.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
9 پاسخ • 2778 بازديد •  
داروی ال کارنتین

نویسنده پیام
bano20
معلق شده

کاربر عالي
کاربر عالي
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 14:32    عنوان:  داروی ال کارنتین آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و عرض خسته نباشید

سوال بنده راجع به داروی ا ل کارنتین و عوارض آن است.آیا این دارو برای کاهش وزن مفید است؟
نظر شما راجع به تجویز این دارو به صورت شربت، به کودک 5/1 سال که دچار چاقی است(14کیلو وزن دارد) به صورت 5سی سی در روز چیست؟آیا عوارضی برای کودک دارد؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی نگران بچه هستم.البته این امر تجویز دکتر اطفال است ولی من نگران عوارض این دارو،چه حال و چه آینده، برای کودک هستم.(البته تجویز پزشک است).

با تشکر از راهنمایی هایتان

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 14:32    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

mmz81

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 19 خرداد 1391 - 14:18    عنوان:  Re: داروی ال کارنتین آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
bano20 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
سوال بنده راجع به داروی ا ل کارنتین و عوارض آن است.آیا این دارو برای کاهش وزن مفید است؟
نظر شما راجع به تجویز این دارو به صورت شربت، به کودک 5/1 سال که دچار چاقی است(14کیلو وزن دارد) به صورت 5سی سی در روز چیست؟آیا عوارضی برای کودک دارد؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی نگران بچه هستم.البته این امر تجویز دکتر اطفال است ولی من نگران عوارض این دارو،چه حال و چه آینده، برای کودک هستم.(البته تجویز پزشک است).

افرادی که دچار کم کاری تیروئید اند نباید ال کارنیتین مصرف کنند،
فکر میکنم مصرف با دوز بالا باعث پرخاشگری و افسردگی،عوارض آلرژیک مثل خارش پوست،تورم و قرمزی زبان،لب و گلو و مشکلات تنفسی میشه، البته 5 سی سی نسبت به 500 میلیگرم مصرف بزرگسالان، واقعا ناچیزه
اما مطمئن باشید به نظر یک پزشک متخصص می تونید اطمینان کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elham90m
اخطارها : 1 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 22 خرداد 1391 - 15:19    عنوان:  Re: داروی ال کارنتین آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
bano20 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید

دوست عزیز سن کودک یک و نیم ساله هست؟
با چه وزنی متولد شده؟
شیر مادر میخورد؟
چند وعده غذا در روز میخورد؟

عوارض مصرف:
از جمله عوارض مصرف ال کارنیتین بیخوابی،تهوع،استفراغ،اسهال و بی قراری است.عوارض جدی تر شامل طپش قلب،افزایش فشار خون و تب است.
بعضی عوارض جانبی مصرف استیل ال کارنیتین میتواند جدی باشد مانند گیجی،تحریک پذیری،افسردگی،پرخاشگری،مشکلات عصبی و عوارض آلرژیک مثل خارش پوست،تورم و قرمزی زبان،لب و گلو و مشکلات تنفسی.
این دارو برای کاهش وزن مفید است

آیا این کودک آزمایش تیرویید داده؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sepideh90
bano20
معلق شده

کاربر عالي
کاربر عالي
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: چهار‌شنبه 4 مرداد 1391 - 14:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام
جواب سوال های دوست عزیزم elham90
بله کودک یک سال و نیم است
وزن هنگام تولد 3.700 بوده است
فقط 3 ماه اول شیر مادر خورد و بعد از آن مجبور به استفاده شیرخشک البته تحت نطر پزشک شد.
فکر کنک در روز 5 تا 6 وعده غذا می خورد البته نه با حجم زیاد
مشکل الان این کودک این است کخ قادر به راه رفتن نیست.حتی چهاردست و پا هم نمی تواند برود.دکتر می گوید به خاطر اضافه وزن است.به نطر شما باید چه کار کنیم تا بتواند راه برود؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elham90m

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 4 مرداد 1391 - 22:51    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
bano20 نوشته است: با سلام
جواب سوال های دوست عزیزم elham90
بله کودک یک سال و نیم است
وزن هنگام تولد 3.700 بوده است
فقط 3 ماه اول شیر مادر خورد و بعد از آن مجبور به استفاده شیرخشک البته تحت نطر پزشک شد.
فکر کنک در روز 5 تا 6 وعده غذا می خورد البته نه با حجم زیاد
مشکل الان این کودک این است کخ قادر به راه رفتن نیست.حتی چهاردست و پا هم نمی تواند برود.دکتر می گوید به خاطر اضافه وزن است.به نطر شما باید چه کار کنیم تا بتواند راه برود؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

سلام دوست عزیزم
این کودک هنوز برای راه افتادن مقداریزمان دارد بقیه تکامل او مشکلی ندارد؟میتونه اشیا را تو دست خودش بگیره؟ میتونه چند ثانیه بایستد؟میتونه اشیا را داخل هم قرار بده بزرگ به کوچیک؟میتونه بعضی کلمات را بگوید؟
اگر بقیه کارها را که پرسیدم انجام میدهد نگرانی کمتر خواهد شد
در ضمن چون از شیر خشک تغذیه میشده اضافه وزن پیدا کرده و باید شیر خشک به وعده های کم داده شود و رقیق تر البته اضافه وزن این کودک خیلی شدید نیست
برای کنترل وزن بهتره بر طبق میل کودک به او غذا بدهید نه به زور تا احسا گرسنگی نکرده غذا ندهید از غذاهای چرب و پرکالری استفاده نکنید میوه ها و سبزیجات را در برنامه غذایی به مقدار زیاد قرار دهید

طبق نظر متخصص یک عکس از مچ دست  او بگیرید تا اگر دچار نرمی استخوان است به موقع اقدام شود چون میتواند یکی از دلایل عدم راه افتادن به موقع باشد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : bano20

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 4 مرداد 1391 - 22:51    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

docky
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 5 مرداد 1391 - 09:57    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام آیا ال کارنتین تقویتی هم هست !؟
آخه من به دکتر مجاری ادراری و کلیه برای واریکسلم که مراجعه کردم بعد از آزمایش اسپرم برام چند تا قرص نوشت که یکیش هم ال کارنتین بود الان هم هر روز بعد از نهار یکی میخورم میخوام ببینم چی سودی داره برای بدنم ؟!
خارش تو پوست دستم هم زیاده آیا باید قطعش کنم ؟!

امضابخش داروهای گیاهی سایت
http://www.roham.ws/web/forum-14.html
یا
www.attari-neyshabori.ir

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
bano20
معلق شده

کاربر عالي
کاربر عالي
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 5 مرداد 1391 - 14:18    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
با سلام
ممنون از راهنمایی تان
جواب تمام سوالاتتان مثبت است ولی برای ایستادن خودش نمی تواند با کمک میز یا صندلی ای بایستد باید حتما ما کمک کنیم تا بایستد وباید حتما پشتش را نگه داشت خودش به تنهایی و بدون تکیه گاه نمی تواند بایستد.
تمام آزمایش های لازم انجام شده نرمی استخوان و یا مشکل دیگه نداشته فقط کمی چربی اش بالا(2یا3 شماره) بوده در ضمن شیر خشک را کلا قطع کردیم و غذای معمولی می خورد.دکتر معتقد است که کمی از بچه های هم سن خودش عقب تر است(از لحاظ تکاملی) چه کار باید کرد؟
راهنماییم کنید.
ممنون.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
elham90m

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: پنج‌شنبه 5 مرداد 1391 - 21:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
bano20 نوشته است: با سلام
ممنون از راهنمایی تان
جواب تمام سوالاتتان مثبت است ولی برای ایستادن خودش نمی تواند با کمک میز یا صندلی ای بایستد باید حتما ما کمک کنیم تا بایستد وباید حتما پشتش را نگه داشت خودش به تنهایی و بدون تکیه گاه نمی تواند بایستد.
تمام آزمایش های لازم انجام شده نرمی استخوان و یا مشکل دیگه نداشته فقط کمی چربی اش بالا(2یا3 شماره) بوده در ضمن شیر خشک را کلا قطع کردیم و غذای معمولی می خورد.دکتر معتقد است که کمی از بچه های هم سن خودش عقب تر است(از لحاظ تکاملی) چه کار باید کرد؟
راهنماییم کنید.
ممنون.

سلام
اگه کارهای بالا را انجام میدهد پس از نظر تکامل مشکل چندانی ندارد
براش کتاب بخوانید بازی فکری که رنگهای متفاوت دارد برایش تهییه کنید
ولی مشکل چندانی ندارد
با کمی تمرین حل میشود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : bano20, Clooney
sarinajda

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 12:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
ایا الکارتین داروی لاغری و من که 95 کیلو وزن و 28 سال سن دارم میتوانم استفاده کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 6 مرداد 1391 - 12:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

elham90m

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 12 شهریور 1391 - 17:31    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
برای سنین بزرگسالی تاثیر چندانی ندارد مگر اینکه با ورزش مرتب همراه باشد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 838 روز قبل (12 شهریور 1391) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرص استروژن پروژسترون برای بدنسازی 1 mracer 670 پنج‌شنبه 2 آذر 1391 - 17:11
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کمک فوری برای تشخیص نوع بیماری و راه درمان 1 yellowapple 2480 جمعه 27 آذر 1388 - 07:27
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد توضیحی برای 2 دارو؟ (ترتینویین - تتراسایکلین) 1 forogh 8151 شنبه 31 مرداد 1388 - 04:20
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جایگزین برای قرص متفورمين 2 m1976 9212 سه‌شنبه 26 خرداد 1388 - 21:11
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کمک فوری برای مصرف قرص فلوکستین 15 yellowapple 32083 سه‌شنبه 29 مرداد 1387 - 17:09
marilyn_manson مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید