22:31    عنوان: icon_angry خشکی ناحیه تناسلی آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
سلام و خسته نباشید. نمی دونم سئوالم رو اینجا باید بپرسم یا جای دیگه. ببخشین.
بنده با خانمی ازدواج کردم که ایشون قبلا رابطه داشتن(بنده در جریان بودم) ایشون الان 46 سال سن دارن و از 40 سالگی خونریزی ماهیانه ندارن. از دو سال پیش که با هم ازدواج کردیم اوایل ارتباطمون دخول هم داشت و عادی بود ولی این مسئله از یکسال پیش عوض شده و ایشون علاوه بر اینکه به خاطر دردی که خیلی شدیده تمایل به دخول ندارن (حتی بعد از ارضا شدن و یا بعد از مرطوب شدن) تمایلی به ارتباط هم ندارن(البته میدونم که بعد از یائسگی عادی هستش) به پزشکشون مراجعه کردن ولی بجای راهنمایی گفتن که اشتباه کردی که ازدواج کردی!!!!!!!!!
لطفا راهنماییم کنید که از چه ماده یا کرمی میتونم برای تسهیل در دخول و برقراری ارتباط استفاده کنم؟ جایی خونده بودم که کرم با پایه آب مناسب این جریان هستش ولی نمی دونم از داروخانه چه چیزی باید تهیه کنم.
ممنون و ببخشین

امضایادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست/زنگ بعد حساب داریم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
momena

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1388 - 04:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
shazareloo نوشته است: سلام:
من 22 سالمه وازحدود 1 ماه پیش با نامزدم تصمیم به برقراری رابطه کردیم ولی در این3 ، 4 بار  با اینکه من درد زیادی داشتم موفق به دخول نشدیم، ولی بعد از هر بار روز بعد لک بینی داشتم در صورتیکه همون موقع خونی ندیدم.نامزدم معتقد به انجام این کار با انگشت است. آیا باید برای انجام این کار به پزشک مراجعه کنم؟آیا مشکل یا بیماری وجود داره؟
سوال دیگه ای که دارم اینه که:
من امروز حدودا یک ساعت بعد از شنا، یک بارترشح لخته خون و یک بار خون و آب و یک بار آب قرمز قهوه ای داشتم.خیلی نگرانم، امکان بیماری هست؟ با توجه به اینکه پریودهای منظم با سیکل 25 24 روزه دارم و حدودا یک هفته از پایان ماهیانه ام میگذره و آخرین نزدیکیم 4روز پیش بوده
از توجه شما قبلا ممنونم

با سلام!
برای برقراری ارتباط در درجه ی اول آمادگی برای طرفین لازمه و بهتره برای زن تا حدی باشه که دخول به راحتی و بدون درد انجام بشه! در مورد شما یا آمدگی به اندازه ی کافی نبوده و یا پرده ی بکارت ایجاد مانع می کند!
در این صورت باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا در صورت لزوم برایتان به صورت سرپایی آن را بردارد. در مورد خونریزی که بعد از نزدیکی دارید هم می تواند به دلیل خونریزی بکارت و پاره نشدن آن باشد و هم می تواند به دلیل بیماری خاصی در دستگاه تناسلی باشد.
در هر صورت در این مورد هم بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید!
موفق باشی!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, yekta66, narges67, jikan, fatemehhaffar

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1388 - 04:35    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

hilda110

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 16 خرداد 1388 - 03:54    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
ببخشید میخواستم بدونم افزایش ترشحات زرد رنگ میتونه از علائم بارداری باشه؟اگر هست چه مدت بعد از مقاربت ظاهر میشود؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : yekta66, narges67, jikan
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 17 خرداد 1388 - 02:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
افزایش ترشحات زرد می تونه طبیعی باشه
می تونه بعلت لانه گزینی باشه
می تونه بعلت از بین رفتن جنین باشه
می تونه بدلیل عفونت واژن باشه
می تونه ...
خلاصه خیلی علل مختلفی داره
برای تعیین بارداری روی این شواهد خیلی نمیشه حساب کرد و باید آزمایشات مرسوم تشخیص بارداری رو انجام داد .

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nooshafrein, yekta66, jikan
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1996 روز قبل (17 خرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد سه سئوال(سیپروترون-لخته شدن خون قاعدگی-دستگاه مجیک) 5 golkhone 5336 یکشنبه 15 شهریور 1388 - 18:22
lili_b مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد لخته شدن خون پریود 9 mahtab107 33689 جمعه 1 خرداد 1388 - 06:52
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد كم وزيادشدن خون در دوران قاعدگي 1 dark_man 4485 شنبه 25 خرداد 1387 - 15:12
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد خون تقریبا قهوه ای ونسبتا لخته؟ 1 rojeh 11802 شنبه 10 فروردین 1387 - 05:06
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد دانه های ژله مانند در خون پریود 8 ehsansoft1 8706 یکشنبه 23 اردیبهشت 1386 - 08:50
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید