شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 4

1. با سلام
    ممنونم از hamshahri عزیز به خاطر جواب های شفافشون
    معذرت که کلید کردم ولی با توجه به توضیحاتم بهم بگین احتمال پارگی پرده بکارتم چقدره؟اینکه احتمالا چه اسیب های وارد کردم ؟واینکه پردم چی میتونه باشه ؟اگه پرده پاره شه در چه نواحی احساس درد میکنم؟
    میدونم نظرتون در حد احتماله و صد در صدو دکتر مشخص میکنه.میخوام احتمالاتو بدونم قبل اینکه از حرفای دکتر غافلگیر شم .
    مرصی
    من تازه عضو شدم طوره دیگه ای نتونستم سوالمو ارسال کنم تو رو خدا یه جواب مطمئن و کامل بدین
    من شنیده بودم پرده بکارت یه 7.8 سانتی عقب تر از دهانه واژن هستش.یه بار که خود ارضایی میکردم انگشت توش کردمو عقب حلو بردم و ارضا شدم.هیج دردی نداشتم.یه با 2 تا انگشتی کردم تو پایین سوراخ یه درد کوچولو انگار که یکم کشیده شد حس کردم که فورا در اوردم.فقط همین یبار درد داشتم که تا خس کردم دستمو کشیدم بیرون.
    بعدش چندبارم یه شی سخت با قطر تقریبا 2 سانت وارد کردم تا عمق 8.9 سانتی که عقب جلو کردمو ارضا شدم.ولی این چندبار اصلا دردی نداشتم خونم نیومد ختی در خد لک.تازه فهمیدم پرده همین جلو هستش هر چی نگاه کردم نفهمیدم میترسمم که دکتر برم.یکی بگه چه بلایی سر خودم اوردم.فقط سرزنش نکنید چون خودم از وقتی فهمیدم خواب و حوراک ندارم.ممنون میشم به سوالام واضح جواب جواب بدین که متوجه بشم.
    اطراف سوراخ قبلا چین داشت ولی زیاد واضح نبودکه این سوراخ گرده یا کشیده یا شاید من دقت نکردم ولی چین داشتنشو مطمئنم .بعد از اینکه این کارو کردم واضحتر شده و الان کاملا شبیه نوع تیغه ای شده(از بالا تا پایین سوراخ دندونهای که تو هم قفل سده موقع تحریک باز میشه)

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. man561 نوشته است: با سلام
    ممنونم از hamshahri عزیز به خاطر جواب های شفافشون
    معذرت که کلید کردم ولی با توجه به توضیحاتم بهم بگین احتمال پارگی پرده بکارتم چقدره؟اینکه احتمالا چه اسیب های وارد کردم ؟واینکه پردم چی میتونه باشه ؟اگه پرده پاره شه در چه نواحی احساس درد میکنم؟
    میدونم نظرتون در حد احتماله و صد در صدو دکتر مشخص میکنه.میخوام احتمالاتو بدونم قبل اینکه از حرفای دکتر غافلگیر شم .
    مرصی
    من تازه عضو شدم طوره دیگه ای نتونستم سوالمو ارسال کنم تو رو خدا یه جواب مطمئن و کامل بدین
    من شنیده بودم پرده بکارت یه 7.8 سانتی عقب تر از دهانه واژن هستش.یه بار که خود ارضایی میکردم انگشت توش کردمو عقب حلو بردم و ارضا شدم.هیج دردی نداشتم.یه با 2 تا انگشتی کردم تو پایین سوراخ یه درد کوچولو انگار که یکم کشیده شد حس کردم که فورا در اوردم.فقط همین یبار درد داشتم که تا خس کردم دستمو کشیدم بیرون.
    بعدش چندبارم یه شی سخت با قطر تقریبا 2 سانت وارد کردم تا عمق 8.9 سانتی که عقب جلو کردمو ارضا شدم.ولی این چندبار اصلا دردی نداشتم خونم نیومد ختی در خد لک.تازه فهمیدم پرده همین جلو هستش هر چی نگاه کردم نفهمیدم میترسمم که دکتر برم.یکی بگه چه بلایی سر خودم اوردم.فقط سرزنش نکنید چون خودم از وقتی فهمیدم خواب و حوراک ندارم.ممنون میشم به سوالام واضح جواب جواب بدین که متوجه بشم.
    اطراف سوراخ قبلا چین داشت ولی زیاد واضح نبودکه این سوراخ گرده یا کشیده یا شاید من دقت نکردم ولی چین داشتنشو مطمئنم .بعد از اینکه این کارو کردم واضحتر شده و الان کاملا شبیه نوع تیغه ای شده(از بالا تا پایین سوراخ دندونهای که تو هم قفل سده موقع تحریک باز میشه)

اندازه یا قطر ثابت و استانداردی برای وقوع پارگی در بکارت وجود نداردیعنی با ورود شیئی با قطر 2 سانتی متر بکارت الزاما پاره میشه یا نه رو نمیشه گفت چون به جثه و خصوصیات بدنی شما مربوط میشه اما در حالت کلی اگه قطر شیئ وارد شونده از قطر سوراخی که در پرده ی بکارت وجود دارد بیشتر باشه بکارت پاره میشه مگر اینکه ارتجاعی باشه ! اما در مورد میزان دخولی که داشتین : دوست عزیز پرده بکارت دقیقا در ابتدای مدخل ورودی مجرای تناسلی قرار دارد و به هیچ وجه داخل مجرا نیست. این پرده مانند یک غشا در ورودی واژن قرار گرفته و می تواند نازک و به رنگ خاکستری یا شفاف باشد و می تواند کمی ضخیم و گوشتی و به رنگ صورتی یا رنگ مخاط اطراف باشد در وسط پرده سوراخی وجود دارد که البته شکل سوراخ و قطر ان و ضخامت پرده می تواند باعث تنوع در شکل پرده گردد. پس شما که چند بار تا عمق 7-8-9 سانتی انگشتتون یا شیئی رو وارد واژنتون کردین مطمعنا بکارت یا پاره شده یا اگرم حتی پاره نشده باشه اسیب دیده که متخصص زنان میتونه تشخیص بده البته اگه فقط اسیب دیده باشه بهتون گواهی سلامت بکارت داده میشه ، در مورد  چین ها ی اطراف مجرای واژنم به نظر نمیاد با 4-5 بار وارد کردن شیئی به قطر 2 سانت باز شده باشن  ولی در هر حال متخصص باید معاینتون کنه تا نظر دقیق بده .

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. سلام و عرض خسته نباشيد.
    ميخاستم بپرسم آيا با رابطه سطحي(بدون دخول)و افقي امكان آسيب به بكارت وجود داره؟
    گاهي بعد از رابطه  كمي درد هم وجود داشته( بدون هيچ خونريزي)
    ممنون از لطفتون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. BARAN90-6 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد.
    ممنون از لطفتون

خیر تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت آسیبی نمیبینه

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  5. Clooney نوشته است:
    BARAN90-6 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد.
    ممنون از لطفتون

خیر تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت آس
    یبی نمیبینه

lممنون از جوابتون.
    اما علت درد چيه؟
    ممكنه خراش ديده باشه و دليل درد اين باشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. BARAN90-6 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    BARAN90-6 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد.
    ممنون از لطفتون

خیر تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت آس
    یبی نمیبینه

lممنون از جوابتون.
    اما علت درد چيه؟
    ممكنه خراش ديده باشه و دليل درد اين باشه؟

باتوجه به رابطه سطحی، امکان خراش وجود نداره.
    علت درد بستگی به نوع و زمان رابطه داره. بطوری که بر اثر اصطکاک آلت (در همون حالت افقی که ذکر کردید) و انجام نزدیکی در فواصل زیاد و عدم استفاده از مواد لیز کننده میتونه باعث درد و ناراحتی در حین رابطه باشه.

7. با سلام من 22سالمه و از 13سالگی تودوران پریودم بی نظمی داشتم و گاهی خون ریزی تا دو ماه هم طول میکشید دردوران پریود خارش در ناحیه داشتم که از توضیحات شما فهمیدم دلیلش عفونته حالا مشکل اصلی اینه که من چون اطلاعی از پرده بکارت نداشتم و اذیت بودم بین لب بزرگ و کوجیکو باناخن میکشیدم یک بار توی همین جریان انگشتم یه مقدارکمی اندازه یک سانت رفت داخل چون خون ریزی داشتم نمیدونم چی شد این موضوع مال سه چهارساله پیشه با مراجعه به دکتر بی نظمی تا اندازه ای خوب شده ولی هنوزم تو ترشعات بدبویی احساس میکنم خیلی میترسم تور خدا کمکم کنید بگید آیا پردم آسیب دیده یا نه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. saharsemen نوشته است: با سلام من 22سالمه و از 13سالگی تودوران پریودم بی نظمی داشتم و گاهی خون ریزی تا دو ماه هم طول میکشید دردوران پریود خارش در ناحیه داشتم که از توضیحات شما فهمیدم دلیلش عفونته حالا مشکل اصلی اینه که من چون اطلاعی از پرده بکارت نداشتم و اذیت بودم بین لب بزرگ و کوجیکو باناخن میکشیدم یک بار توی همین جریان انگشتم یه مقدارکمی اندازه یک سانت رفت داخل چون خون ریزی داشتم نمیدونم چی شد این موضوع مال سه چهارساله پیشه با مراجعه به دکتر بی نظمی تا اندازه ای خوب شده ولی هنوزم تو ترشعات بدبویی احساس میکنم خیلی میترسم تور خدا کمکم کنید بگید آیا پردم آسیب دیده یا نه

سلام دوست عزیز توضیحات بالای همین پیج رو مطالعه می فرمودید جوابتونو میگرفتین سحر جان بکارت همون طور که دکتر تو شکل شماتیک تو تاپیک بالا نشون دادن در ابتدای مدخل ورودی واژن قرار داره ( قبلا تو همین سایت بارها دیدم که نوشته شده در 2-4 سانتی دهانه ی واژن هایمن قرار داره اما خودم که از پزشک پرسیدم گفتن این اشتباهه و شاید تو 0.5 سانتی متری دهانه ی واژن یا نزدیکتر از اونم باشه) ولی بسته به جثه و خصوصیات بدنی شما قطر و مکان قرارگیری هایمنتون ممکنه متفاوت باشه در ضمن جنس بکارت شمام مهمه یعنی از این جا نمیشه گفت که بکارت شما پاره شده یا نه ، ممکنه بکارتتون عقب تر باشه یا ارتجاعی باشه و با ورود یه سانت اسیب نبینه در مورد لهیدگی هم باز نمیشه چیزی گفت فقط بهتره اگه براتون دغدغه شده و مهمه به متخصص زنان ماهر برین تا ایشون معاینه ی بالینی داشته باشن و نتیجه رو بهتون اعلام کنن.

سحر جان ترشحات بدبو در خانوم ها باید جدی گرفته بشه پس توصیه میکنم مجددا به متخصص زنان مراجعه کنین تا درمان بشین.

9. سلام. من دختری 23 ساله ام که حدود 4سال است خودارضایی میکنم.چند وقت پیش حین خود ارضایی انگشت اشاره خود را کامل به داخل واژن فرو کردم.بعد از ان به مدت چند روز همراه ترشحات رگه هایی از خون غیرشفاف دیدم.بشدت نگران این موضوع هستم که پرده بکارت پاره شده باشه.از مراجعه به دکتر خجالت میکشم.آیا پرده بکارتم پاره شده ؟؟؟

10. aylina96 نوشته است: سلام. من دختری 23 ساله ام که حدود 4سال است خودارضایی میکنم.چند وقت پیش حین خود ارضایی انگشت اشاره خود را کامل به داخل واژن فرو کردم.بعد از ان به مدت چند روز همراه ترشحات رگه هایی از خون غیرشفاف دیدم.بشدت نگران این موضوع هستم که پرده بکارت پاره شده باشه.از مراجعه به دکتر خجالت میکشم.آیا پرده بکارتم پاره شده ؟؟؟

بستگی به نوع پرده‌ی شما داره
    ولی با توجه به این که انگشتتون رو کامل وارد کردید و خون هم مشاهده شده،‌احتمالاً پرده ی بکارتتون آسیب دیده
    و از اون جایی که خونریزی به شکلی که گفتید کم بوده این آسیب کم و جزئیه احتمالاً..

11. aylina96 نوشته است: سلام. من دختری 23 ساله ام که حدود 4سال است خودارضایی میکنم.چند وقت پیش حین خود ارضایی انگشت اشاره خود را کامل به داخل واژن فرو کردم.بعد از ان به مدت چند روز همراه ترشحات رگه هایی از خون غیرشفاف دیدم.بشدت نگران این موضوع هستم که پرده بکارت پاره شده باشه.از مراجعه به دکتر خجالت میکشم.آیا پرده بکارتم پاره شده ؟؟؟

اگه ترشحات با رگه هایی از خون همراه باشه معمولاً به علت یکی از موارد زیر است:
    ایجاد زخم در ناحیه مهبل، وارد شدن ضربه به ناحیه واژن، پارگی مویرگ در مجرا یا دهانه واژن و عفونت چرکی دستگاه تناسلی.
    در مواقعی که رگه های خونی در ترشحات پس مدتی برطرف نشد، باید جهت بررسی و معاینه به پزشک زنان مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. سلام.من حدود 1 سال با نامزدم نزدیکی داشتم ولی تا دفعه ی 3 4م نزدیکی از جلو خون یا درد خاصی مشاهده نشد.دفعه ی 4م خون کمی روی شورتم دیدم.اما عصر همان روز عادت ماهیانه شدم!آیا امکان دلره پرده بکارتم ارتجاعی بوده و پاره نشده؟

13. voro0jak نوشته است: سلام.من حدود 1 سال با نامزدم نزدیکی داشتم ولی تا دفعه ی 3 4م نزدیکی از جلو خون یا درد خاصی مشاهده نشد.دفعه ی 4م خون کمی روی شورتم دیدم.اما عصر همان روز عادت ماهیانه شدم!آیا امکان دلره پرده بکارتم ارتجاعی بوده و پاره نشده؟

با توجه به این توضیحاتتون احتمالش زیاده که همین طور بوده باشه.. عدم درد و خونریزی به معنی از بین نرفتن پرده است و این که شما مدت طولانی هم رابطه داشتید و برای رابطه هم مانع خاصی نبوده نشانگر اینه که احتمالاً پرده‌تون از نوع ارتجاعی بوده
    در هر صورت بکارتتون کاملاً آسیب دیده

در مورد خونی هم که گفتید بسته به شکل و رنگش می‌تونه مربوط به قاعدگی و یا موارد دیگه باشه..

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. aylina96 نوشته است: سلام. من دختری 23 ساله ام که حدود 4سال است خودارضایی میکنم.چند وقت پیش حین خود ارضایی انگشت اشاره خود را کامل به داخل واژن فرو کردم.بعد از ان به مدت چند روز همراه ترشحات رگه هایی از خون غیرشفاف دیدم.بشدت نگران این موضوع هستم که پرده بکارت پاره شده باشه.از مراجعه به دکتر خجالت میکشم.آیا پرده بکارتم پاره شده ؟؟؟

من دوبار بطور کامل فرو کردم که حسی انگار که چیزی یکم کشیده شده بعد ترشحات نزديک به يک هفته بشکل شفاف و رگه هايي نزديک به رنگ قهوه اي بود که قطع شد .آيا پاره شده یا فقط در حد یک خراش هست؟؟؟خیلی نگرانم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. aylina96 نوشته است:
    aylina96 نوشته است: سلام. من دختری 23 ساله ام که حدود 4سال است خودارضایی میکنم.چند وقت پیش حین خود ارضایی انگشت اشاره خود را کامل به داخل واژن فرو کردم.بعد از ان به مدت چند روز همراه ترشحات رگه هایی از خون غیرشفاف دیدم.بشدت نگران این موضوع هستم که پرده بکارت پاره شده باشه.از مراجعه به دکتر خجالت میکشم.آیا پرده بکارتم پاره شده ؟؟؟

من دوبار بطور کامل فرو کردم که حسی انگار که چیزی یکم کشیده شده بعد ترشحات نزديک به يک هفته بشکل شفاف و رگه هايي نزديک به رنگ قهوه اي بود که قطع شد .آيا پاره شده یا فقط در حد یک خراش هست؟؟؟خیلی نگرانم

هم امکان آسیب دیدگی و خراش هست و هم امکان پاره شدن تا معاینه دقیق نشید نمیشه نظر داد
    بهتره به متخصص مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 35
رفتن به صفحه : 1 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید