.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » داروشناسی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 2526 بازديد •  
مکمل و مولتی ویتامین «ول من» و کمبود اسپرم

نویسنده پیام
geminigama

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 13:03    عنوان:  مکمل و مولتی ویتامین «ول من» و کمبود اسپرم آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با  سلام  من تازه  عضو  این  سایت  شدم   اگه  جای  اشتباهی  پست دادم   ببخشید   راهنماییم کنید
من  سوالی  در مورد  مکمل های   و مولتی  ویتامین های   ول من      ,   21  سنتری

می خواستم  بدونم   این  مکمل  ها   از  چه موادی    به  دست میاد   به  طور  کلی  مکمل  های  غذایی  از  چه  موادی  تهیه  میشه
  جایی میشنیدم  که   از  گوشت  خوک   و   لاشه  حیوانات    برای  تهیه این  دارو  ها  استفاده  میکنن   و...  نظر  شما  چیست    اطلاعات بیشتری  دارید ؟؟؟
(من  مشکل  کمبود  اسپرم دارم  20   میلیون)برای   افزایش  تعداد  اسپرم  ها  و تقویت   قوای  بدنی  و جسمی    چه  مواد  مغذی   را  پیشنهاد  میکنید  من  خیلی  اشتهایم  خوب  نیست   ... از  چه  مکمل  ها     ی   گیا هی  و  یا  شمییایی   استفاده  کنم  
اگر  مکمل های  غذایی  سالم   سراغ  دارید   معرفی  کنید  
خواهشا  این  پست رو پاک  نکنید   جوابشو  بدید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 13:03    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

rezasd2
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 14:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سعی کنید از مکمل های مواد معدنی استفاده کنید.

عنصر روی رو حتما تهیه کنید و به طور روزانه مصرف کنید/

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sepideh_n
shasosa

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1391 - 23:15    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام.میخواستم بدونم اگه کسی میزان  اسپرم کمی داشته باشه و تعداد اسپرم فعالشم 40 باشه چیکار می تونه بکنه تا میزان و فعالیت اسپرمش افزایش پیدا کنه.خواهشا جواب بدید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sepideh_n

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 - 01:10    عنوان:  Re: مکمل و مولتی ویتامین «ول من» و کمبود اسپرم آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
geminigama نوشته است: با  سلام  من تازه  عضو  این  سایت  شدم   اگه  جای  اشتباهی  پست دادم   ببخشید   راهنماییم کنید
من  سوالی  در مورد  مکمل های   و مولتی  ویتامین های   ول من      ,   21  سنتری

می خواستم  بدونم   این  مکمل  ها   از  چه موادی    به  دست میاد   به  طور  کلی  مکمل  های  غذایی  از  چه  موادی  تهیه  میشه
  جایی میشنیدم  که   از  گوشت  خوک   و   لاشه  حیوانات    برای  تهیه این  دارو  ها  استفاده  میکنن   و...  نظر  شما  چیست    اطلاعات بیشتری  دارید ؟؟؟
(من  مشکل  کمبود  اسپرم دارم  20   میلیون)برای   افزایش  تعداد  اسپرم  ها  و تقویت   قوای  بدنی  و جسمی    چه  مواد  مغذی   را  پیشنهاد  میکنید  من  خیلی  اشتهایم  خوب  نیست   ... از  چه  مکمل  ها     ی   گیا هی  و  یا  شمییایی   استفاده  کنم  
اگر  مکمل های  غذایی  سالم   سراغ  دارید   معرفی  کنید  
خواهشا  این  پست رو پاک  نکنید   جوابشو  بدید

سلام ...
دوست گرامي اغلب مواد دارويي در حال حاضر سنتتك هستن و در آزمايشگاهها و كارخانه ها توليد ميشن ....تحت شرايط كاملا كنترل شده ... نه از لاشه حيوانات !!!! (شما كلا صنعت دارو رو بردين زير سوال Sad  )

مكملهايي كه نام بردين هر دو مولتي ويتامين هستن
ول من انواع مختلفي داره كه نوع Conception براي شما مناسب تره چون در روند اسپرم سازي هم دخالت داره
همون طور كه rezasd2گفتن زينك (روي) هم ماده معدني بسيار موثري هست در قواي جنسي مردانه ...

اما براي افزايش قواي بدني از هر مولتي ويتامين روزانه ديگه اي ميتونين كمك بگيرين
تاكيد ميكنم مولتي ويتامين "روزانه " ... فرآورده هاي مثل ژرياتريك فارماتون يا فرمول مشابه از شركت تي.ان.تي مناسب مصرف روزانه نيستن (به دليل ميزان بالاي ويتامينهاي محلول در چربي )

در مورد اشتها ... معمولا مولتي ويتامينها افزايش اشتها رو به همراه ميارن
اما گر واقعا به سبب بي اشتهايي دچار ضعف جسمي هستين ميتونين مقطعي (نه طولاني مدت ) از دارو كمك بگيرين
شاد و پيروز باشيد ./.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 934 روز قبل (17 اردیبهشت 1391) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آیا ماینوکسیدیل باعث افزایش تستسترون میشه؟ 1 farzad12 800 یکشنبه 9 مهر 1391 - 16:37
elham90m مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد توضیحی برای 2 دارو؟ (ترتینویین - تتراسایکلین) 1 forogh 8067 شنبه 31 مرداد 1388 - 05:20
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جایگزین برای قرص متفورمين 2 m1976 9062 سه‌شنبه 26 خرداد 1388 - 22:11
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ارتباط مصرف ویتامین E با افزایش ترشحات خروجی از بدن 1 7631 8619 دوشنبه 15 مهر 1387 - 00:43
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کمک فوری برای مصرف قرص فلوکستین 15 yellowapple 31807 سه‌شنبه 29 مرداد 1387 - 18:09
marilyn_manson مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید