شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناباروری و غیر طبیعی بودن هورمون FSH

1. با سلام
    من و همسرم چند وقتی بود می خواستیم بچه دار بشیم که بعد از نشدن رفتیم آزمایش دادیم,آزمایش من آزو نشون داد که بعد آزمایش هورمون fsh نزدیک به 19 نشون داد و بقیه هورمونا نرمال بودن,آیا این هورمون درمان داره,کاری میشه کرد یا نه چون هر دکتری می رم هرکی یه چیز میگه ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

2. ahmadi_hamid نوشته است: با سلام
    من و همسرم چند وقتی بود می خواستیم بچه دار بشیم که بعد از نشدن رفتیم آزمایش دادیم,آزمایش من آزو نشون داد که بعد آزمایش هورمون fsh نزدیک به 19 نشون داد و بقیه هورمونا نرمال بودن,آیا این هورمون درمان داره,کاری میشه کرد یا نه چون هر دکتری می رم هرکی یه چیز میگه ممنون میشم راهنماییم کنید.با تشکر

سلام

اینجوری نمی‌شه کمکی کرد!
    اگه تمایل داشتید تست‌هاتون رو به طور کامل در تاپیک‌های مرتبط زیر قرار بدید تا ببینم.

سوالات و راهنمایی در مورد آزمایش منی (اسپرم) یا اسپرموگرام

راهنمای تفسیر آزمایش خون و آزمایش ادرار

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید