شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دستمال کاغذی و عفونت

1. سلام .میخواستم بدانم خانمی که برای جلوگیری از ترشحات واژینال ، عادت به استفاده از دستمال کاغذی داره و همین امر باعث شده که دچار عفونت بشه یعنی حساسیت داره به دستمال کاغذی از چه چیز دیگه ای میتونه برای این مورد استفاده کنه که حساسیت زا نباشه .البته با مراجعه به پزشک الان مشکل عفونت نداره ولی بازم از این روش استفاده میکنه .از دوستان محترم هرکی اطلاع داره که چه چیزی رو میتونه جایگزین دستمال کاغذی کرد لطف کنه و پاسخ بده .متشکرم

2. saeedcheraghi نوشته است: سلام .میخواستم بدانم خانمی که برای جلوگیری از ترشحات واژینال ، عادت به استفاده از دستمال کاغذی داره و همین امر باعث شده که دچار عفونت بشه یعنی حساسیت داره به دستمال کاغذی از چه چیز دیگه ای میتونه برای این مورد استفاده کنه که حساسیت زا نباشه .البته با مراجعه به پزشک الان مشکل عفونت نداره ولی بازم از این روش استفاده میکنه .از دوستان محترم هرکی اطلاع داره که چه چیزی رو میتونه جایگزین دستمال کاغذی کرد لطف کنه و پاسخ بده .متشکرم

سلام لطفا به لینک زیر یه نگاهی بندازین فکر کنم جوابتون بگیرین
    http://www.roham.ws/web/ftopict-6464.html

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. مرسی نگاه کردم فقط گفتن از دستمال کاغذی استفاده نشه و لی من میخوام بدونم چه چیزی میشه جایگزینش کرد چون نمیتونه هیچی استفاده نکنه منم به همین خاطر میخوام بدونم چیزی هست برای این منظور یا چیزی که بدون عوارض باشه و بشه تهیه کرد .معمولا چیز خاصی ساخته شده برای این مورد یانه ؟اگه نیست کسایی که این مشکل رو دارن چی کار باید بکنن.لطفا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

پزشکان سایت اگه لطف کنن و جواب بدن ممنون میشم

4. saeedcheraghi نوشته است: مرسی نگاه کردم فقط گفتن از دستمال کاغذی استفاده نشه و لی من میخوام بدونم چه چیزی میشه جایگزینش کرد چون نمیتونه هیچی استفاده نکنه منم به همین خاطر میخوام بدونم چیزی هست برای این منظور یا چیزی که بدون عوارض باشه و بشه تهیه کرد .معمولا چیز خاصی ساخته شده برای این مورد یانه ؟اگه نیست کسایی که این مشکل رو دارن چی کار باید بکنن.لطفا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

باسلام
    پد های بهداشتی روزانه وجود داره که میتونید از داروخانه ها تهیه کنید هم ایرانی این پد ها وجود داره هم خارجی.من خودم هم در این مورد وسواس زیادی دارم طوری که هر روز دوش میگیرم لباس زیرمو عوض میکنم و از این پد ها مصرف میکنم. بنا به تجربه شخصی خودم  من الان دچار سوزش و خارش در ناحیه بیرونی واژن شدم که با احتمال زیاد بخاطر استفاده دائمی از این پدها بوده چون این پد ها از رسیدن و جریان هوا جلوگیری می کند و همین عامل ایجاد انواع عفونت ها می باشد. الن من به این نتیجه رسیدم که جز روزها تخمک گذاری که ترشحات واژن خیلی زیاد میشه از این پد ها استفاده نکنم و در روزهای دیگه فقط لباس زیرمو تند تند عوض کنم.
    در پناه حق

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  5. سلام
    بهترین راه همون تعویض روزانه لباس زیره ولی میتونه از گاز استریل که به وفور دردسترسه وقیمت چندانی هم نداره استفاده کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. از لطفتون ممنونم فقط این پدهایی که میگید اسم خاصی داره ؟داروخونه برم باید بگم چی میخوام ؟خارجیش بهتره یا ایرانیش از نظر حساسیت زا بودنش عرض میکنم؟

sayee نوشته است:
    saeedcheraghi نوشته است: مرسی نگاه کردم فقط گفتن از دستمال کاغذی استفاده نشه و لی من میخوام بدونم چه چیزی میشه جایگزینش کرد چون نمیتونه هیچی استفاده نکنه منم به همین خاطر میخوام بدونم چیزی هست برای این منظور یا چیزی که بدون عوارض باشه و بشه تهیه کرد .معمولا چیز خاصی ساخته شده برای این مورد یانه ؟اگه نیست کسایی که این مشکل رو دارن چی کار باید بکنن.لطفا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

باسلام
    پد های بهداشتی روزانه وجود داره که میتونید از داروخانه ها تهیه کنید هم ایرانی این پد ها وجود داره هم خارجی.من خودم هم در این مورد وسواس زیادی دارم طوری که هر روز دوش میگیرم لباس زیرمو عوض میکنم و از این پد ها مصرف میکنم. بنا به تجربه شخصی خودم  من الان دچار سوزش و خارش در ناحیه بیرونی واژن شدم که با احتمال زیاد بخاطر استفاده دائمی از این پدها بوده چون این پد ها از رسیدن و جریان هوا جلوگیری می کند و همین عامل ایجاد انواع عفونت ها می باشد. الن من به این نتیجه رسیدم که جز روزها تخمک گذاری که ترشحات واژن خیلی زیاد میشه از این پد ها استفاده نکنم و در روزهای دیگه فقط لباس زیرمو تند تند عوض کنم.
    در پناه حق

7. saeedcheraghi نوشته است: از لطفتون ممنونم فقط این پدهایی که میگید اسم خاصی داره ؟داروخونه برم باید بگم چی میخوام ؟خارجیش بهتره یا ایرانیش از نظر حساسیت زا بودنش عرض میکنم؟

sayee نوشته است:
    saeedcheraghi نوشته است: مرسی نگاه کردم فقط گفتن از دستمال کاغذی استفاده نشه و لی من میخوام بدونم چه چیزی میشه جایگزینش کرد چون نمیتونه هیچی استفاده نکنه منم به همین خاطر میخوام بدونم چیزی هست برای این منظور یا چیزی که بدون عوارض باشه و بشه تهیه کرد .معمولا چیز خاصی ساخته شده برای این مورد یانه ؟اگه نیست کسایی که این مشکل رو دارن چی کار باید بکنن.لطفا هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه ممنون میشم

باسلام
    در پناه حق

فرق چندانی نداره!ولی برای من به شخصه خارجیش بهتر بود!من خودم از مارکalldays(آلدیز) که ساخت کشور آلمان هست استفاده کردم. البته اون طور که روی بسته زده کنترل کننده بو و تبادل هوا می باشد ولی تجربه شخصی من اینه بطور مداوم استفاده نکنه فقط زمانی که تر شحات بسیار زیاده.
    در پناه حق

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید