.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
3 پاسخ • 1234 بازديد •  
پرده بکارت و درد هنگام نزدیکی

نویسنده پیام
sogol_my
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1391 - 07:07    عنوان:  پرده بکارت و درد هنگام نزدیکی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
بکارت من از نوع حلقوی ارتجاعی و خیلی عقبه. 8 ساله که ازدواج کردم و تا دو سال پیش که برای آزمایش پاپ اسمیر به متخصص زنان مراجعه کردم و ازشون خواستم بکارتم رو هم معاینه کنن هنوز از بین نرفته بود و طبق گفته ی دکتر تا زمان زایمان طبیعی پارگی رخ نمیده. هر بار در طی نزدیکی در صورتی که دخول بطور کامل انجام بشه درد شدیدی حس میکنم بطوری که انگار ضربه ی شدیدی به انتهای لوله ی رحمم وارد میشه. قبلا این مشکلم رو مطرح کردم و پاسخی که گرفتم این بود که یا پوزیشن مناسبتری در زمان نزدیکی بگیرم یا اینکه دخول به طور کامل انجام نشه. اما سوالی که اخیرا برام پیش اومده اینه که آیا این مشکل میتونه بر اثر وجود بکارت باشه؟ و اگر اینطوره می تونم با عمل مشکلم رو حل کنم؟
با سپاس

امضاsogol

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1391 - 07:07    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

mohammadjoon26
معلق شده

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1391 - 11:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
باسلام خدمت شما دوست عزیز بله شمامیتونین بکارتتون رو باعمل ساده وسرپایی بردارین

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sogol_my, m1989
sogol_my
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1391 - 11:15    عنوان:  پرده بکارت آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سپاس از اینکه به پرسشم پاسخ دادید. نکته ای که بیشتر برام مطرح بود این بود که آیا وجود بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی که بعد از چند سال پاره نشده می تونه منجر به درد در زمان نزدیکی بشه؟ البته همون طور هم که قبلا گفتم این درد به این شکله که حس می کنم یک ضربه ی شدید به انتهای لوله ی رحمم وارد می شه.

امضاsogol

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
m1989

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1391 - 14:19    عنوان:  Re: پرده بکارت آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
sogol_my نوشته است: با سپاس از اینکه به پرسشم پاسخ دادید. نکته ای که بیشتر برام مطرح بود این بود که آیا وجود بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی که بعد از چند سال پاره نشده می تونه منجر به درد در زمان نزدیکی بشه؟ البته همون طور هم که قبلا گفتم این درد به این شکله که حس می کنم یک ضربه ی شدید به انتهای لوله ی رحمم وارد می شه.

سلام

شما از کجا متوجه شدین بکارت خیلی عقبه!!؟ نزدیکه ها. شما فکر کنین همین نیم سانت پشت لب های کوچیکه!
اما خب چون نوعش ارتجاعیه و حالت کشسان داره شما فکر می کنین عقبه.
به هر حال ...

پر واضحه (لغتو!) که وجود بکارت مزاحم ورود آلت خواهد بود و بالطبع شما هم دردی رو در ناحیه ی واژن حس می کنین. اما
من حدس می زنم که طول واژن شما کمه و آلت همسرتون به سرویکس رحم برخورد میکنه و به شما فشار میاد. ترجیحا از پوزیشن هایی که دخول آلت کمتر صورت می گیره (مثلا پوزیشن Doggy و ...) استفاده کنین. لوبرکانت هم برای روان تر شدن واژن خوبه و اصطکاک بین آلت و بکارت شما رو به حداقل میرسونه.
در نهایت برای خلاص شدن از این ماجرا دوستمون راهنمایی کردن که با یه عمل جراحی 5 - 10 دقیقه ای توسط پزشک، کار تموم میشه.

امضااز پاسخ به سوالات پزشکی در پیام خصوصی معذورم.
سوال‌تون رو یک‌بار و در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمونید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : haale, sogol_my, sadaf26ss
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 830 روز قبل (20 شهریور 1391) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: پرده بکارت .. 536 mahbanoojoon 399557 شنبه 16 آبان 1388 - 04:44
aliyan مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. بلاخره این پرده بکارت کجاست؟؟ 14 raha_taranom 5802 سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1391 - 10:19
haale مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. سالم بودن پرده حلقوی با سه بار معاینه 3 ansherli_2 3205 جمعه 7 بهمن 1390 - 17:05
eliza2020 مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. خودارضایی با مالش سینه ها و پرده بکارت 2 tarane99 18322 چهار‌شنبه 2 آذر 1390 - 18:48
Clooney مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. پاره كردن پرده توسط پزشك در مطب 13 shahrzadjoon 44068 یکشنبه 7 تیر 1388 - 05:13
pouriajoon مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید