.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » پیشگیری از بارداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 16247 بازديد •  
ریختن آب منی داخل واژن و روش پیشگیری از بارداری

نویسنده پیام
siavosh
اخطارها : 1 بار

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 3 اردیبهشت 1390 - 22:10    عنوان:  ریختن آب منی داخل واژن و روش پیشگیری از بارداری آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
دوستان خیلی عذر میخوام سوالمو اینجا مطرح کردم

دوستان من و همسرم الان نامزد هستیم حدود 1 سال
حدود 2-3 ماه دیگه هم عروسیمون هست
چند تا سوال داشتم
1- در رابطه اول اییا ریختن اب منی در داخل واژن برای سلامت خانوم ضرر داره؟
2- ما نمیخوایم حدود 3-4 سال بچه دار بشیم با توجه به اینکه خانوم بنده یکمی بازیگوشه احتمال داره خوردن قرصا رو فراموش کنه ایا روشی دیگه هست؟

تو کلاس قبل عقد بهمون گفتن امپول هم میشه استفاده کرد ایا استفاده از امپول شرایط خاصی داره؟ معایبی داره؟ نسبت به قرص چه معایب و مزایایی داره؟
به توصیه من همسرم از نوار روزانه استفاده میکنه به همراه بادی نچر ولی میگه وقتی از نوار روزانه استفاده میکنم بدنم یکمی سست میشه و  ترشحات ازم دفع میشه ایا رابطه ای بین این دو هست یعنی استفاده از نوار روزانه ضرر داره؟

3-ایا راهی هست که بشه از طریق دارو رشد موهای زائد رو متوقف کرد؟
4- ایا موبر دائمی حقیقت داره یا همش تبلیغات هست؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 3 اردیبهشت 1390 - 22:10    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

firegirl

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 00:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام.باید بگم ریختن آب اولیه به جز اینکه احتمال بارداری هست(البته خیلی کم) ضرر دیگه ای نداره.برا ی خانم هایی که هنوز بچه ندارند نمی شه از آمول یا آی یو دی که احتمال بارداری با اونها کمتر هست استفاده کرد.بهترین روش برای این افراد استفده از قرص یا کاندوم هست.قرص های ضد بارداری یاسمین برای کم کردن مو های زاید بهتر هستن و عوارض خیلی کمتری هم دارن.فقط کمی گرون هستند.

امضاسکوت گاه هزاران معنا در بر دارد که از گفتن به دست نمی آید ( منتسکیو )

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : rezasd2, badomak, koroush_s
siavosh

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 5 اردیبهشت 1390 - 21:07    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
دوست من منظور شما از اموا همون امپول هست؟
چرا نمیشه استفاده کرد از امپول؟
وزایا و معایبش رو میشه بگین؟
هزینه لیزر چقدره؟
و یه راهکاری که بهتر باشه همسر من از لحاظ ژنتیکی پر مو هست و بعد از اپیلاسیون 5 -6 روزه بازگشت مو داره راهکار چی هست؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: جمعه 16 اردیبهشت 1390 - 19:08    عنوان:  Re: ریختن آب منی داخل واژن و روش پیشگیری از بارداری آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
siavosh نوشته است: دوستان خیلی عذر میخوام سوالمو اینجا مطرح کردم

دوستان من و همسرم الان نامزد هستیم حدود 1 سال
حدود 2-3 ماه دیگه هم عروسیمون هست
چند تا سوال داشتم
1- در رابطه اول اییا ریختن اب منی در داخل واژن برای سلامت خانوم ضرر داره؟

سلام،
خیر ضرری ندارد.
siavosh نوشته است: 2- ما نمیخوایم حدود 3-4 سال بچه دار بشیم با توجه به اینکه خانوم بنده یکمی بازیگوشه احتمال داره خوردن قرصا رو فراموش کنه ایا روشی دیگه هست؟
تو کلاس قبل عقد بهمون گفتن امپول هم میشه استفاده کرد ایا استفاده از امپول شرایط خاصی داره؟ معایبی داره؟ نسبت به قرص چه معایب و مزایایی داره؟
به توصیه من همسرم از نوار روزانه استفاده میکنه به همراه بادی نچر ولی میگه وقتی از نوار روزانه استفاده میکنم بدنم یکمی سست میشه و  ترشحات ازم دفع میشه ایا رابطه ای بین این دو هست یعنی استفاده از نوار روزانه ضرر داره؟

می توان از فراورده های تزریقی و IUD هم استفاده کرد، نداشتن سابقه بارداری قبلی شرایط منع مصرف این وسایل نیست.
هیچ ارتباطی بین استفاده از پدهای روزانه و سستی بدن! وجود ندارد، دفع ترشحات در صورتی که رنگی و یا بدبو نباشند با توجه به سابقه فردی طبیعی است.

siavosh نوشته است: 3-ایا راهی هست که بشه از طریق دارو رشد موهای زائد رو متوقف کرد؟
4- ایا موبر دائمی حقیقت داره یا همش تبلیغات هست؟

ابتدا باید علت بروز موهای زاید مشخص و تایید شود و سپس می توان با درمان دارویی علل زمینه ای را برطرف نمود.
موبر دائمی به صورتی که مثلا با مصرف یک دوره از فراوده های موضعی بتوان موهای زاید را از بین برد وجود ندارد. اما می توان با استفاده از درمانهای فیزیکی (همانند لیزر) طی چندین جلسه و استفاده از فراوده های مناسب در دوره های درمانی طولانی به این هدف رسید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, asila, siavosh, west21, nargesghehi
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1300 روز قبل (16 اردیبهشت 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: روش مصرف قرص ضد بارداری (پیشگیری از حاملگی) و سوالات مرتبط 327 ROHAM 104589 جمعه 12 خرداد 1391 - 19:51
m1989 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جلوگیری از بارداری 52 rouzbrh 47066 دوشنبه 12 مرداد 1388 - 17:29
msety مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی با وجود کاندوم 100% منتفی است ؟ 1 marilyn_manson 10749 یکشنبه 2 تیر 1387 - 02:16
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرصهای دیان و داستینکس و احتمال بارداری 1 nafis 5692 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 10:03
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از قرص ضد بارداری و افزایش احتمال ابتلا به سرطان 1 yasesepid 3281 دوشنبه 26 شهریور 1386 - 00:44
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید