شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از دستگاه لاجر باکس برای کسانی که واریکوسل دارند

1. با سلام

من شش ماه قبل عمل واریکوسل گرید سه انجام داده ام و الان با انجام آزمایش سنو داپلر متوجه شدم واریکوسل گرید یک دارم و می خام از دستگاه لاجر باکس استفاده کنم می خواستم ببینم در صورت استفاده برای من مشکلی پیش نمیاد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. emad2 نوشته است:
    با سلام

من شش ماه قبل عمل واریکوسل گرید سه انجام داده ام و الان با انجام آزمایش سنو داپلر متوجه شدم واریکوسل گرید یک دارم و می خام از دستگاه لاجر باکس استفاده کنم می خواستم ببینم در صورت استفاده برای من مشکلی پیش نمیاد.

با سلام، دوست عزیز، من بارها از متخصصین اورولوژی شنیدم که لارجر باکس هیچ مبنای علمی ندارد و بی اثر است و تنها راه افزایش طول الت جراحی هست ؛ مخصوصا الان که واریکوسل دارید و یک بار هم عمل شدید برای هر گونه اقدامی در جهت افزایش طول یا قطر الت حتما حتما باید با یک اورولوژیست مشورت کنید .

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  3. دوست عزیزلاجر باکس هم حوصله میخواد بعدشم من امتحان کردم هیج اثری نداشت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست عزيز منم يكي از دوستام از لاجرباكس استفاده كرده واصلا راضي نيست ضمنا خودم واريكوسل گراد يك دارم ولي دكتر گفته موضع چندان مهمي نيست نگران نباشيد

5. سلام اگه کسی واریسکل داشته باشه روزه گرفتن براش ضرر داره یا نه؟

6. yasesefid64 نوشته است: سلام اگه کسی واریکوسل داشته باشه روزه گرفتن براش ضرر داره یا نه؟

خیر، ضرر نداره. چون روزه گرفتن فرقی به حال وریدهای بیضه نداره.

ولی در افراد مبتلا به بيماری كليوی ( كليه های سنگ ساز ، نارسايی كليه ، عفونت شديد كليه ، سنگ كليه بزرگ ) روزه گرفتن توصيه نمیشه.
    زيرا نخوردن باعث افزايش پتاسيم بدن و نياشاميدن باعث كاهش ادرار و افزایش غلظت آن (به دليل باز جذب آب از كليه ) می شود كه ممكن است در افراد با سنگ كليه بزرگ كه نياز به جراحی يا سنگ شكن دارند مشكل ساز باشد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام یه جایی خوندم برای بیماری واریسکول اگه از روغن زیتون و کنجد استفاده کنیم به مدت 40 شب خوبه خواستم ببینم درسته یا نه لطفا راهنمایی کنین؟؟؟

8. سلام . من 2 بار عمل واریکوسل انجام دادم . بعد دومین بار دکتر گفت مشکلی نداری . حالا اگه از دستگاه لارجر باکس استفاده کنم مشکلی پیش میاد برام ؟ امکان داره که دوباره واریکوسلم عود کنه ؟

9. hossein00100 نوشته است: سلام یه جایی خوندم برای بیماری واریکوسل اگه از روغن زیتون و کنجد استفاده کنیم به مدت 40 شب خوبه خواستم ببینم درسته یا نه لطفا راهنمایی کنین؟؟؟

این روش در طب سنتی مرسوم بوده به طوری که با اصلاح مزاج و تنظیم تغذیه اقدام به درمان می کردند.
    ولی در طب نوین، درمان واریکوسل یا مردان نابارور مبتلا به واریکوسل جراحی پیشنهاد می‌شود.
    جراحی واریکوسل (اکسیزیون واریکوسل با لیگاتور وریدهای اسپرماتیک یا با لاپاروسکوپی) در برخی مردان مبتلا، مشکل باروری را اصلاح کرده و در برخی دیگر تأثیر نداشته است.
    واریکوسل می تواند از طریق افزایش دمای بیضه بر روند تولید اسپرم‌ها آسیب وارد کند و موجب ناباروری شود.
    معمولاً عروق واریسی با لمس در فضای اسکروتوم (کیسه بیضه) قابل تشخیص است.
    واریکوسل ساب کلینیکال که با معاینه قابل لمس نیستند ولی با سونوگرافی تشخیص داده می شود.
    بنابراین برای درمان و جلوگیری از پیشرفت واریکوسل لازم است فرد توسط اورولوژیست معاینه شود تا بهترین اقدام درمانی انجام شود.

10. سلام
    من چند وقت پيش يه سونوگرافي گرفتم  دكتر عمومي برام نوشته بود براهمين پيش متخصص نرفتم.مشخص شد كه واريكوسل گراد يك دارم توبيضه سمت چپ دكتر عمومي گفت كه نياز به عمل نداره. ولي بعضي دوستان نوشته بودن كه گراد يك داشتن و عمل كردن در حال حاضر هم بعضي وقتا درد ميگيره ميخواستم ببينم
    نياز هست پيش متخصص برم؟
    نياز به عمل هست؟
    آيا امكان داره تبديل بشه به گراد دو و سه؟
    به چه دليلي ممكنه عود كنه؟

11. Tanha61 نوشته است: سلام
    من چند وقت پيش يه سونوگرافي گرفتم  دكتر عمومي برام نوشته بود براهمين پيش متخصص نرفتم.مشخص شد كه واريكوسل گراد يك دارم توبيضه سمت چپ دكتر عمومي گفت كه نياز به عمل نداره. ولي بعضي دوستان نوشته بودن كه گراد يك داشتن و عمل كردن در حال حاضر هم بعضي وقتا درد ميگيره ميخواستم ببينم
    نياز هست پيش متخصص برم؟
    نياز به عمل هست؟
    به چه دليلي ممكنه عود كنه؟

برای پیگیری واریکوسل باید به پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژیست) مراجعه کنید و حتماً عنوان کنید که بعضی وقتا درد میگیره.
    ممکن است اورولوژیست برای شما آزمایش اسپرم تجویز کند تا از لحاظ حرکت، غلظت و شمارش اسپرم ها اطمینان پیدا کند واریکوسل تا چه میزان بر سلامت اسپرم ها تأثیر داشته.
    با معاینه پزشک متخصص معلوم خواهد شد واریکوسل نیاز به عمل دارد یا خیر
    اگر پزشک صلاح بدونه که نیاز به عمل دارد ولی از جراحی اجتناب کنید، احتمال عود آن در آینده وجود دارد.
    اگر واریکوسل بر اثر خود ارضایی و دفع زیاد مایع منی بوده، باید اینکار کمتر انجام شود، درغیر اینصورت عود واریکوسل به گرید 2 و 3  وجود خواهد داشت.

12. Tanha61 نوشته است: سلام
    نياز هست پيش متخصص برم؟
    نياز به عمل هست؟
    به چه دليلي ممكنه عود كنه؟[IMG:22:22]http://www.roham.ws/web/richedit/styles/office2007
    /insertsmile.gif[/img]

1. بله، اگر واريکوسل عارضه اي ايجاد نکند احتياج به درمان نيست ولي لازم است بيمار بصورت ماهانه، خود را معاينه کند و درصورت کوچک شدن سايز بيضه، و يا تغيير در قوام آن، لازم است توسط متخصص معاينه شود.
    2. اگرمجرد باشید و بر آزمایش اسپرم تاثیر نگذاشته باشد یا اگر متاهلید در نزدیکی مشکلی ایجاد نمیکند عمل نمی خواهد اما در کل تصمیم گیری برای جراحی واریکوسل فقط با معاینه امکان پذیر است و سونوگرافی ارزش کمی در این مورد دارد.معمولا چند دليل قطعي براي عمل واريکوسل وجود دارد : 1-واريكوسل دردناك 2-واريكوسل همراه با ناباروري 3-واريكوسل درجه 3 در نوجوانان
    3. گرید واریکوسل معمولا ثابت باقی می ماند و افزایش نمی یابد.
    4. عود واریکوسل از عوارض ناشی از عمله که در برخی از روش های عمل، وريدهای با سايز کوچک که استعداد واريسی شدن در آينده دارد و منشاء عود واريکوسل درآينده است قابل تشخیص نیست که بعدا عود میکنن و....

13. مواقعي كه فيلم رابطه جنسیي نگاه كنم والتم بلندميشه فشار زيادي به بيضه هام مياد و اگه خودمو ارضا نكنم تا يك روز ممكنه بيضه هام درد داشته باشن.
    آيا فشاري كه به بيضه هام مياد ممكنه باعث عود كردن واريكوسل بشه؟

14. Tanha61 نوشته است: مواقعي كه فيلم رابطه جنسیي نگاه كنم والتم بلندميشه فشار زيادي به بيضه هام مياد و اگه خودمو ارضا نكنم تا يك روز ممكنه بيضه هام درد داشته باشن.
    آيا فشاري كه به بيضه هام مياد ممكنه باعث عود كردن واريكوسل بشه؟

با دیدن فیلم های پورنو ، در افراد علاقه مند معمولاً میل جنسی افزایش می یابد و برای سرکوب آن به خود ارضایی رو می آورند.
    برای کاهش درد بیضه ناشی از نعوظ آلت، بهترین روش دو حالت وجود دارد: 1- فیلم های تحریک کننده نبینید 2- مقدار کمی پماد یا اسپری تأخیری را در قسمتی که احساس درد دارید استفاده کنید.
    اسپری های بی حس کننده که حاوی 10% لیدوکائین هستند باعث می شود بین 5 تا 10 دقیقه بعد از استفاده در ناحیه تناسلی، بطور موقت باعث
    بی حسی و کاهش دردهای بیضه شوند. استفاده از این روش خیلی بهتر از خود ارضایی به منظور کاهش درد بیضه ها بوده.
    فشاری که به بیضه ها (ناشی از نعوظ آلت) وارد میشه باعث عود واریکوسل نمی شود.

15. reza2220 نوشته است: سلام . من 2 بار عمل واریکوسل انجام دادم . بعد دومین بار دکتر گفت مشکلی نداری . حالا اگه از دستگاه لارجر باکس استفاده کنم مشکلی پیش میاد برام ؟ امکان داره که دوباره واریکوسلم عود کنه ؟

با توجه به اینکه 2 بار عمل واریکوسل انجام دادید، توصیه به استفاده از لارجرباکس نمی شود.
    در صورت ضرورت و زمان استفاده، پیشنهاد میشود حتماً با پزشک جراح خود مشورت کنید.
    هرچند لارجرباکس با اندازه آلت و میزان رشد آن قابل تنظیم است ولی این احتمال دارد در حالت نشستن به بیضه ها فشار وارد کند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید