.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان » واریکوسل

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
24 پاسخ • 10815 بازديد •  رفتن به صفحه 1   
استفاده از دستگاه لاجر باکس برای کسانی که واریکوسل دارند

نویسنده پیام
emad2

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: جمعه 21 مرداد 1390 - 22:25    عنوان:  استفاده از دستگاه لاجر باکس برای کسانی که واریکوسل دارند آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع

با سلام

من شش ماه قبل عمل واریکوسل گرید سه انجام داده ام و الان با انجام آزمایش سنو داپلر متوجه شدم واریکوسل گرید یک دارم و می خام از دستگاه لاجر باکس استفاده کنم می خواستم ببینم در صورت استفاده برای من مشکلی پیش نمیاد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Secret22, oooooooo

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 21 مرداد 1390 - 22:25    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

asila

کاربر ارشد
کاربر ارشد

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: جمعه 21 مرداد 1390 - 23:38    عنوان:  Re: استفاده از دستگاه لاجر باکس برای کسانی که واریکوسل دارند آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
emad2 نوشته است:
با سلام

من شش ماه قبل عمل واریکوسل گرید سه انجام داده ام و الان با انجام آزمایش سنو داپلر متوجه شدم واریکوسل گرید یک دارم و می خام از دستگاه لاجر باکس استفاده کنم می خواستم ببینم در صورت استفاده برای من مشکلی پیش نمیاد.

با سلام، دوست عزیز، من بارها از متخصصین اورولوژی شنیدم که لارجر باکس هیچ مبنای علمی ندارد و بی اثر است و تنها راه افزایش طول الت جراحی هست ؛ مخصوصا الان که واریکوسل دارید و یک بار هم عمل شدید برای هر گونه اقدامی در جهت افزایش طول یا قطر الت حتما حتما باید با یک اورولوژیست مشورت کنید .

امضاهیچ گاه انسانها عوض نمیشن بلکه انسانها فقط تربیت میشن!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : haale, zdf1, Secret22, reza1845, oooooooo, abdolreza78, Mr_tayeb
lind2
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: شنبه 22 مرداد 1390 - 14:16    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
دوست عزیزلاجر باکس هم حوصله میخواد بعدشم من امتحان کردم هیج اثری نداشت

امضاخواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : oooooooo
darvesh

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 23 مرداد 1390 - 23:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام دوست عزيز منم يكي از دوستام از لاجرباكس استفاده كرده واصلا راضي نيست ضمنا خودم واريكوسل گراد يك دارم ولي دكتر گفته موضع چندان مهمي نيست نگران نباشيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
yasesefid64

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 27 مرداد 1390 - 15:52    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام اگه کسی واریسکل داشته باشه روزه گرفتن براش ضرر داره یا نه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 27 مرداد 1390 - 15:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: پنج‌شنبه 27 مرداد 1390 - 16:12    عنوان: icon_disgusting واریکوسل آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
yasesefid64 نوشته است: سلام اگه کسی واریکوسل داشته باشه روزه گرفتن براش ضرر داره یا نه؟

خیر، ضرر نداره. چون روزه گرفتن فرقی به حال وریدهای بیضه نداره.

ولی در افراد مبتلا به بيماری كليوی ( كليه های سنگ ساز ، نارسايی كليه ، عفونت شديد كليه ، سنگ كليه بزرگ ) روزه گرفتن توصيه نمیشه.
زيرا نخوردن باعث افزايش پتاسيم بدن و نياشاميدن باعث كاهش ادرار و افزایش غلظت آن (به دليل باز جذب آب از كليه ) می شود كه ممكن است در افراد با سنگ كليه بزرگ كه نياز به جراحی يا سنگ شكن دارند مشكل ساز باشد.

امضاعلاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد ، پیشگیری بهتر از درمان است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : naserman, faranak351, oooooooo
hossein00100

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 2 شهریور 1390 - 21:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام یه جایی خوندم برای بیماری واریسکول اگه از روغن زیتون و کنجد استفاده کنیم به مدت 40 شب خوبه خواستم ببینم درسته یا نه لطفا راهنمایی کنین؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
reza2220

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 15:33    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام . من 2 بار عمل واریکوسل انجام دادم . بعد دومین بار دکتر گفت مشکلی نداری . حالا اگه از دستگاه لارجر باکس استفاده کنم مشکلی پیش میاد برام ؟ امکان داره که دوباره واریکوسلم عود کنه ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 16:10    عنوان: icon_disgusting واریکوسل آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
hossein00100 نوشته است: سلام یه جایی خوندم برای بیماری واریکوسل اگه از روغن زیتون و کنجد استفاده کنیم به مدت 40 شب خوبه خواستم ببینم درسته یا نه لطفا راهنمایی کنین؟؟؟

این روش در طب سنتی مرسوم بوده به طوری که با اصلاح مزاج و تنظیم تغذیه اقدام به درمان می کردند.
ولی در طب نوین، درمان واریکوسل یا مردان نابارور مبتلا به واریکوسل جراحی پیشنهاد می‌شود.
جراحی واریکوسل (اکسیزیون واریکوسل با لیگاتور وریدهای اسپرماتیک یا با لاپاروسکوپی) در برخی مردان مبتلا، مشکل باروری را اصلاح کرده و در برخی دیگر تأثیر نداشته است.
واریکوسل می تواند از طریق افزایش دمای بیضه بر روند تولید اسپرم‌ها آسیب وارد کند و موجب ناباروری شود.
معمولاً عروق واریسی با لمس در فضای اسکروتوم (کیسه بیضه) قابل تشخیص است.
واریکوسل ساب کلینیکال که با معاینه قابل لمس نیستند ولی با سونوگرافی تشخیص داده می شود.
بنابراین برای درمان و جلوگیری از پیشرفت واریکوسل لازم است فرد توسط اورولوژیست معاینه شود تا بهترین اقدام درمانی انجام شود.

این مطلب آخرین بار توسط Hamshahri در جمعه 4 شهریور 1390 - 16:11 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : zdf1, faranak351, oooooooo

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 16:10    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Tanha61
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 16:11    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام
من چند وقت پيش يه سونوگرافي گرفتم  دكتر عمومي برام نوشته بود براهمين پيش متخصص نرفتم.مشخص شد كه واريكوسل گراد يك دارم توبيضه سمت چپ دكتر عمومي گفت كه نياز به عمل نداره. ولي بعضي دوستان نوشته بودن كه گراد يك داشتن و عمل كردن در حال حاضر هم بعضي وقتا درد ميگيره ميخواستم ببينم
نياز هست پيش متخصص برم؟
نياز به عمل هست؟
آيا امكان داره تبديل بشه به گراد دو و سه؟
به چه دليلي ممكنه عود كنه؟

امضاوصال او ز عمر جاودان به خداوندا مرا آن ده كه آن به

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 16:36    عنوان: icon_disgusting واریکوسل آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
Tanha61 نوشته است: سلام
من چند وقت پيش يه سونوگرافي گرفتم  دكتر عمومي برام نوشته بود براهمين پيش متخصص نرفتم.مشخص شد كه واريكوسل گراد يك دارم توبيضه سمت چپ دكتر عمومي گفت كه نياز به عمل نداره. ولي بعضي دوستان نوشته بودن كه گراد يك داشتن و عمل كردن در حال حاضر هم بعضي وقتا درد ميگيره ميخواستم ببينم
نياز هست پيش متخصص برم؟
نياز به عمل هست؟
به چه دليلي ممكنه عود كنه؟

برای پیگیری واریکوسل باید به پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژیست) مراجعه کنید و حتماً عنوان کنید که بعضی وقتا درد میگیره.
ممکن است اورولوژیست برای شما آزمایش اسپرم تجویز کند تا از لحاظ حرکت، غلظت و شمارش اسپرم ها اطمینان پیدا کند واریکوسل تا چه میزان بر سلامت اسپرم ها تأثیر داشته.
با معاینه پزشک متخصص معلوم خواهد شد واریکوسل نیاز به عمل دارد یا خیر
اگر پزشک صلاح بدونه که نیاز به عمل دارد ولی از جراحی اجتناب کنید، احتمال عود آن در آینده وجود دارد.
اگر واریکوسل بر اثر خود ارضایی و دفع زیاد مایع منی بوده، باید اینکار کمتر انجام شود، درغیر اینصورت عود واریکوسل به گرید 2 و 3  وجود خواهد داشت.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, oooooooo
asila

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 16:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
Tanha61 نوشته است: سلام
نياز هست پيش متخصص برم؟
نياز به عمل هست؟
به چه دليلي ممكنه عود كنه؟[IMG:22:22]http://www.roham.ws/web/richedit/styles/office2007
/insertsmile.gif[/img]

1. بله، اگر واريکوسل عارضه اي ايجاد نکند احتياج به درمان نيست ولي لازم است بيمار بصورت ماهانه، خود را معاينه کند و درصورت کوچک شدن سايز بيضه، و يا تغيير در قوام آن، لازم است توسط متخصص معاينه شود.
2. اگرمجرد باشید و بر آزمایش اسپرم تاثیر نگذاشته باشد یا اگر متاهلید در نزدیکی مشکلی ایجاد نمیکند عمل نمی خواهد اما در کل تصمیم گیری برای جراحی واریکوسل فقط با معاینه امکان پذیر است و سونوگرافی ارزش کمی در این مورد دارد.معمولا چند دليل قطعي براي عمل واريکوسل وجود دارد : 1-واريكوسل دردناك 2-واريكوسل همراه با ناباروري 3-واريكوسل درجه 3 در نوجوانان
3. گرید واریکوسل معمولا ثابت باقی می ماند و افزایش نمی یابد.
4. عود واریکوسل از عوارض ناشی از عمله که در برخی از روش های عمل، وريدهای با سايز کوچک که استعداد واريسی شدن در آينده دارد و منشاء عود واريکوسل درآينده است قابل تشخیص نیست که بعدا عود میکنن و....

امضاهیچ گاه انسانها عوض نمیشن بلکه انسانها فقط تربیت میشن!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, oooooooo
Tanha61
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 17:21    عنوان: icon_disgusting گر واریکوسل بر اثر خود ارضایی و دفع زیاد مایع منی بوده، باید اینکا آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
مواقعي كه فيلم رابطه جنسیي نگاه كنم والتم بلندميشه فشار زيادي به بيضه هام مياد و اگه خودمو ارضا نكنم تا يك روز ممكنه بيضه هام درد داشته باشن.
آيا فشاري كه به بيضه هام مياد ممكنه باعث عود كردن واريكوسل بشه؟

امضاوصال او ز عمر جاودان به خداوندا مرا آن ده كه آن به

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 17:21    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 18:11    عنوان: icon_disgusting واریکوسل آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
Tanha61 نوشته است: مواقعي كه فيلم رابطه جنسیي نگاه كنم والتم بلندميشه فشار زيادي به بيضه هام مياد و اگه خودمو ارضا نكنم تا يك روز ممكنه بيضه هام درد داشته باشن.
آيا فشاري كه به بيضه هام مياد ممكنه باعث عود كردن واريكوسل بشه؟

با دیدن فیلم های پورنو ، در افراد علاقه مند معمولاً میل جنسی افزایش می یابد و برای سرکوب آن به خود ارضایی رو می آورند.
برای کاهش درد بیضه ناشی از نعوظ آلت، بهترین روش دو حالت وجود دارد: 1- فیلم های تحریک کننده نبینید 2- مقدار کمی پماد یا اسپری تأخیری را در قسمتی که احساس درد دارید استفاده کنید.
اسپری های بی حس کننده که حاوی 10% لیدوکائین هستند باعث می شود بین 5 تا 10 دقیقه بعد از استفاده در ناحیه تناسلی، بطور موقت باعث
بی حسی و کاهش دردهای بیضه شوند. استفاده از این روش خیلی بهتر از خود ارضایی به منظور کاهش درد بیضه ها بوده.
فشاری که به بیضه ها (ناشی از نعوظ آلت) وارد میشه باعث عود واریکوسل نمی شود.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, naserman, oooooooo
Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: جمعه 4 شهریور 1390 - 23:10    عنوان: icon_disgusting لارجرباکس آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
reza2220 نوشته است: سلام . من 2 بار عمل واریکوسل انجام دادم . بعد دومین بار دکتر گفت مشکلی نداری . حالا اگه از دستگاه لارجر باکس استفاده کنم مشکلی پیش میاد برام ؟ امکان داره که دوباره واریکوسلم عود کنه ؟

با توجه به اینکه 2 بار عمل واریکوسل انجام دادید، توصیه به استفاده از لارجرباکس نمی شود.
در صورت ضرورت و زمان استفاده، پیشنهاد میشود حتماً با پزشک جراح خود مشورت کنید.
هرچند لارجرباکس با اندازه آلت و میزان رشد آن قابل تنظیم است ولی این احتمال دارد در حالت نشستن به بیضه ها فشار وارد کند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1   
صفحه 1 از 2

توجه: آخرين پست در اين صفحه 1184 روز قبل (4 شهریور 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد برای عمل جراحی (واریکوسل) چند ساعت ناشتا بودن لازم است؟ 2 siiib 219 چهار‌شنبه 9 مرداد 1392 - 00:30
siiib مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بالا آوردن یکی از بیضه ها به صورت ارادی! 1 saeidr134669 502 شنبه 16 دی 1391 - 12:50
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مدت زمان لازم برای مشخص شدن نتیجه عمل واریکوسل 17 hamid0001 7036 چهار‌شنبه 26 بهمن 1390 - 11:13
ayoot مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد راهنمایی در مورد بیماری واریکوسل و تفسیر آزمایش منی 8 Clooney 5774 دوشنبه 10 آبان 1389 - 16:09
Catfish مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد واركوسل و عمل جنسي 1 mamy 5269 پنج‌شنبه 21 تیر 1386 - 07:12
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید