شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مکمل و مولتی ویتامین «ول من» و کمبود اسپرم

1. با  سلام  من تازه  عضو  این  سایت  شدم   اگه  جای  اشتباهی  پست دادم   ببخشید   راهنماییم کنید
    من  سوالی  در مورد  مکمل های   و مولتی  ویتامین های   ول من      ,   21  سنتری

می خواستم  بدونم   این  مکمل  ها   از  چه موادی    به  دست میاد   به  طور  کلی  مکمل  های  غذایی  از  چه  موادی  تهیه  میشه
      جایی میشنیدم  که   از  گوشت  خوک   و   لاشه  حیوانات    برای  تهیه این  دارو  ها  استفاده  میکنن   و...  نظر  شما  چیست    اطلاعات بیشتری  دارید ؟؟؟
    (من  مشکل  کمبود  اسپرم دارم  20   میلیون)برای   افزایش  تعداد  اسپرم  ها  و تقویت   قوای  بدنی  و جسمی    چه  مواد  مغذی   را  پیشنهاد  میکنید  من  خیلی  اشتهایم  خوب  نیست   ... از  چه  مکمل  ها     ی   گیا هی  و  یا  شمییایی   استفاده  کنم  
    اگر  مکمل های  غذایی  سالم   سراغ  دارید   معرفی  کنید  
    خواهشا  این  پست رو پاک  نکنید   جوابشو  بدید

2. سعی کنید از مکمل های مواد معدنی استفاده کنید.

عنصر روی رو حتما تهیه کنید و به طور روزانه مصرف کنید/

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.میخواستم بدونم اگه کسی میزان  اسپرم کمی داشته باشه و تعداد اسپرم فعالشم 40 باشه چیکار می تونه بکنه تا میزان و فعالیت اسپرمش افزایش پیدا کنه.خواهشا جواب بدید

4. geminigama نوشته است: با  سلام  من تازه  عضو  این  سایت  شدم   اگه  جای  اشتباهی  پست دادم   ببخشید   راهنماییم کنید
    من  سوالی  در مورد  مکمل های   و مولتی  ویتامین های   ول من      ,   21  سنتری

می خواستم  بدونم   این  مکمل  ها   از  چه موادی    به  دست میاد   به  طور  کلی  مکمل  های  غذایی  از  چه  موادی  تهیه  میشه
      جایی میشنیدم  که   از  گوشت  خوک   و   لاشه  حیوانات    برای  تهیه این  دارو  ها  استفاده  میکنن   و...  نظر  شما  چیست    اطلاعات بیشتری  دارید ؟؟؟
    (من  مشکل  کمبود  اسپرم دارم  20   میلیون)برای   افزایش  تعداد  اسپرم  ها  و تقویت   قوای  بدنی  و جسمی    چه  مواد  مغذی   را  پیشنهاد  میکنید  من  خیلی  اشتهایم  خوب  نیست   ... از  چه  مکمل  ها     ی   گیا هی  و  یا  شمییایی   استفاده  کنم  
    اگر  مکمل های  غذایی  سالم   سراغ  دارید   معرفی  کنید  
    خواهشا  این  پست رو پاک  نکنید   جوابشو  بدید

سلام ...
    دوست گرامي اغلب مواد دارويي در حال حاضر سنتتك هستن و در آزمايشگاهها و كارخانه ها توليد ميشن ....تحت شرايط كاملا كنترل شده ... نه از لاشه حيوانات !!!! (شما كلا صنعت دارو رو بردين زير سوال Sad  )

مكملهايي كه نام بردين هر دو مولتي ويتامين هستن
    ول من انواع مختلفي داره كه نوع Conception براي شما مناسب تره چون در روند اسپرم سازي هم دخالت داره
    همون طور كه rezasd2گفتن زينك (روي) هم ماده معدني بسيار موثري هست در قواي جنسي مردانه ...

اما براي افزايش قواي بدني از هر مولتي ويتامين روزانه ديگه اي ميتونين كمك بگيرين
    تاكيد ميكنم مولتي ويتامين "روزانه " ... فرآورده هاي مثل ژرياتريك فارماتون يا فرمول مشابه از شركت تي.ان.تي مناسب مصرف روزانه نيستن (به دليل ميزان بالاي ويتامينهاي محلول در چربي )

در مورد اشتها ... معمولا مولتي ويتامينها افزايش اشتها رو به همراه ميارن
    اما گر واقعا به سبب بي اشتهايي دچار ضعف جسمي هستين ميتونين مقطعي (نه طولاني مدت ) از دارو كمك بگيرين
    شاد و پيروز باشيد ./.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید