.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
5 پاسخ • 4078 بازديد •  
سفید کردن دندانها با کف دریا؟!

نویسنده پیام
peugeot206
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: پنج‌شنبه 5 خرداد 1390 - 06:27    عنوان: icon_question سفید کردن دندانها با کف دریا؟! آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
يکي از مشکلات بزرگي که امروزه جوانها دارند اينه که دندونهاشون زرده و همين باعث ميشه کمتر بخندند و اعتماد به نفس پاييني داشته باشند.
منم از اين مشکل مستثني نيستم و به دليل اينکه آب منطقمون طوريه که دندونا زرد ميشه و تو يه دوراني هم اصلا مسواک نزدم الان دندونام زرد و خيلي بيريخته
راستش با خميردندون هم مشکل دارم اونقدر بايد اق بزنم تا 2 دقيقه ارواح بابام مسواک کنم
اين پودرهاي سفيد کننده دندون و خميردندوناي سفيد کننده و دستگاه نوری سفید کننده و ... هم که اصلا قبول ندارم چون حالت خورنده يا ساينده قوي هست و ميناي دندون رو خراب ميکنه
حتي گفتم يه خميردندون سفيد کننده از دوبي برام آوردن اما اونم بيفايده بود
حالا يکي از کسايي که طب سنتي تجويز ميکنه گفت کف دريا بخر(کف دريا يه ماده ايه که از درياها جمع ميشه و املاح تقريبا آهکيه که ته نشين دريا شده و ماهيهاي فسيل شده(فسيل ماهيها به وفور توش ديده ميشه) {اين ماده رو پودر ميکنن و بجای جوش شيرين يا بکينگ پودر به خمير نون سنتي ميزنن تا خوب پف کنه}) پودر کن و مسواک خيس بزن توش و باهاش مسواک کن
ميخاستم ببينم اين موضوع ميتونه علت علمي داشته باشه يا نه؟
دختر خاله من استفاده کرده و گفت من راضيم اما من هنوز تجربه نکردم و تا مطمئن نشم ميناي دندونم آسيب نميبينه امتحان نميکنم
ممنون از همه
باي

امضاچيزي كه در زن مرا تسخير مي كند مهرباني اوست، نه روي زيبايش؛ من زني را بيشتر دوست دارم كه مهربانتر باشد.
((ويليام شكسپير))

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 5 خرداد 1390 - 06:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

peugeot206

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 7 خرداد 1390 - 06:21    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام دوستان
در مورد سوالم خیلی گشتم تا به یه دبیر شیمی با سابقه(بازنشسته) رسیدم و باهاش صحبت کردم
گفت کف دریا همون کربنات کلسیومه که وقتی پودرش میکنی حالت بلورهای خیلی ریزی داره وقتی باهاش مسواک میکنی حالت مواد ساینده داره و جرم دندونتو میسابه
هفته ای 1 بار استفاده کنی خوبه اما اگه بخوای هر روز و هرشب باشه مینای دندونتو میسابونه و آسیب می زنه
خاسیت دومش خاصیت قلیایی بودنشه که دندونا تو حالت اسیدی بودن دهانه که میپوسند و خراب میشن که این ماده محیط دهنتو قلیایی میکنه و نمیذاره پوسیدگی رخ بده
حالا تا چه حد راست گفته نمیدونم
ایشالا آقای دکتر هم نظرشون رو بگن تا همه استفاده کنیم
ممنون
بای

امضاچيزي كه در زن مرا تسخير مي كند مهرباني اوست، نه روي زيبايش؛ من زني را بيشتر دوست دارم كه مهربانتر باشد.
((ويليام شكسپير))

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : haale, asila, afshin2011, 136413581391
sogol6064

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 16 خرداد 1390 - 12:45    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
منم شنيدم كه كف دريا واسه از بين بردن زردي دندان استفداه ميشه يكبار استفاده كردم خيلي سخت بود به نظر شما ميشه با خمير دندان با هم استفاده كرد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
peugeot206

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 18 خرداد 1390 - 10:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام سوگل جون
اونطوری که میگفت(اون دبیره) که حالت سایندگی داره بله میشه استفاده کرد
من فکر میکردم خاصیت شیمیایی خاصی داره که اینکار میکنه که اگه اینطور بود صلاح نبود با خمیردندون مخلوط بشه
آره خیلی شور و تلخ و بو دریا و ماهی میده و لثه ات هم زخمی میشه اما به ذوق بعد از مسواک میارزه
شاد باشید با لبخندی به زیبایی مروارید
بای

((ويليام شكسپير))

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sanaz288

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 18 خرداد 1390 - 14:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام دوستان این روش در طب قدیم استفاده میشده است  در یکی از مقالات خواندم که یکی از دلایل سفیدی دندان مردمان جنوب همین اغشته بودن ماهیان به اب دریا است  زیرا مردمان این خطه ماهی را به صورت غیر سرخ کرد و شسته شده با اب دریا استفاده میکنند من در بندر عباس این موارد را به عینه مشاهده کردم البته قبل از وقوع جلبک قرمز در دریا البته این روش برای کسانی است که از نظر املاح در بدن خود کمبودی ندارند شاید اگه شما استفاده کنید دندانهایتان بدتر شود .خوشحال میشم نظرات دیگر در این مورد تبادل شود.در مورد استفاده شما از خمیر دندان بهتر است به دکتر مربوطه مراجعه کنید زیرا احتمال الرجی و یا عواقب بعدی را کم کنید هر مشکل در بدن شاید اغاز گر یک بیماری باشد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 18 خرداد 1390 - 14:35    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

peugeot206

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 10:36    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
sanaz288 نوشته است: سلام دوستان این روش در طب قدیم استفاده میشده است  در یکی از مقالات خواندم که یکی از دلایل سفیدی دندان مردمان جنوب همین اغشته بودن ماهیان به اب دریا است  زیرا مردمان این خطه ماهی را به صورت غیر سرخ کرد و شسته شده با اب دریا استفاده میکنند من در بندر عباس این موارد را به عینه مشاهده کردم البته قبل از وقوع جلبک قرمز در دریا البته این روش برای کسانی است که از نظر املاح در بدن خود کمبودی ندارند شاید اگه شما استفاده کنید دندانهایتان بدتر شود .خوشحال میشم نظرات دیگر در این مورد تبادل شود.در مورد استفاده شما از خمیر دندان بهتر است به دکتر مربوطه مراجعه کنید زیرا احتمال الرجی و یا عواقب بعدی را کم کنید هر مشکل در بدن شاید اغاز گر یک بیماری باشد

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
اگه پستهای قبلی منو خونده باشید میدونین که من تا حد زیادی پیرو طب سنتی هستم و تا راهی برای درمان از طریق طب سنتی باشه سراغ داروهای شیمیایی نمیرم البته مثل بعضی متعصبهای طب سنتی هم نیستم که حاضرند بمیرن اما یه قرض مسکن نخورن
اما خودم بیشتر دنبال طب سنتی هستم چون هرچی باشه مواد طبیعی موجود در طبیعته و نسبت به مواد شیمیایی که معلوم نیست چیه و چجوری ساخته میشه و مخصوصا خارجیهاش که معلوم نیست با چه قصدی و از چه طریقی وارد کشور شده(ممکنه جنس از نوع تجاری باشه یا قاچاق وارد شده باشه و در حین انتقال به ایران فاسد شده باشه) و یا مشکلاتی از این قبیل
من همیشه اول میرم پیش خدا اگه خوب نشدم یه سری به عطاری میزنم بعد اگه بازم خوب نشدم داشتم میمردم میرم دکتر  
شاد باشید
بای

((ويليام شكسپير))

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1287 روز قبل (23 خرداد 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. پرده های سفید داخل انار؟ 4 amirali1 1307 جمعه 25 اسفند 1391 - 21:12
m_javad مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا نوشیدن مشروب باعث میشود که از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم؟ 1 tina92 2472 شنبه 14 خرداد 1390 - 23:11
marilyn_manson مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد هیکلم بزرگ شده 11 0075005761 2407 جمعه 17 دی 1389 - 04:07
ali1390 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نام مرگی که همه سلول های بدن با هم می میرند 1 sare_2007 1448 یکشنبه 26 مهر 1388 - 03:49
Ali_ghasemian مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آیا مصرف LD باعث آکنه و جوش صورت می شود؟ 1 sanazkh 2121 جمعه 26 تیر 1388 - 20:55
sami28 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید