شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل در رابطه جنسي

1. با سلام
    من مشكلي كه با نامزدم دارم ايشون پردش تو اولين نزديكي باز شده اما اون موقع دخولي انجام نگرفت بعد از مراجعه به دكتر هم تاييد كرد پرده باز شده اما به هيچ وجه قارد به انجام نزديكي بعد از اون نبوديم تمام پوزيشن ها رو تست كرديم از ژل روان كننده هم استفاده كرديم اما دهانه واژن تنگ هست و بايد با فشار زياد دول انجام بگيره كه اون هم باعث كمر درد ميشه واسش لطفا دوستان راهنمايي كنند

2. سلام دوست عزیز
    واژن نامزد شما از حد نرمال تنگ تراست نزدیکی برای ایشان درناک و عذاب آور است برای بررسی  به پزشک زنان  مراجعه فرمایید خود متخصص زنان با معاینه بیشتر به ایشان کمک میکند باتشکر

3. rasoull2005 نوشته است: با سلام
    من مشكلي كه با نامزدم دارم ايشون پردش تو اولين نزديكي باز شده اما اون موقع دخولي انجام نگرفت بعد از مراجعه به دكتر هم تاييد كرد پرده باز شده اما به هيچ وجه قارد به انجام نزديكي بعد از اون نبوديم تمام پوزيشن ها رو تست كرديم از ژل روان كننده هم استفاده كرديم اما دهانه واژن تنگ هست و بايد با فشار زياد دول انجام بگيره كه اون هم باعث كمر درد ميشه واسش لطفا دوستان راهنمايي كنند

با سلام

دوست عزیز با تفاسیری شما میفرمایید اگه معاشقه هم به اندازه کافی باشه احتمالا ترشحات داخل واژن برای راحتی دخول تولید نمیشود استرس هم باعث تنگ شدن دهانه واژن میشود به هر حل انجام ازمایش واژینال ضرر ندارد

4. سلام رفیق. شرمنده اینجوری حرفمو بیان میکنما.. سایز آلت شما یعنی قطرش نرماله یا بزرگه شاید هم تنگیه واژن نامزدتون و بزرگیه آلت شما مشکلو چندین برابر کنه ولی پیشنهاد دوستان دیگرو تأیید میکنم و یه متخصص میتونه تشخیص بده که قطر واژن از حد طبیعی کوچکتره یا نه. من احتمال میدم به خاطر ترس و استرس ناشی از دخول قضیه رو بزرگش کرده وگر نه نگران نباش درست میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست عزیز اگه با آرامش و  در مکانی مطمئن رابطه جنسی داشته باشید و قبل از دخول به اندازه کافی باهاش بازی کنی و تحریکش کنی خود واژن ترشحات لزجی ترشح می کنه و مقداری هم جا بااز می کنه برای دخول

ضمنا ساختار واژن جوری هست که مثل بادکنک کش میاد و خودش رو با آلت مرد تطبیق میده
    پس نگران نباش و بدون بعد از چند بار جا باز می کنه و البته بعد از چند سال شاید حتی احساس کنی که زیادی گشاد شده و به فکر تنگ کردنش باشی!!

6. سلام دوستان ببخشید اگه سوالم و موضوع پست زیاد ارتباطی با هم ندارن ولی یه سوال چند وقته ذهنم رو درگیر کرده و البته کمی برام استرس زا شده . با توجه به اینکه تاریخ روز ازدواجم نزدیکه در مورد بکارت و اولین نزدیکی یه چیزایی خوندم ولی سوالم جواب داده نشد . اینجوری به من گفته شده که چون بعد از اولین نزدیکی واژن دچار زخم میشخ حداقل تا ده روز نباید دوباره نزدیکی داشته باشین . خواستم صحت این حرف رو بدونم خواستم بدونم بعد از اولین نزدیکی تا چه مدت دیگه نمیشه نزدیکی داشته باشی و یا اینکه اصلا نیاز هست بعد از ازاله شدن پرده بکارت تا یه مدتی مثلا چند روز عمل دخول انجام نداد آیا با انجام این کار زن دچار عفونت میشه با توجه به اینکه سطح داخلی واژن دچار زخم میشه ببخشید طولانی شد . ممنون میشم اگه راهنماییم کنین . خوش باشین.

7. khanomi25 نوشته است: سلام دوستان ببخشید اگه سوالم و موضوع پست زیاد ارتباطی با هم ندارن ولی یه سوال چند وقته ذهنم رو درگیر کرده و البته کمی برام استرس زا شده . با توجه به اینکه تاریخ روز ازدواجم نزدیکه در مورد بکارت و اولین نزدیکی یه چیزایی خوندم ولی سوالم جواب داده نشد . اینجوری به من گفته شده که چون بعد از اولین نزدیکی واژن دچار زخم میشخ حداقل تا ده روز نباید دوباره نزدیکی داشته باشین . خواستم صحت این حرف رو بدونم خواستم بدونم بعد از اولین نزدیکی تا چه مدت دیگه نمیشه نزدیکی داشته باشی و یا اینکه اصلا نیاز هست بعد از ازاله شدن پرده بکارت تا یه مدتی مثلا چند روز عمل دخول انجام نداد آیا با انجام این کار زن دچار عفونت میشه با توجه به اینکه سطح داخلی واژن دچار زخم میشه ببخشید طولانی شد . ممنون میشم اگه راهنماییم کنین . خوش باشین.

با سلام
    پیشاپیش پیوندتان مبارک و با آرزوی خوشبختی
    خیر به هیچ عنوان این مطالب درست نیست .
    اگه سعی داشته باشید قبل از دخول معاشقه کاملی داشته باشید و همسرتون هم با نهایت آرامش و صبر دخول رو انجام بده نه تنها دردی نخواهید داشت بلکه شبی به یاد ماندنی برای شما و همسرتون خواهد بود
    بعد از ازاله بکارت تنها چند قطره خون دیده میشه و حتی میتونید بعد از چند ساعت دوباره نزدیکی داشته باشیدالبته به شما و همسرتون بستگی داره

8. khanomi25 نوشته است: سلام دوستان ببخشید اگه سوالم و موضوع پست زیاد ارتباطی با هم ندارن ولی یه سوال چند وقته ذهنم رو درگیر کرده و البته کمی برام استرس زا شده . با توجه به اینکه تاریخ روز ازدواجم نزدیکه در مورد بکارت و اولین نزدیکی یه چیزایی خوندم ولی سوالم جواب داده نشد . اینجوری به من گفته شده که چون بعد از اولین نزدیکی واژن دچار زخم میشخ حداقل تا ده روز نباید دوباره نزدیکی داشته باشین . خواستم صحت این حرف رو بدونم خواستم بدونم بعد از اولین نزدیکی تا چه مدت دیگه نمیشه نزدیکی داشته باشی و یا اینکه اصلا نیاز هست بعد از ازاله شدن پرده بکارت تا یه مدتی مثلا چند روز عمل دخول انجام نداد آیا با انجام این کار زن دچار عفونت میشه با توجه به اینکه سطح داخلی واژن دچار زخم میشه ببخشید طولانی شد . ممنون میشم اگه راهنماییم کنین . خوش باشین.

سلام دوست عزیز
    پاسخ این سئوال شما به خیلی چیزها بستگی داره!! فیزیک بدنی! نوع پوزیشن! میزان فشار مرد! تنگی دهانه واژن!! و.... اما در حد نرمالش بنظر میاد چندروز اول دهانه دچار التهاب بشه که با کمی صبر و نداشتنه رابطه اونم حل میشه! حالا این چندروز میتونه یک روز یا دو روز یا حتی یکماه باشه! درضمن اون زخم نیست بلکه کمی التهابه! مگر اینکه فشار بیش از اندازه ای به دهانه وارد بیاد یا دهانه خیلی تنگ باشه!! شاید زخم بشه!
    در هرحال اینها پاسخ دقیقی نیست اما احتمالاتش میتونه باشه! معذالک توصیه میکنم:
    1- با صبر و حوصله اینکاررو بکنید
    2- به همسرتون بگید فشار زیاد نیارن
    3- فعلاً از ژل روان کننده استفاده کنید
    4- شاید در طی یک روز پرده ازاله نشه باید تحمل کنید تا این عمل،به وقتش انجام بشه
    5- بعداز تلاش شبه اول ،سعی کنید با توافق هم مثلاً هر یک روز درمیون نزدیکی آروم و با حوصله ایی داشته باشید تا دستگاه تناسلی شما به این حالت عادت کنه
    6- در این روزها سعی کنید از البسه زیر تمیز و نخی استفاده کنید!
    7- توصیه میکنم در صورت امکان آلتتونو در معرض هوای آزاد قرار بدید
    و....
    به این مناسبت بهتون تبریک عرض میکنم وآرزوی خوشبختی براتون دارم
    موفق باشید

9. سلام خانومی مبارکه، این که گفتی زخم میشه همون طور که دوستان گفتن برای همه اتفاق نمی افته واما این که تا چند روز نباید نزدیکی داشت رو من واسه اولین بار شنیدم من خودم دکتر بهم پیشنهاد داد تا  24 ساعت اگر امکانش هست حمام نرم و  با آب سرد خودم  شست و شو ندم و همچنین کمرم رو ببندم و در حد امکان گرم نگه دارم  این ها تجربیات خودم بود امیدوارم سودمند باشه...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام.اولا تبریک میگم.دوما قرار نیست دخول با شدت انجام بشه که زخم بشه.اگر ملایم و ریلکس وارد بشه و سایز الت هم زیاد بزرگ نباشه و دهانه رحم شما هم تنگ نباشه هیچ اتفاقی نمیفته و کاملا هم به یاد موندنی و خاطره ساز میشه.معاشقه حتما داشته باشید.از زل لوبریکانت استفاده کنید.در صورت درد شدید از بی حس کننده استفاده کنید.سعی کن خودتو شل کنی چون هرچی خودتو سفت تر کنی درد بیشتره دقیقا مثل امپول زدن میمونه.هیچ ترسی نداره .اینکه تا چند روز نباید نزدیکی کنی هم صحت نداره و میتونی هروقت دلت خواست دوباره تکرارش کنی.در ضمن برای اولین بار سعی کن از روش جلوگیری مطمعنی استفاده کنی اگر به قدرت انزال همسرت اشنایی نداری.امیدوارم جفتتون لذت کامل رو ببرید.

11. مجددا سلام .از همه دوستان گلم ممنون . هرچه به زمانش نزدیک تر میشم استرسم بیشتر میشه . ولی سعی میکنم خودم رو قانع کنم که یه امر طبیعیه . و البته چند بار هم با همسرم صحبت کردم .ولی بازم یه کم دلهره دارم . بازم ممنون بخاطر راهنمایی هاتون . به امید شادکامی همه !

12. khanomi25 نوشته است: مجددا سلام .از همه دوستان گلم ممنون . هرچه به زمانش نزدیک تر میشم استرسم بیشتر میشه . ولی سعی میکنم خودم رو قانع کنم که یه امر طبیعیه . و البته چند بار هم با همسرم صحبت کردم .ولی بازم یه کم دلهره دارم . بازم ممنون بخاطر راهنمایی هاتون . به امید شادکامی همه !

سلام مجدد
    خب این استرس رو باید از خودتون دور کنید ! تا هم لذت ببرید و هم بتونید کاری که باید انجام بشه رو درست انجام بدید!تجربه نشون داده چون زوجین در شبه عروسیشون هم خسته اند و هم هردو استرس دارند نمیتونن لذت کاملی از این رابطه مهم ببرند لذا زوجهایی که اولین شبه نزدیکیشونو به بعد از شبه ازدواج ،موکول میکنن خیلی موفق تر از کسانی هستن که همون شب میخوان رابطه ای با عجله و هول هولکی داشته باشند لذا اگر مشکلی نیست با همسرتون صحبت کنید تا در شبه عروسیتون که خیلیم خسته هستید اینکارو نکنید و بزارید مثلاً برای فرداش! یا روز های بعدیش!
    در هرحال امیدوارم شبه خاطره انگیزی براتون رقم بخوره!چون این شب، شبی هست که تا ابد در ذهنتون حک میشه پس سعی کنید به خودتون استرس وارد نکنید و از لحظه لحظه اون لذت کامل رو ببرید
    موفق و شاد و سلامت باشید

13. khanomi25 نوشته است: مجددا سلام .از همه دوستان گلم ممنون . هرچه به زمانش نزدیک تر میشم استرسم بیشتر میشه . ولی سعی میکنم خودم رو قانع کنم که یه امر طبیعیه . و البته چند بار هم با همسرم صحبت کردم .ولی بازم یه کم دلهره دارم . بازم ممنون بخاطر راهنمایی هاتون . به امید شادکامی همه !

سلام
    اگه دوست دارید شب اول ازدواجتون به یه شب رویایی و به یاد ماندنی تبدیل بشه سعی کنید استرس نداشته باشید . اکثرا هم توصیه میکنن چون شب عروسی ، عروس و داماد خسته میشن بهتره شب زفاف رو به شبهای بعد موکول کنند . با این حال اگه مقدمات نزدیکی کامل انجام بشه ( معاشقه و ... ) مشکلی پیش نخواهد آمد
    خوش باشید

14. اصلا استرس نداره.خیلی هم قشنگه.با شوخی و اروم اروم برید جلو.خشونت رو هم بزارید کنار.اگر بهش فکر نکنی اون لحظه و خودتو شل کنی اصلا درد نداره.

15. چرا اینقدر استرس؟
    استرس همش کارو خراب می کنه
    اولین رابطه جنسی برای همه خاطره انگیز ترینه...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید