شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده بکارت و درد هنگام نزدیکی

1. با سلام
    بکارت من از نوع حلقوی ارتجاعی و خیلی عقبه. 8 ساله که ازدواج کردم و تا دو سال پیش که برای آزمایش پاپ اسمیر به متخصص زنان مراجعه کردم و ازشون خواستم بکارتم رو هم معاینه کنن هنوز از بین نرفته بود و طبق گفته ی دکتر تا زمان زایمان طبیعی پارگی رخ نمیده. هر بار در طی نزدیکی در صورتی که دخول بطور کامل انجام بشه درد شدیدی حس میکنم بطوری که انگار ضربه ی شدیدی به انتهای لوله ی رحمم وارد میشه. قبلا این مشکلم رو مطرح کردم و پاسخی که گرفتم این بود که یا پوزیشن مناسبتری در زمان نزدیکی بگیرم یا اینکه دخول به طور کامل انجام نشه. اما سوالی که اخیرا برام پیش اومده اینه که آیا این مشکل میتونه بر اثر وجود بکارت باشه؟ و اگر اینطوره می تونم با عمل مشکلم رو حل کنم؟
    با سپاس

2. باسلام خدمت شما دوست عزیز بله شمامیتونین بکارتتون رو باعمل ساده وسرپایی بردارین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سپاس از اینکه به پرسشم پاسخ دادید. نکته ای که بیشتر برام مطرح بود این بود که آیا وجود بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی که بعد از چند سال پاره نشده می تونه منجر به درد در زمان نزدیکی بشه؟ البته همون طور هم که قبلا گفتم این درد به این شکله که حس می کنم یک ضربه ی شدید به انتهای لوله ی رحمم وارد می شه.

4. sogol_my نوشته است: با سپاس از اینکه به پرسشم پاسخ دادید. نکته ای که بیشتر برام مطرح بود این بود که آیا وجود بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی که بعد از چند سال پاره نشده می تونه منجر به درد در زمان نزدیکی بشه؟ البته همون طور هم که قبلا گفتم این درد به این شکله که حس می کنم یک ضربه ی شدید به انتهای لوله ی رحمم وارد می شه.

سلام

شما از کجا متوجه شدین بکارت خیلی عقبه!!؟ نزدیکه ها. شما فکر کنین همین نیم سانت پشت لب های کوچیکه!
    اما خب چون نوعش ارتجاعیه و حالت کشسان داره شما فکر می کنین عقبه.
    به هر حال ...

پر واضحه (لغتو!) که وجود بکارت مزاحم ورود آلت خواهد بود و بالطبع شما هم دردی رو در ناحیه ی واژن حس می کنین. اما
    من حدس می زنم که طول واژن شما کمه و آلت همسرتون به سرویکس رحم برخورد میکنه و به شما فشار میاد. ترجیحا از پوزیشن هایی که دخول آلت کمتر صورت می گیره (مثلا پوزیشن Doggy و ...) استفاده کنین. لوبرکانت هم برای روان تر شدن واژن خوبه و اصطکاک بین آلت و بکارت شما رو به حداقل میرسونه.
    در نهایت برای خلاص شدن از این ماجرا دوستمون راهنمایی کردن که با یه عمل جراحی 5 - 10 دقیقه ای توسط پزشک، کار تموم میشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید