.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 5696 بازديد •  
تفسیر نتیجه پاپ اسمیر pop smear

نویسنده پیام
memi
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 30 تیر 1390 - 10:45    عنوان:   آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام خیلی ببخشید که من سوالم رو در ادامه این تاپیک میذارم و واقعا انتقاد دارم از این سیستم چرا سوالات موقت اینجوری شده   ؟ باید تا یه ساعت خاص صبر کنی و اگه دیر بجنبی تا فرداش سوالات موقت پر هستن و نمی تونی تاپیک باز کنی . ؟!!؟ از این سایت پربار که همیشه راهنمای خوبی برای افراد هست بعیده . به هر حال من عذر میخوام که سوالم رو اینجا میذارم و زحمت جداسازی پست و انتقالش به یک تاپیک دیگه رو به مدیران میدم . راستش تمام بخشها رو گشتم هیچ جای دیگه ای اجازه ارسال وجود نداشت بجز سوالات موقت که اونم پر بود .. حالا درخواست راهنمایی دارم :

جواب تست پاپ اسمیر خانوم من به این شرح بودهکه بدلیل فاصله زمانی مراجعه به پزشک از شما می خوام برامون تحلیلش کنید . تست بههمین صورت هست که نوشتم فقط جواب هر گزینه بصورت a b c d و کمی توضیحات بوده که در همه بندها جواب a بوده به جز بندCHROMOSOMALCONDITIONS
  که جواب گزینه
d   بوده با شرحی که نوشتم زیرش.

می خوام بدونم این مورد چی هست خانومم نگرانه ومن از دیشب سعی کردم در این انجمن سوال رو بذارم اما ناموفق بودم . ممنون میشمراهنمایی کنید . راستی بند چهارم هم اصلا جوابی داده نشده هیچ گزینه ای انتخابنشده نمی دونم دلیلش چیه ؟

SPECIMENADEQUACY:
Satisfactory(At least squamous cells per hpf X 10)

INFECTIVEAGENT:
Not seen(Doderline bacilli Normal flora)

INFLAMMATORYCELLS:
Few PMNleukocytes

BENINGCELLULAR CHANGES:
...

CHROMOSOMALCONDITIONS:
Progestron orprogesterone like effects

EPITHELIALCELL ABNORMALITIES:
Not seen

GENERALDIAGNOSTIC CATEGORY:
Within normallimit

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : husky

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 30 تیر 1390 - 10:45    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 18:39    عنوان: icon_disgusting پاپ اسمیر آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
در آزمایش فوق خیلی کم مشکل عفونی دیده شده ولی بطور کلی در محدوده سالمی هستند.
و مورد چهارم در مورد تغییرات سلولی بوده که هیچ موردی در آزمایش یافت نشده.

امضاعلاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد ، پیشگیری بهتر از درمان است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : memi, 136413581391, beatrice_2
memi
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 18:41    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
خیلی ممنون امروز به دکتر مراجعه شد که دکتر هم گفته مشکلی نیست اما به مورد عفونی اشاره ای نکرده . داروویی هم ننوشته . این طبیعیه ؟ یعنی دارو نیاز نبوده ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
Hamshahri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 3 بار

تاریخ: یکشنبه 2 مرداد 1390 - 18:47    عنوان: icon_disgusting پاپ اسمیر آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
وقتی پزشک در مورد عفونی اشاره ای نکرده و داروئی هم تجویز نکرده، به این دلیل بوده که همسرتون نیاز به درمان نداشتند و دیگه نباید نگران باشند.

امضاعلاج واقعه را قبل از وقوع باید کرد ، پیشگیری بهتر از درمان است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : memi
تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 12:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
memi نوشته است: سلام خیلی ببخشید که من سوالم رو در ادامه این تاپیک میذارم و واقعا انتقاد دارم از این سیستم چرا سوالات موقت اینجوری شده   ؟ باید تا یه ساعت خاص صبر کنی و اگه دیر بجنبی تا فرداش سوالات موقت پر هستن و نمی تونی تاپیک باز کنی . ؟!!؟ از این سایت پربار که همیشه راهنمای خوبی برای افراد هست بعیده . به هر حال من عذر میخوام که سوالم رو اینجا میذارم و زحمت جداسازی پست و انتقالش به یک تاپیک دیگه رو به مدیران میدم . راستش تمام بخشها رو گشتم هیچ جای دیگه ای اجازه ارسال وجود نداشت بجز سوالات موقت که اونم پر بود .. حالا درخواست راهنمایی دارم :
جواب تست پاپ اسمیر خانوم من به این شرح بودهکه بدلیل فاصله زمانی مراجعه به پزشک از شما می خوام برامون تحلیلش کنید . تست بههمین صورت هست که نوشتم فقط جواب هر گزینه بصورت a b c d و کمی توضیحات بوده که در همه بندها جواب a بوده به جز بندCHROMOSOMALCONDITIONS
  که جواب گزینه
d   بوده با شرحی که نوشتم زیرش.

می خوام بدونم این مورد چی هست خانومم نگرانه ومن از دیشب سعی کردم در این انجمن سوال رو بذارم اما ناموفق بودم . ممنون میشمراهنمایی کنید . راستی بند چهارم هم اصلا جوابی داده نشده هیچ گزینه ای انتخابنشده نمی دونم دلیلش چیه ؟

SPECIMENADEQUACY:
Satisfactory(At least squamous cells per hpf X 10)

INFECTIVEAGENT:
Not seen(Doderline bacilli Normal flora)

INFLAMMATORYCELLS:
Few PMNleukocytes

BENINGCELLULAR CHANGES:
...

CHROMOSOMALCONDITIONS:
Progestron orprogesterone like effects

EPITHELIALCELL ABNORMALITIES:
Not seen

GENERALDIAGNOSTIC CATEGORY:
Within normallimit

سلام،
همانطور که پزشکتان گفته این جواب پاپ اسمیر کاملا طبیعی است و عفونتی هم در کار نیست!
مورد چهارم تغییرات خوش خیم سلولی است

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 12:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1234 روز قبل (13 مرداد 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد روش نمونه گیری اسپرموگرام 9 mail27064 12983 دوشنبه 11 آذر 1387 - 12:23
mehrgan1365 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد برای آزمایش پرولاکتین در زمان خاصی باید مراجعه کرد؟ 2 goleyas 5411 دوشنبه 14 مرداد 1387 - 10:04
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آزمايش خون برای تشخیص بارداری 1 sarin 9499 یکشنبه 13 آبان 1386 - 19:08
labnews مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد BUN چه ماده ای در بدن است؟ 3 azade 21658 شنبه 9 تیر 1386 - 03:42
labnews مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا آزمایش خون جهت تعیین بارداری باید در زمان مشخصی انجام شه 1 reza7 24952 جمعه 8 دی 1385 - 17:39
labnews مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید