شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگي هاي ناموفق

1. با سلام
    من دوبار حامله شدم دفعه اول تو 45 روزي متوجه شدم جنين ضربان قلب نداره ,چون خونريزي داشتم رفتم سونوگرافي اونجا متوجه شدن.دفعه دوم تا 4 ماهگي مشكلي نداشتم فقط دو ماه اول سر موقع پريوديم لكه مي ديدم و تو ماه 3 عفونت شديد داشتم كه دكتر بهم دارو داد وقتي رفتم سونو گفتن ضربان قلب جنين ايستاده. يك سري ازمايشات هم من و هم شوهرم انجام داديم گفتن مشكل ندارين فقط دكتر گفت برين تهران برا آزمايش ژنتيك كه ما نرفتيم با شوهرم فاميل نيستيم دكتر گفت مي توني حامله بشي حالا كمكم كنين اين دفعه ديكه مي ترسم حامله بشم

2. سلام
    با توجه به اینکه شما 2 بار بارداری ناموفق داشتید بهتره بارداری بعدیتون تحت نظر پزشک انجام بشه. یعنی از 2-3 ماه قبل از اینکه اقدام کنید تحت نظر باشید تا بارداری صورت بگیره و این معاینات و چکاپ ها ادامه داشته باشه تا تولد نوزادتون. در این صورت اگه خدای نکرده مشکلی باشه پزشکتون قبل از اینکه ضربان قلب جنین قطع بشه متوجه میشه و کنترلش میکنه تا انشاا... شما یه نوزاد سالم و خوشگل به دنیا بیارید. به امید اون روز...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام  بهتره 3 ماه قبل بارداری کسانی که می خواهند باردار شوندفولیک اسید مصرف کنند(برای کاهش اختلالات ونقایص جنینی) وبرای بارداری بعدیتون به پزشک مراجعه کنید وچکاپ قبل بارداری انجام دهیدتا اگر بیماری وجود داره قبل بارداری برطرف شه وازمایش ژنتیک فقط برای افرادی که نسبت فامیلی دارند نیست وافراد عادی که نسبت فامیلی ندارندو يا به هر دلیلی بارداریشون با مشکل مواجه و خواهان بارداری هستند نیز می تونن این ازمایشو انجام بدن. به امید مامان شدنتون .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام و خسته نباشید من 25 پریود شدم و 13 و14 امیزش داشتم ایا امکان بارداری وجود دارد و می خواستم بدمنم تخمک گذاریم  در چندمین روز است چون پریودهای نامنظمی دارم و دکتر یک سری ازمایش و سو نو انجام داد هیچ مشکلی نداشتم  و الا ن 4 ماه بارداری اقدام کردم موفق نشدم و در ضمن دکتر به من امپول ivf-cتجویز کرد وباردار نشدم این مرا نگران گرده لطفا منو راهنمای کنید با تشکر .

5. farzan553 نوشته است: سلام و خسته نباشید من 25 پریود شدم و 13 و14 امیزش داشتم ایا امکان بارداری وجود دارد و می خواستم بدمنم تخمک گذاریم  در چندمین روز است چون پریودهای نامنظمی دارم و دکتر یک سری ازمایش و سو نو انجام داد هیچ مشکلی نداشتم  و الا ن 4 ماه بارداری اقدام کردم موفق نشدم و در ضمن دکتر به من امپول ivf-cتجویز کرد وباردار نشدم این مرا نگران گرده لطفا منو راهنمای کنید با تشکر .

سلام

در مورد تاریخ هایی که ذکر کردین خیلی گنگه معلوم نیست مربوط به کدوم ماهه یا مربوط به روزهای پریوده!!؟ خلاصه من متوجه نشدم.
    به هر حال ...

1. چهار ماه زمان کافی برای بارداری نیست اگه بارداری تا یه سال رخ نداد بایستی شما و همسرتون چک بشین.
    نگران نباشین؛ تلاشتونو بکنین و امید داشته باشین. اینو قبلا هم خدمتتون گفته بودم!
    2. برای پیدا کردن روزهای تخمک گذاریتون لینک زیر رو بخونین.

راههای تشخیص
    زمان تخمک گذاری

6. m1989 نوشته است:
    farzan553 نوشته است: سلام و خسته نباشید من 25 پریود شدم و 13 و14 امیزش داشتم ایا امکان بارداری وجود دارد و می خواستم بدمنم تخمک گذاریم  در چندمین روز است چون پریودهای نامنظمی دارم و دکتر یک سری ازمایش و سو نو انجام داد هیچ مشکلی نداشتم  و الا ن 4 ماه بارداری اقدام کردم موفق نشدم و در ضمن دکتر به من امپول ivf-cتجویز کرد وباردار نشدم این مرا نگران گرده لطفا منو راهنمای کنید با تشکر .

سلام

در مورد تاریخ هایی که ذکر کردین خیلی گنگه معلوم نیست مربوط به کدوم ماهه یا مربوط به روزهای پریوده!!؟ خلاصه من متوجه نشدم.
    به هر حال ...

1. چهار ماه زمان کافی برای بارداری نیست اگه بارداری تا یه سال رخ نداد بایستی شما و همسرتون چک بشین.
    نگران نباشین؛ تلاشتونو بکنین و امید داشته باشین. اینو قبلا هم خدمتتون گفته بودم!

راههای تشخیص
    زمان تخمک گذاری

منظورم 25 تیر . وروزهای 11 و12 مرداد نزدیکی داشتم و از اون به بعد زیر شکم و کمردرد دارم  علتش جیه که درد می کنه

7. farzan553 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    farzan553 نوشته است: سلام و خسته نباشید من 25 پریود شدم و 13 و14 امیزش داشتم ایا امکان بارداری وجود دارد و می خواستم بدمنم تخمک گذاریم  در چندمین روز است چون پریودهای نامنظمی دارم و دکتر یک سری ازمایش و سو نو انجام داد هیچ مشکلی نداشتم  و الا ن 4 ماه بارداری اقدام کردم موفق نشدم و در ضمن دکتر به من امپول ivf-cتجویز کرد وباردار نشدم این مرا نگران گرده لطفا منو راهنمای کنید با تشکر .

سلام

به هر حال ...

راههای تشخیص
    زمان تخمک گذاری

منظورم 25 تیر . وروزهای 11 و12 مرداد نزدیکی داشتم و از اون به بعد زیر شکم و کمردرد دارم  علتش جیه که درد می کنه

میگم گنگه میگین نه!!
    خواهر گلم الان که بنده در خدمتتونم 7 مرداده (28 جولای) و هنوز 11 و 12 مرداد نیومده!!
    معلومه که خیلی نگران مامان شدنتون هستین.
    اما پاسختون:
    در ایام تخمک گذاری بعضی خانما یه درد کوچولویی در ناحیه ی شکم دارن شاید به خاطر اون باشه.

8. maripoor

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام من تازه بااین سایت اشنا شدم لطفا بگید چکار کنم من 32سالمه درتاریخ 4.4.91 iui کردم که متاسفانه نشد همونروز دکترم گفت موقع پریود بعدی اگه پریود نشدی ازمایش بده باجواب ازمایشت پیش مابیا اگرنه [پریودشدم]وایسم پریود بعدیم برم حالا سوالم اینه بنظر شماضرورتی داره الان که ماه رمضونه برم منظورم به پشت سرهم بودن iui.یااینکه بذارم بعدماه رمضون برم

9. maripoor نوشته است: باسلام من تازه بااین سایت اشنا شدم لطفا بگید چکار کنم من 32سالمه درتاریخ 4.4.91 iui کردم که متاسفانه نشد همونروز دکترم گفت موقع پریود بعدی اگه پریود نشدی ازمایش بده باجواب ازمایشت پیش مابیا اگرنه [پریودشدم]وایسم پریود بعدیم برم حالا سوالم اینه بنظر شماضرورتی داره الان که ماه رمضونه برم منظورم به پشت سرهم بودن iui.یااینکه بذارم بعدماه رمضون برم

سلام
    بین ماه رمضان با ماه بعدیش چه فرقی هست از نظر پزشکی ؟
    اگر گفتن پرید بعدی بیایید باید بروید چون امادگی بدنتون تو این فاصله های کم بیشتر تا بخواهید فاصله بیاندازید

10. ببا عرض سلام وو خسته نباشید من 25 خرداد پریود شدم و 2و3  مرداد یک روز در میان نزدیگی دارم و و از اون به بعد شوزش سر دل و زیر شکمم درد و تیر می کشه مشه  و کمر درد هم دارم میشه باردار بشم یا به علت تخمک کذاریه  این مسئله منو نگران می کنه  لطفا منو راهنمای کنید با تشکر

11. farzan553 نوشته است: ببا عرض سلام وو خسته نباشید من 25 خرداد پریود شدم و 2و3  مرداد یک روز در میان نزدیگی دارم و و از اون به بعد شوزش سر دل و زیر شکمم درد و تیر می کشه مشه  و کمر درد هم دارم میشه باردار بشم یا به علت تخمک کذاریه  این مسئله منو نگران می کنه  لطفا منو راهنمای کنید با تشکر

سلام

25 تیر شد 25 خرداد!! فکر کنم بازم اشتباه کردین.
    به هر حال من آخرین پریود رو همون 25 تیر در نظر می گیرم.
    خب با این فرض نزدیکی های 2 و 3 مرداد در دوران بی خطر بوده و احتمال بارداری خیلی کمه.
    این درد در ناحیه ی شکم همونطور که در پست قبلی هم گفتم ممکنه مربوط به تخمک گذاری شما باشه.
    یه احتمال دیگه اینه که کیست تخمدان داشته باشین اگه به پزشک مراجعه کنین با سونو مشخص میشه.

12. maripoor

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام ایا راهی وجودداره برای بالابردن احتمال حاملگی با روشiui.واینکه اخرین ازمایش شوهرم total good sperm/mil;4.6بوده.بهترین کاری که میتونیم انجام بدیم چیه.

13. maripoor نوشته است: باسلام ایا راهی وجودداره برای بالابردن احتمال حاملگی با روشiui.واینکه اخرین ازمایش شوهرم total good sperm/mil;4.6بوده.بهترین کاری که میتونیم انجام بدیم چیه.

سلام

ابتدا شما بایستی یه سونوی واژینال بدین تا فولیکول های تخمدان از نظر سایز مشخص بشن و زمان تخمک گذاری تعیین بشه اونوقت 12 - 24 ساعت بعد از تخمک گذاری معمولاً IUI انجام میشه تا احتمال بارداری افزایش پیدا کنه.
    و چون تعداد اسپرم های همسرتون کمه 48 ساعت قبل از IUI و جمع آوری نمونه ی منی، نزدیکی نداشته باشین تا اسپرم ها به وضعیت ایده آل خودشون برسن. بعد از انجام IUI هر موقع که ممکن بود نزدیکی کنین.
    اگه همسرتون آز اسپرم دارن تو تاپیک خودش بذارین ببینیم وضعیت همسرتون از نظر سایر فاکتورهای بارداری به چه صورته.

14. سلام من 9 خرداد پریود شدم و ماه بعد یعنی 25 تیر پریود شدم  پریود های نامنظمی دارم کلا ازمایش و سونو گرافی انجام دادم و دکتر گفت هیچ مشکلی  ندارم و ماه مرداد یک روز در میان نزدیکی دارم و زیر شکمم تیر و درد می کشه و شوزش سر دل دارم یعنی من باردارم  یا روزه می گیرم سوزش سردل از اونه .نگرانم لطفا زود جواب بین با تشکر از شما.

15. farzan553 نوشته است: سلام من 9 خرداد پریود شدم و ماه بعد یعنی 25 تیر پریود شدم  پریود های نامنظمی دارم کلا ازمایش و سونو گرافی انجام دادم و دکتر گفت هیچ مشکلی  ندارم و ماه مرداد یک روز در میان نزدیکی دارم و زیر شکمم تیر و درد می کشه و شوزش سر دل دارم یعنی من باردارم  یا روزه می گیرم سوزش سردل از اونه .نگرانم لطفا زود جواب بین با تشکر از شما.

سلام
    ممکنه باردار باشید اما در هر حال برای اطمینان از بارداری باید آزمایش خون بدید. سوزش معده میتونه دلایل زیادی داشته باشه که بهتره علتش رو از طریق مراجعه به پزشک پیگیری کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید