شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخیص افتادگی سینه

1. سلام.من خودم فکر میکنم سینه ام یه خورده شل شده! با اینکه سینه ام کوچیک هست و شماره ی سینه من 65 هست و میخوام بزرگ بشه اما میترسم با بزرگ شدنش بیشتر شل بشه.
    از کجا بفهمم که سینه ام شل شده و افتادگی داره یا نه شکل طبیعی خودش هست؟ البته باید بگم سینه هام حالت دور از هم هست و اصلا خط سینه ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. POAR

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    به نظر من برای تشخیص افتادگی سینه باید به دقت به سینه هایتان نگاه کنید اگر زیبایی اولیه خود را نداشت و پوست سینه حالت چروک داشت افتادگی سینه دارید
    برای تشخیص راه دیگر هم اینه که اگر ازدواج نکردید از یه خانم که باهاش صمیمی هستید مثل مادر یا خواهر بخواهید که به سینه های شما نگاه کند اگر فرد دیگری نگاه کند میتواند تشخیص دهد البته باید سینه هایتان برهنه باشد - از لحاظ شرعی نگاه کردن زنان به سینه های برهنه هم بدون قصد لذت مشکل ندارد - و اگر ازدواج کرده اید هم از همسر خود بخواهید این کار را بکند
    برای اینکه سینه هایتان زیبا شود ورزش شنا بسیار موثر و مفید است باعث میشود افتادگی سینه از بین برود.
    ضمن اینکه نباید از استفاده از سوتین غافل شوید البته آن هم در هنگام فعالیت و در هنگام خواب باید سوتین را باز کنید تا مواد زائد و سمی انباشته شده دفع شود در غیر این صورت در بلند مدت باعث ایجاد سرطان سینه خواهد شد
    برای بزرگ کردن سینه هایتان از روش های گفته شده در سایت استفاده کنید با بزرگ شدن سینه ها خط سینه به وجود خواهد آمد که با بستن سوتین خط سینه زیباتری خواهید داشت

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    من سینه هام به دلیل انجام ورزش سنگین 2 سایز کوچک شده  ولی حالت افتاده نداره، طوریکه کنار سینه ام نزدیک زیر بغلم ترک خورده و دیگه حالت قبل نداره،برای از بین بردن این ترک ها چکار میتونم کنم؟
    با تشکر

4. bimar2 نوشته است: سلام.من خودم فکر میکنم سینه ام یه خورده شل شده! با اینکه سینه ام کوچیک هست و شماره ی سینه من 65 هست و میخوام بزرگ بشه اما میترسم با بزرگ شدنش بیشتر شل بشه.
    از کجا بفهمم که سینه ام شل شده و افتادگی داره یا نه شکل طبیعی خودش هست؟ البته باید بگم سینه هام حالت دور از هم هست و اصلا خط سینه ندارم.

سلام دوست عزیز
    علایم سینه های افتاده:

1-آویزان بودن سینه
    2-شل بودن و نداشتن بافت کافی همراه با افتاگی
    3-وقتیکه سر سینه رو به پایین باشه .به ویژه اگر محل قرار گرفتن سر سینه در زیر شیار طبیعی زیر سینه باشه

---گاهی اوقات زمینه ارثی داره .گاهی افتادگی غیر قرینه است و گاهی بر اثر کاهش وزن های زیاد به وجود می یاد .
    البته ناگفته نماند که جاذبه زمین هم بی تاثیر نیست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. sayee نوشته است: سلام
    من سینه هام به دلیل انجام ورزش سنگین 2 سایز کوچک شده  ولی حالت افتاده نداره، طوریکه کنار سینه ام نزدیک زیر بغلم ترک خورده و دیگه حالت قبل نداره،برای از بین بردن این ترک ها چکار میتونم کنم؟
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    این خطوط کاملا طبیعی است .
    اگر باعث ناراحتی شما شده توصیه می کنم از کرم های lift و از بین برنده خطوط بر اثر چاقی و لاغری .در بازار که معمولا همراه ماساژور ارائه می شه به طور مرتب استفاده کنید.
    و اگر فکر می کنید ترک ها خیلی شدید و زیاد هستند از روشهای لیزر نیز می توانید استفاده کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید