.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 4346 بازديد •  
تشخیص افتادگی سینه

نویسنده پیام
bimar2
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 20:53    عنوان:  تشخیص افتادگی سینه آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام.من خودم فکر میکنم سینه ام یه خورده شل شده! با اینکه سینه ام کوچیک هست و شماره ی سینه من 65 هست و میخوام بزرگ بشه اما میترسم با بزرگ شدنش بیشتر شل بشه.
از کجا بفهمم که سینه ام شل شده و افتادگی داره یا نه شکل طبیعی خودش هست؟ البته باید بگم سینه هام حالت دور از هم هست و اصلا خط سینه ندارم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : jikan

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 20:53    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

POAR

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1390 - 08:29    عنوان:  Re: تشخیص افتادگی سینه آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
به نظر من برای تشخیص افتادگی سینه باید به دقت به سینه هایتان نگاه کنید اگر زیبایی اولیه خود را نداشت و پوست سینه حالت چروک داشت افتادگی سینه دارید
برای تشخیص راه دیگر هم اینه که اگر ازدواج نکردید از یه خانم که باهاش صمیمی هستید مثل مادر یا خواهر بخواهید که به سینه های شما نگاه کند اگر فرد دیگری نگاه کند میتواند تشخیص دهد البته باید سینه هایتان برهنه باشد - از لحاظ شرعی نگاه کردن زنان به سینه های برهنه هم بدون قصد لذت مشکل ندارد - و اگر ازدواج کرده اید هم از همسر خود بخواهید این کار را بکند
برای اینکه سینه هایتان زیبا شود ورزش شنا بسیار موثر و مفید است باعث میشود افتادگی سینه از بین برود.
ضمن اینکه نباید از استفاده از سوتین غافل شوید البته آن هم در هنگام فعالیت و در هنگام خواب باید سوتین را باز کنید تا مواد زائد و سمی انباشته شده دفع شود در غیر این صورت در بلند مدت باعث ایجاد سرطان سینه خواهد شد
برای بزرگ کردن سینه هایتان از روش های گفته شده در سایت استفاده کنید با بزرگ شدن سینه ها خط سینه به وجود خواهد آمد که با بستن سوتین خط سینه زیباتری خواهید داشت

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rezasd2, Khoshbakht, memol99
sayee
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1390 - 20:35    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام
من سینه هام به دلیل انجام ورزش سنگین 2 سایز کوچک شده  ولی حالت افتاده نداره، طوریکه کنار سینه ام نزدیک زیر بغلم ترک خورده و دیگه حالت قبل نداره،برای از بین بردن این ترک ها چکار میتونم کنم؟
با تشکر

امضاخدایا بگیر از من هر آنچه را که تو را از من می گیرد!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sepide_x67

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 28 اردیبهشت 1390 - 11:21    عنوان:  Re: تشخیص افتادگی سینه آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
bimar2 نوشته است: سلام.من خودم فکر میکنم سینه ام یه خورده شل شده! با اینکه سینه ام کوچیک هست و شماره ی سینه من 65 هست و میخوام بزرگ بشه اما میترسم با بزرگ شدنش بیشتر شل بشه.
از کجا بفهمم که سینه ام شل شده و افتادگی داره یا نه شکل طبیعی خودش هست؟ البته باید بگم سینه هام حالت دور از هم هست و اصلا خط سینه ندارم.

سلام دوست عزیز
علایم سینه های افتاده:

1-آویزان بودن سینه
2-شل بودن و نداشتن بافت کافی همراه با افتاگی
3-وقتیکه سر سینه رو به پایین باشه .به ویژه اگر محل قرار گرفتن سر سینه در زیر شیار طبیعی زیر سینه باشه

---گاهی اوقات زمینه ارثی داره .گاهی افتادگی غیر قرینه است و گاهی بر اثر کاهش وزن های زیاد به وجود می یاد .
البته ناگفته نماند که جاذبه زمین هم بی تاثیر نیست.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : bimar2, ROHAM, memol99, jikan
sepide_x67

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 28 اردیبهشت 1390 - 11:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
sayee نوشته است: سلام
من سینه هام به دلیل انجام ورزش سنگین 2 سایز کوچک شده  ولی حالت افتاده نداره، طوریکه کنار سینه ام نزدیک زیر بغلم ترک خورده و دیگه حالت قبل نداره،برای از بین بردن این ترک ها چکار میتونم کنم؟
با تشکر

سلام دوست عزیز
این خطوط کاملا طبیعی است .
اگر باعث ناراحتی شما شده توصیه می کنم از کرم های lift و از بین برنده خطوط بر اثر چاقی و لاغری .در بازار که معمولا همراه ماساژور ارائه می شه به طور مرتب استفاده کنید.
و اگر فکر می کنید ترک ها خیلی شدید و زیاد هستند از روشهای لیزر نیز می توانید استفاده کنید.

امضازندگی قصه مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند :
فروختی ؟
گفت نه! ولی تمام شد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : sayee, ROHAM, 136413581391

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 28 اردیبهشت 1390 - 11:28    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1314 روز قبل (28 اردیبهشت 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: کوچکی سینه 39 mina 105761 سه‌شنبه 21 مهر 1388 - 16:45
soheyla مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بزرگ و کوچک بودن سینه ها 24 burnitdown 5690 چهار‌شنبه 26 تیر 1392 - 22:12
jim-joon مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بزرگ کردن سینه های کوچک بدون چاقی 8 konjkavjoon 17466 چهار‌شنبه 14 اردیبهشت 1390 - 15:46
JaSina مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد علت بزرگ شدن سینه هام و ایجاد تغییرتی در بدنم چون اضافه وزن و پدیدار شدن رگهایی بر روی سطح بدنم چیست 3 negar1 36651 چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 21:14
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کرم های بزرگ کننده ی سینه 2 maryam68 14784 یکشنبه 17 شهریور 1387 - 03:14
parisaa2 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید