شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود طولانی و عدم بهبود

1. سلام، خواهش میکنم کمکم کنین مخصوصا آقای دکتر و دخترای عزیز

من مجرد و دخترم. بعد از یه وقفه 2 - 3 ماهه..  29 روزه که پریودم. دکتر رفتم و تو جواب سنو گرافیم علائم PCOD و ضخامت 10 میلی متری مشاهده شده بود. 15 شب ، شبی یه دونه دیدروژسترون خوردم ولی خون قطع نشد. الان سیپروترون کامپاند دارم که گفتن از پنجم قاعدگی بخورم.دیروز که موعد پریود بعدی من تو این ماه بود، هم خونریزی بیشتر شد و هم از دیروز دل درد شدید دارم.  من خیلی میترسم خون ریزی طولانی شده علتش چیه؟ قطع میشه یا نه؟ مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام. من دختری 25 ساله و مجرد هستم . ببخشید من پریود که شدم به مدت 7 روز خون پریود قهوه ای رنگ داشتم  این تا روز 12 ادامه داشت بعد ازا ن  من دوباره پریود به رنگ قرمز  داشتم الان دقیقا روز 15 هست که من  هنوز  پریودم . خیلی نگرانم ممنون میشم بهم  جواب بدید. ازمایش ماه پیش که در مورد ادرار دادم نشان داده بود عفونت ادراری دارم و از قرص سیپروفاوکساین 20 عدد استفاده کردم که دکتر به من تجویز کرد ایا برای استفاده از ان قرص یا عفونت هم بوده که پریود من طولانی شده به این شکل. همیشه پریود منظم داشتم و اینطوری نبوده .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. r_b899 نوشته است: سلام. من دختری 25 ساله و مجرد هستم . ببخشید من پریود که شدم به مدت 7 روز خون پریود قهوه ای رنگ داشتم  این تا روز 12 ادامه داشت بعد ازا ن  من دوباره پریود به رنگ قرمز  داشتم الان دقیقا روز 15 هست که من  هنوز  پریودم . خیلی نگرانم ممنون میشم بهم  جواب بدید. ازمایش ماه پیش که در مورد ادرار دادم نشان داده بود عفونت ادراری دارم و از قرص سیپروفاوکساین 20 عدد استفاده کردم که دکتر به من تجویز کرد ایا برای استفاده از ان قرص یا عفونت هم بوده که پریود من طولانی شده به این شکل. همیشه پریود منظم داشتم و اینطوری نبوده .

دوست عزیز
    ببنید عفونت ادراری یا قرصهای با خاصیت آنتی بیوتیکی میتونن کمی تغییر در تایم و شکل خونریزی ایجاد بکنن اما این خونریزی شما بهتره بررسی بشه و علت یابی بشه.حتی اگر یکبار هم رخ داده بهتره با پزشک زنان در موردش مشورت کنید .نهایتا چند تا تست انجام میشه و یا داروها ممکن براتون تغییر کنه اما باید علت مشخص بشه.در این برهه هم میتونید از قرص آهن استفاده کنید روزی یکی که بدنتون خیلی ضعیف نشه و دائم حالت خسته نداشته باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید