شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در زمان نزدیکی

1. مشکبا سلام ؛
    شرمنده از اینکه جزئیات رو بیان میکنم.
    من 34 سالمه و قبل از ازدواج یکبار رابطه جنسی داشتم. تو اون تجربه نوک آلتم در انتهای واژن به دو تکه عضله مانندی برخورد میکرد که بسیار لذت بخش بود، اما بعد از ازدواج و نزدیکی با همسرم اون قسمت را احساس نکردم. در واقع ابتدا تا انتهای واژن یک حالت را دارد.
    فکر میکنم این قسمت همان دهانه رحم باشد که احتمالا در بدن همسر من در قسمت بالاتری قرار دارد.
    آیا این مورد راه حلی دارد ؟
    در ضمن طول آلت بنده 13-14 سانت میباشد و هنوز هم بچه دار نشدیم.

2. ugdvqh نوشته است: مشکبا سلام ؛
    شرمنده از اینکه جزئیات رو بیان میکنم.
    من 34 سالمه و قبل از ازدواج یکبار رابطه جنسی داشتم. تو اون تجربه نوک آلتم در انتهای واژن به دو تکه عضله مانندی برخورد میکرد که بسیار لذت بخش بود، اما بعد از ازدواج و نزدیکی با همسرم اون قسمت را احساس نکردم. در واقع ابتدا تا انتهای واژن یک حالت را دارد.
    فکر میکنم این قسمت همان دهانه رحم باشد که احتمالا در بدن همسر من در قسمت بالاتری قرار دارد.
    آیا این مورد راه حلی دارد ؟
    در ضمن طول آلت بنده 13-14 سانت میباشد و هنوز هم بچه دار نشدیم.

سلام

آره دوست من، اون مانعی که فرمودید همون سرویکس رحم هستش
    بسته به طول کانال واژن، ممکنه آلت تناسلی شما با این سرویکس برخورد داشته باشه یا نداشته باشه
    راهکاری که در این مورد وجود داره انتخاب پوزیشن‌هایی هستش که در اون طول بیشتری از آلت در واژن قرار می‌گیره
    می‌تونید به همسرتون بگید ایشون دخول رو انجام بدن تا ماکزیمم طول آلت وارد واژن بشه.
    تصویر زیر به درک شهودی شما از سرویکس رحم کمک می‌کنه.

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. باسلام وتشکر از شما بخاطر اینکه وقت میذارین و درحل مشکلات مردم کمک میکنید مشکلاتی که گاهی ادم خجالت میکشه به مطب مراجعه کنه ،من موقع نزدیکی با همسرم مشکل دارم  وقتی نزدیکی میکنیم از اندامم صدایی شبیه خارج شدن گاز معده میاد خیلی خجالت میکشم نمیدونم چیه علتش،چه کار کنم ؟

4. mmonaa نوشته است: باسلام وتشکر از شما بخاطر اینکه وقت میذارین و درحل مشکلات مردم کمک میکنید مشکلاتی که گاهی ادم خجالت میکشه به مطب مراجعه کنه ،من موقع نزدیکی با همسرم مشکل دارم  وقتی نزدیکی میکنیم از اندامم صدایی شبیه خارج شدن گاز معده میاد خیلی خجالت میکشم نمیدونم چیه علتش،چه کار کنم ؟

سلام،
    از موقعیتهایی استفاده کنید که این حالت کمتر رخ دهد، سرعت انجام نزدیکی را کنترل کنید.

5. می‌تونید به همسرتون بگید ایشون دخول رو انجام بدن تا ماکزیمم طول آلت وارد واژن بشه.

دوست عزیز. ممنون از راهنمائیتون. ولی متاسفانه نتیجه ای نگرفتیم. من فکر نمیکنم بیشتر از 2 یا 3 سانت تا سرویکس فاصله داشته باشم. آیا روشی برای بلند تر کردن آلت در همین حد و اندازه وجود نداره ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. royano

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشین
    من 26سالمه 4ساله ازدواج کردم و یه دختر1.5ساله دارم که با سزارین بدنیا اومده
    چندوقته بعد از نزدیکی درد شدیدی در قسمتای پایین قفسه سینم احساس میکنم
    لطفا راهنماییم کنین که علتش چیه؟
    ممنونم

7. ugdvqh نوشته است: می‌تونید به همسرتون بگید ایشون دخول رو انجام بدن تا ماکزیمم طول آلت وارد واژن بشه.

دوست عزیز. ممنون از راهنمائیتون. ولی متاسفانه نتیجه ای نگرفتیم. من فکر نمیکنم بیشتر از 2 یا 3 سانت تا سرویکس فاصله داشته باشم. آیا روشی برای بلند تر کردن آلت در همین حد و اندازه وجود نداره ؟

سلام

جهت افزایش سایز آلت تناسلی، به جز جراحی بقیه‌ی روش‌ها (لارجر باکسو وکیوم دیوایسو و ...) تأییدیه‌ی پزشکی ندارن دوست من
    اما اگه نظر من رو بخواید
    من فکر نمی‌کنم برخورد آلت شما به سرویکس همسرتون، ارزش انجام جراحی و پذیرش ریسک اون رو داشته باشه!

8. royano نوشته است: سلام خسته نباشین
    من 26سالمه 4ساله ازدواج کردم و یه دختر1.5ساله دارم که با سزارین بدنیا اومده
    چندوقته بعد از نزدیکی درد شدیدی در قسمتای پایین قفسه سینم احساس میکنم
    لطفا راهنماییم کنین که علتش چیه؟
    ممنونم

سلام

سعی کنید پوزیشن‌هایی رو انتخاب کنید که عضلات ناحیه‌ی پایین قفسه‌ی سینه و شکم تحت فشار نباشن
    به هر حال
    طی مراحل تحریک و ارگاسم (و حالا انزال) انقباضاتی رو در ناحیه‌ی رحم و شکم ایجاد می‌کنه که در صورت تحت فشار یودن این نواحی درد رو نتیجه می‌ده
    در ضمن،
    حین رابطه سعی کنید ریلکس باشید تا ریسک هرگونه اسپاسمی کاهش پیدا کنه.

9. mmonaa نوشته است: باسلام وتشکر از شما بخاطر اینکه وقت میذارین و درحل مشکلات مردم کمک میکنید مشکلاتی که گاهی ادم خجالت میکشه به مطب مراجعه کنه ،من موقع نزدیکی با همسرم مشکل دارم  وقتی نزدیکی میکنیم از اندامم صدایی شبیه خارج شدن گاز معده میاد خیلی خجالت میکشم نمیدونم چیه علتش،چه کار کنم ؟

سلام

علتش همین دخول آلت هستش دوست من و ابدا مشکل خاصی نداره
    دلیلی هم برای خجالت کشیدن وجود نداره!
    ریلکس باشید و اجازه ندید این تیپ مسائل بیخودی و نخودی! مانع عدم تمرکز و در نتیجه عدم ارگاسم‌ شما بشه.

10. با سلام. ببخشید مشکلی برای من و همسرم پیش اومده که واقعا کلافمون کرده
    از آبان سال پیش تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم.آزمایش های اولیه من کاملا طبیعی بود.ولی همسرم بعد از 1 یا 2 دقیقه بعد از نزدیکی حالت نعوظ رو از دست میداد.با مراجعه به دکتر قرص تادالافیل تجویز شد که خوردن و تا حدود زیادی موثر بود ولی تا به حالا حامله نشدم.ایشون آزمایش اسپرم هم دادن که تعداد کل اسپرم 500 میلیون بود و دکتر گفت عالیه.دوباره با وجود مصرف همین قرص بازم حالت نعوظ رو از دست میدن! باید چیکار کنیم؟
    در ضمن هیچ استرس یا نگرانی هم نداریم و از لحاظ روحی ایشون آروم هستن

11. با سلام وخسته نباشید
    یک سال ازدواج کردم اما هنوز موفق نشدیم که ارتباط کامل داشته باشیم،اوایل ازدواج به دکتر مراجعه کردم تشخیص این بود که عفونت دارم قرص مصرف کردم، بعد از اتمام دوره بازم درد داشتم هنگام نزدیکی پیش دکتر دیگه ای رفتم گفت عفونت داری دوباره قرص مصرف کردم ،اما این بار هم درد ادامه داشت تا الان،رنگ ترشحات من  شیری رنگ نسبت به رنگ دستمال کاغذی که سفیده،بوی خاص غیر طبیعی هم نمیده، یه دکتری میگفت به خاطر ترس از درد داشتن که باعث درد میشه حتی با انگشت که برخورد میکنه با دیواره هاش باز هم درد دارم در ضمن انگار آلت از یه حدی دیگه بالاتر نمیره شایدم اصلا وارد نمیشه
    ممنون میشم من وراهنمایی کنید
    در ضمن از روغن روان کننده هم استفاده میکنیم
    لطفا یه روغن یا اسپری بی حس کننده با نامش به من معرفی کنید

12. سلام من 35 سال دارم و طول آلتم 17 سانت هست و قطرش 14 سانت است که در انتهای نزدیک به بیضه قطر آلتم بیشتر هم میشه در نزدیکی مشکل دارم که همسرم میگه آلتت بزرگه و درد دارم به دلیل آمیزش عمیق نمی توانم داشته باشم راه حل چیه ؟

13. hasan786 نوشته است: سلام من 35 سال دارم و طول آلتم 17 سانت هست و قطرش 14 سانت است که در انتهای نزدیک به بیضه قطر آلتم بیشتر هم میشه در نزدیکی مشکل دارم که همسرم میگه آلتت بزرگه و درد دارم به دلیل آمیزش عمیق نمی توانم داشته باشم راه حل چیه ؟

دوست عزیز
    بر اساس کتاب واکنش جنسی انسان تقریبا همه واژنها میتونن با طول آلت تطبیق پیدا کنن و اون رو بدون درد در خودشون جا بدن به شرطی که فرد به حد مناسبی از تحریک رسیده باشه و خودش هم استرس نداشته باشه.اما درانجام این امر نباید عجله کنید

تغییر توی پوزیشنها ایجاد کنید که خودشون توش راحتتر هستن و فعال و خودشون با ارامش تا آخر آلتتون رو وارد واژنشون کنن و اینکه اگر درد هست میتونید از ژلها و کرمها استفاده کنید تا مدتی که عادت کنن و این نگرانی از درد و احساسش از بین بره و بتونید اونهارو کنار بزارید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید