شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریختن آب منی داخل واژن و روش پیشگیری از بارداری

1. دوستان خیلی عذر میخوام سوالمو اینجا مطرح کردم

دوستان من و همسرم الان نامزد هستیم حدود 1 سال
    حدود 2-3 ماه دیگه هم عروسیمون هست
    چند تا سوال داشتم
    1- در رابطه اول اییا ریختن اب منی در داخل واژن برای سلامت خانوم ضرر داره؟
    2- ما نمیخوایم حدود 3-4 سال بچه دار بشیم با توجه به اینکه خانوم بنده یکمی بازیگوشه احتمال داره خوردن قرصا رو فراموش کنه ایا روشی دیگه هست؟

تو کلاس قبل عقد بهمون گفتن امپول هم میشه استفاده کرد ایا استفاده از امپول شرایط خاصی داره؟ معایبی داره؟ نسبت به قرص چه معایب و مزایایی داره؟
    به توصیه من همسرم از نوار روزانه استفاده میکنه به همراه بادی نچر ولی میگه وقتی از نوار روزانه استفاده میکنم بدنم یکمی سست میشه و  ترشحات ازم دفع میشه ایا رابطه ای بین این دو هست یعنی استفاده از نوار روزانه ضرر داره؟

3-ایا راهی هست که بشه از طریق دارو رشد موهای زائد رو متوقف کرد؟
    4- ایا موبر دائمی حقیقت داره یا همش تبلیغات هست؟

2. با سلام.باید بگم ریختن آب اولیه به جز اینکه احتمال بارداری هست(البته خیلی کم) ضرر دیگه ای نداره.برا ی خانم هایی که هنوز بچه ندارند نمی شه از آمول یا آی یو دی که احتمال بارداری با اونها کمتر هست استفاده کرد.بهترین روش برای این افراد استفده از قرص یا کاندوم هست.قرص های ضد بارداری یاسمین برای کم کردن مو های زاید بهتر هستن و عوارض خیلی کمتری هم دارن.فقط کمی گرون هستند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. دوست من منظور شما از اموا همون امپول هست؟
    چرا نمیشه استفاده کرد از امپول؟
    وزایا و معایبش رو میشه بگین؟
    هزینه لیزر چقدره؟
    و یه راهکاری که بهتر باشه همسر من از لحاظ ژنتیکی پر مو هست و بعد از اپیلاسیون 5 -6 روزه بازگشت مو داره راهکار چی هست؟

4. siavosh نوشته است: دوستان خیلی عذر میخوام سوالمو اینجا مطرح کردم

دوستان من و همسرم الان نامزد هستیم حدود 1 سال
    حدود 2-3 ماه دیگه هم عروسیمون هست
    چند تا سوال داشتم
    1- در رابطه اول اییا ریختن اب منی در داخل واژن برای سلامت خانوم ضرر داره؟

سلام،
    خیر ضرری ندارد.
    siavosh نوشته است: 2- ما نمیخوایم حدود 3-4 سال بچه دار بشیم با توجه به اینکه خانوم بنده یکمی بازیگوشه احتمال داره خوردن قرصا رو فراموش کنه ایا روشی دیگه هست؟
    تو کلاس قبل عقد بهمون گفتن امپول هم میشه استفاده کرد ایا استفاده از امپول شرایط خاصی داره؟ معایبی داره؟ نسبت به قرص چه معایب و مزایایی داره؟
    به توصیه من همسرم از نوار روزانه استفاده میکنه به همراه بادی نچر ولی میگه وقتی از نوار روزانه استفاده میکنم بدنم یکمی سست میشه و  ترشحات ازم دفع میشه ایا رابطه ای بین این دو هست یعنی استفاده از نوار روزانه ضرر داره؟

می توان از فراورده های تزریقی و IUD هم استفاده کرد، نداشتن سابقه بارداری قبلی شرایط منع مصرف این وسایل نیست.
    هیچ ارتباطی بین استفاده از پدهای روزانه و سستی بدن! وجود ندارد، دفع ترشحات در صورتی که رنگی و یا بدبو نباشند با توجه به سابقه فردی طبیعی است.

siavosh نوشته است: 3-ایا راهی هست که بشه از طریق دارو رشد موهای زائد رو متوقف کرد؟
    4- ایا موبر دائمی حقیقت داره یا همش تبلیغات هست؟

ابتدا باید علت بروز موهای زاید مشخص و تایید شود و سپس می توان با درمان دارویی علل زمینه ای را برطرف نمود.
    موبر دائمی به صورتی که مثلا با مصرف یک دوره از فراوده های موضعی بتوان موهای زاید را از بین برد وجود ندارد. اما می توان با استفاده از درمانهای فیزیکی (همانند لیزر) طی چندین جلسه و استفاده از فراوده های مناسب در دوره های درمانی طولانی به این هدف رسید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید