شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش شدید

1. gemini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    اکه پستم تکراری شد ببخشید پستمو گم کردم
    من چند روزه که دچار سوزش شدید شدم ( البته فقط وقثی که آب گرم رو خودم میگیرم و خودمو خشک میکنم ) و دهانه واژنم قرمز شده ولی سوزشم داخلی نیست  خارش ندارم و ترشحاتم نرماله  
    من عادت دارم دستمال کاغذی تو لباس زیرم میذارم و خیلی با وسواس خودمو خشک میکنم میخوام بدونم  اینکار ضرر داره و ممکنه پرز های دستمال باعث حساسیت شه ؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

خشکی بیش از حد بر اثر شستشو
    و یا حساسیت به الیاف لباس زیر و پد و دستمال و ...
    بجز عفونتهای قارچی و ... اون ناحیه می تونه علت این سوزش باشه
    اما

وقتی التهاب دهانه واژن دارید + سوزش
    بهتره جهت بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید
    عفونت و کلا مشکلات واژن لزوما نباید روی ترشحات هم تاثیر بذاره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. با سلام
    گذاشتن دستمال کاغذی(اونم این دستمالها) در لباس زیر و آنهم در دهانه واژن ، با توجه داشتن پرز بیش از حد ، فکر میکنم در دراز مدت کار صحیحی نباشه .بنظرم بهتره فقط بوسیله دستمال موضع رو خشک کنید.ضمناً تجربه نشان داده که چون آن محیط کمتر در معرض هوا هست و از طرفی وجود رطوبت مداوم نیز موجب رشد قارچها میشود (  دستمال مورد استفاده   به علت رطوبت پس از شستشو  حتماً کمی نمور هم هست) ، لذا بهتر است فقط با لباس زیر که ضخامتش کم است پوشیده شود تا در زمان پیاده روی و اعمال روزانه از روزنه های لباس رو نیز کمی هوا به آن برسد. در پایان در خصوص نوع دستمال مصرفی و استاندارد بودنش هم دقت شود ، بد نخواهد بود.
    موفق باشید.

4. gemini نوشته است: سلام
    من چند روزه که دچار سوزش شدید شدم ( البته فقط وقثی که آب گرم رو خودم میگیرم و خودمو خشک میکنم ) و دهانه واژنم قرمز شده ولی سوزشم داخلی نیست  خارش ندارم و ترشحاتم نرماله  
    من عادت دارم دستمال کاغذی تو لباس زیرم میذارم و خیلی با وسواس خودمو خشک میکنم میخوام بدونم  اینکار ضرر داره و ممکنه پرز های دستمال باعث حساسیت شه ؟
    با تشکر
    سلام.

اولا باید بررسی شه که آیا عفونت هست یا نه. و اگر عفونت نبود شاید  علتش دستمال و... باشه.
    همونطور که سامی جان گفت  
    " وقتی التهاب دهانه واژن دارید + سوزش
    بهتره جهت بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید ".

5. gemini نوشته است: سلام
    با تشکر

با سلام
    دوست عزیز این حالت هم میتونه نوعی حساسیت یا عفونت باشه به دکتر مراجعه کنید
    اما بدونید اینقدر هم نباید وسواسی کنید این روش خوبی نیست که دستمال کاغذی دایمی مصرف میشه و زیاده روی در رعایت بهداشت هم خودش میتونه باعث بیماری بشه
    شستن با اب ولرم بدون زیاد دست کشیدن و مالیدن موضع و خشک کردن کافیه زیادی از دستمال استفاده نکنید خوب نیست رعایت بهداشت به صورت وسواسی و زیاد خودش باعث میشه شما زودتر مریض بشید چون بدنتون دیگه به هر چیز کوچکی حساس میشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید