شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم لذت در معاشقه و عشق بازی!!

1. با سلام
    من الان 2 هفته عقد کردم همسرم 17 سالشه.

خیلی همو دوس داریم اما
    وقتی بغلش میکنم لباشو میبوسم و ...
    اصلا از هیچکدوم از اینا لذت نمیبره هیچ حسی نداره فقط بخاطر اینکه دوسم داره میزاره من باهاش ...

هر کاری کردم هر مقاله ای که تو سایت خوندمو روش پیاده کردم اصلا هیچ اثری نداشته . هر روشی رو روش پیاده کردم حس نداش.حتی 2 ساعت تمام از سرش تا پاهاشو هرجا تحریک امیز بود تحریک میکردم اما بازم حسی نداشت.
    و هیچ حسی نصبت به این عشق بازی اینا نداره.
    انگار اصلا زن نیس!!!
    بگم روش نشه هم نیس !!
    تو سایتم عدم لذتو اینا رو جستجو کردم هیچ کدوم جواب نداده.مشکلو خیلی ها دارن لطفا هم به من هم به همه دوستانی که این مشکلو دارن کمک کنید.
    پیش هر دکتریم رفتیم جواب نگرفتیم...

2. javadrajabi نوشته است: با سلام
    من الان 2 هفته عقد کردم همسرم 17 سالشه.

خیلی همو دوس داریم اما
    وقتی بغلش میکنم لباشو میبوسم و ...
    اصلا از هیچکدوم از اینا لذت نمیبره هیچ حسی نداره فقط بخاطر اینکه دوسم داره میزاره من باهاش ...

هر کاری کردم هر مقاله ای که تو سایت خوندمو روش پیاده کردم اصلا هیچ اثری نداشته . هر روشی رو روش پیاده کردم حس نداش.حتی 2 ساعت تمام از سرش تا پاهاشو هرجا تحریک امیز بود تحریک میکردم اما بازم حسی نداشت.
    و هیچ حسی نصبت به این عشق بازی اینا نداره.
    انگار اصلا زن نیس!!!
    بگم روش نشه هم نیس !!
    تو سایتم عدم لذتو اینا رو جستجو کردم هیچ کدوم جواب نداده.مشکلو خیلی ها دارن لطفا هم به من هم به همه دوستانی که این مشکلو دارن کمک کنید.
    پیش هر دکتریم رفتیم جواب نگرفتیم...

سلام دوست من
    فکر نمیکنید 2 هفته زمان بسیار کمی هست برای نتیجه گرفتن....شما همه این مطالب رو در این مدت کوتاه انجام دادید !!!
    ببیند در حالت معمول کمی زمان میبره تا دو نفر از بودن در کنار هم لذت ببرن... و این زمان به خیلی چیزا بستگی داره !
    اول میزان شناخت قبلی و ارتباطی که شما قبلا با هم داشتید.
    دوم میزان باورها و اعتقادات مذهبی طرفین.
    سوم نوع رفتار شما در همه زمینه ها (منظورم اینه که مثلا شما برخلاف علاقه همسرتون لباسی می پوشید که رنگش مورد علاقه ایشون نیست....یا کاری میکنید که ایشون دوست نداره...و بعد انتظار دارید از بودن با شما لذت ببره!! در صورتیکه رفتار شما در ناخودآگاه ذهن همسرتون اثر گذاشته.... )
    در کل فکر میکنم به همسرتون زمان بدید و سعر کنید بیشتر روحیات و علایق ایشونو بشناسید ...
    پیروز باشید و سربلند

3. سلام
    من هم این مشکل رو داشتم و هیچ حسی در معاشقه نداشتم اما در کمتر از ۶ماه احساساتم متبلور شد و  با هر عملی خیلی زیاد تحریک شدم طوریکه الان من بیشتر از همسرم به برقراری رابطه تمایل دارم و خیلی بیشتر از اون لذت میبرم.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. به نظرم اگه کمی صبر کنید مشکلتون حل میشه. صبور باشین. شاید به خاطر سن کمشون هنوز این چیزا واسشون سنگین باشه. یکی دو ماه دیگه بهتر میشن.

5. انشاله چیزی بشه که شما میگید.اخه قبلا  که دوست دوره مجردی داشتیم دخترا از این کوچیکتر خیلی تشدید احساسات داشتن.من با  دیدن خانمم که اینجوری شد خیلی  نگران شدم .میترسم فکر کنه من دارم ازش سو استفاده میکنم.دارویی نیس که بخوره بهتر بشه زودتر؟

6. معمولاً دخترایی که قبلاً تجربه ی جنسی ندارن همینطورن و به مرور تجربه کسب میکنن. البته شاید علاوه بر این ایشون کمی سرد مزاج هم باشن. عصاره گل سرخ و مواد غذایی گرم میتونه مفید باشه. البته اگه دیدین کارساز نیست رفتن پیش پزشک زنان برای بررسی های هورمونی و تجویز دارو در صورت لزوم و در مرحله بعد مشاوره رو توصیه میکنم. البته هنوزم میگم یه کمی صبر کنید. سعی کنید تو زمانای غیر از فعالیت جنسی به لحاظ عاطفی روحشو سیراب کنید، نه فقط موقع رابطه جنسی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. در رابطه جنسی فقط کافیست که هر دو طرف بخوان که لذت ببرن و به هیچ چیز دیگه جز لذت بردن خوشون فکر نکنن هر کاری که سبب لذت بردن میشه انجام بدن.... فقط باید بخوان... یا حق

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. خانوممو بردم پیش دکتر چنتا ازمایش گرفت گفتن خب نمیشه .خواهش میکنم کمک کنید.اگه یه دکتر مجرب میشناسید بگید من برم پیششون دستم به دامنتون

9. javadrajabi نوشته است: خانوممو بردم پیش دکتر چنتا ازمایش گرفت گفتن خب نمیشه .خواهش میکنم کمک کنید.اگه یه دکتر مجرب میشناسید بگید من برم پیششون دستم به دامنتون

یعنی چه که گفتن خوب نمیشه !! میشه بیشتر توضیح بدین ؟؟! تخصص پزشکتون چی بود ؟؟

10. فوق تخصص زنان بوده.راست باشه هیچکی نمیتونه این مشکلو حل کنه
    الان زنم میگه من حس ندارم نمیخوام زندگی تو خراب بشه هی میگه ازم جدا شیم .من دوسش دارم

11. javadrajabi نوشته است: فوق تخصص زنان بوده.راست باشه هیچکی نمیتونه این مشکلو حل کنه
    الان زنم میگه من حس ندارم نمیخوام زندگی تو خراب بشه هی میگه ازم جدا شیم .من دوسش دارم

سلام

هیچ علاقه‌ای برای شرکت در این بحث ندارم
    چون به اندازه‌ی کافی در دیتابیس فروم‌مون در مورد کیس‌های مشابه شما صحبت کردم!
    اگه تمایل داشتید تست‌های انجام شده رو در این تاپیک قرار بدید تا وضعیت هورمون‌های جنسی همسرتون رو ببینم.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  12. دوست عزیز به بیمار سرطانی هم به این سرعت و این مدلی نمیگن خوب نمیشی! همیشه درمان هایی وجود داره! شما اگه لطف کنین و بفرمایید چه آزمایشاتی از ایشون به عمل اومده و نتیجه ی اون آزمایشاتو این جا هم قرار بدین عزیزان میتونن کمکتون کنن! دو هفته زمان بسیار کوتاهی برای به دست آوردن مهارت معاشقه، شروع و اتمام پروسه ی درمان و صحبت کردن در مورد جدایی هست! مطالب شما کمی دور از واقعیت جلوه میکنن!!!!

13. مثل اینکه ارثیه...

14. سلام دوست عزیز فکرنمیکنم نظرت دکتردرست باشه چون منم خودم این مشکلوداشتم چون قبل شوهرم باهیچ پسری رابطه نداشتم واینجورچیزابرام خیلی غیرعادی وچندش آوربودتازه خانم شماخوبه من تا1ماه اصن نذاشتم بهم همسرم دست بزنه چون واقعاحس بدی بهم دست میداد امابعد1ماه باکمک همسرم که خیلیم هم صبوری کردکم کم تمایل پیداکردم والان خیلی ازرابطه باهم لذت میبریم پس بنظرمن یکم دیگه صبوری کن
    موفق وصبورباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید