.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
8 پاسخ • 17475 بازديد •  
بزرگ کردن سینه های کوچک بدون چاقی

نویسنده پیام
konjkavjoon
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: شنبه 3 اردیبهشت 1390 - 20:24    عنوان: icon_winner بزرگ کردن سینه های کوچک بدون چاقی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام خدمت آقای دکتر و همه ی دوستان ، من به دلیل کوچکی بیش از حد سینه هام به دکتر مراجعه کرده بودم که گفتند از

لاغری خودم هست ولی من دوست ندارم زیاد چاق بشم چطوری می شه بدون چاق شدن و بدنسازی رفتن این مشکل رو حل

کرد ؟

امضامن معترفم که کار من جمله خطا است

معذورم ار آنکه بر بشر سهو روا است

ای منصف اگر توان در اصلاح بکوش

در عیب نظر مکن که بی عیب خداست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 3 اردیبهشت 1390 - 20:24    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

reza_1212
اخطارها : 1 بار

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 08:43    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام خانم

سخت نگیرید

دوست من هم همش میگفت سینه هاش بیش از حد کوچیه و حساس بود

ولی وقتی من دیدم ، اصلا اینطوری نبود

خیلی هم خوش سایز و زیبا بود

من که به شخصه سینه های کوچیک دوست دارم

فکر کنم اکثر آقایون اینطوری باشن

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : haale, konjkavjoon, 1375222, mary311
bimar2

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 10:16    عنوان: icon_winner Re: سینه های کوچک آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
konjkavjoon نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همه ی دوستان ، من به دلیل کوچکی بیش از حد سینه هام به دکتر مراجعه کرده بودم که گفتند از

لاغری خودم هست ولی من دوست ندارم زیاد چاق بشم چطوری می شه بدون چاق شدن و بدنسازی رفتن این مشکل رو حل

کرد ؟

دوست عزیز با رفتن به بدنسازی که چاق نمیشوید اونجا ورزش های بزرگ شدن سینه یاد میدن و خیلی تاثیر داره!البته اگر کوچک بودن سینه شما ژنتیکی نباشد.
ولی کلا زیاد نگران نباشید چون بعد از ازدواج خود به خود بر اثر تغییرات هورمونی سینه ها بزرگ میشوند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : konjkavjoon
haale

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 10:39    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام دوست عزیزم

من چند وقت پیش توی یه سایت مطلبی خوندم راجع به ماساژ سینه ها.. نوشته بود هرشب قبل از خواب به مدت نیم ساعت سینه هاتون رو ماساژ بدین. به اینصورت که کف هردو دست رو روی سینه ها بگذارین و بچرخونید.. حرکت دستها باید مخالف هم باشه. نوشته بود بعد از 6 ماه که بطور مرتب این کار انجام بشه سینه ها بزرگ می شه..
من فقط مطلبی که خونده بودم رو نقل کردم.. دیگه از صحتش اطلاعی ندارم. البته مسلمه که ماساژ دادن به تنهایی هیچ عارضه ای نداره و امتحان کردنش امکان پذیره

شاد باشید

امضابرای همه چیز حرمت بزار
حتی زیپ شلوارت!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : JaSina, konjkavjoon, invisible
JaSina

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 11:54    عنوان: icon_winner Re: سینه های کوچک آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
konjkavjoon نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همه ی دوستان ، من به دلیل کوچکی بیش از حد سینه هام به دکتر مراجعه کرده بودم که گفتند از

کرد ؟

دوست عزيز وقتی دکتر تشخيص داده که شما لاغر هستین خوب برین بدن سازی و خوش اندام بشين.

همونطور که هاله جان  گفتن ماساژ با کرم های بدن ، هم براتون لذت بخش و هم مفيد خواهد بود.

شما می تونين هر روز ژله بخورين که اون هم برای پستان خوب هست. اما اگه ورزش نکنين چاق می شين.

شاداب باشيد

امضاhttp://weblog.yavarian.com

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Sarababy

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 11:54    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 17:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
یعنی ژله واقعا سینه رو بزرگ میکنه آخه من اندامم خیلی خوبه ولی سینه هام کوچیکه به خاط همین حس میکنم اون زیبایی رو توی لباس نداره اگه خوبه که بخورم کنارش هم پیاده روی بکنم یعنی خوش فرم میشه ودر این صورت چاق نمیشم ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : JaSina
Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 20:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
1058 نوشته است: یعنی ژله واقعا سینه رو بزرگ میکنه آخه من اندامم خیلی خوبه ولی سینه هام کوچیکه به خاط همین حس میکنم اون زیبایی رو توی لباس نداره اگه خوبه که بخورم کنارش هم پیاده روی بکنم یعنی خوش فرم میشه ودر این صورت چاق نمیشم ؟

این موضوع بارها در سایت بحث شده و خود آقای دکتر جواب دادن جز جراحی راهی برای بزرگ کردن سینه وجود نداره
انواع سوتینها و ژلها و کرمها و هر انچه در بازار تبلیغ میکنند تاثیر بسزایی ندارند و اگر هم تاثیر کنند گذرا و موقتی هستند و بعضیهاشون دارای عوارض

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : kimiya_mf, 1984, haale, elinaze, ROHAM, Khoshbakht, invisible
peugeot206

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 14 اردیبهشت 1390 - 12:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
با سلام خدمت دوستان عزیز
البته پیرو صحبت دوستان تا اونجایی که من شنیدم ژلاتین خاصیت چاق کنندگی نداره
اون شکری که برای شیرین کردنش استفاده میشه چاق کنندس
شما میتونین از مغازه هایی که خوراکی های مخصوص دیابتی ها میفروشن ژله هایی با قندهای غیر گلوکزی تهیه کنین که اصلا چاق کننده هم نیستن
البته ماساژ و تغییرات هورمونی بیشتر از ژلاتین اثر داره مخصوصا اگر شیردهی رو تجربه کنین(حاملگی پروسه ای است که سینه ها را تکمیل و آماده برای شیردهی و تقویت غده های شیری و باطبع رشد کلی سینه می کند)
تو بدن  سازی هم سعی کن اگه رفتی از پرس سینه با هالتر برای رشد سینه استفاده کنی و کشش زیر سینه با زنجیر برای بالابردن و نیوفتادن سینه
امیدوارم موفق و شاد باشی

امضاچيزي كه در زن مرا تسخير مي كند مهرباني اوست، نه روي زيبايش؛ من زني را بيشتر دوست دارم كه مهربانتر باشد.
((ويليام شكسپير))

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : invisible, haale
JaSina

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: چهار‌شنبه 14 اردیبهشت 1390 - 15:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
1058 نوشته است: یعنی ژله واقعا سینه رو بزرگ میکنه آخه من اندامم خیلی خوبه ولی سینه هام کوچیکه به خاط همین حس میکنم اون زیبایی رو توی لباس نداره اگه خوبه که بخورم کنارش هم پیاده روی بکنم یعنی خوش فرم میشه ودر این صورت چاق نمیشم ؟

دوست عزيز شما مطمئن باشيد که چربی و ژله و شکر می تونه در بافت پستان (نه سينه) کمک کنه.

شما اشاره کرديد که اندامتون خوبه؟ اين خوبی رو کی تاييد می کنه؟ خودتون ؟ همسرتون ؟ يا ملاک پزشکی ورزشی؟

توجه کنيد که اکثر دختر خانوم ها در ايران ضرورت دارند که به ورزش با وزنه بپردازن چون اصلن اندامشون متناسب نیست و شانه هاشون افتاده است و از عرض لگنشون کوچک تر هست. اين موضوع هم باعث می شه که پستان ها کوچک به نظر برسند و هم در تنفسشون مشکل وجود داره که خودشون بی خبر هستند. در ضمن خون رسانی به مغز هم به خوبی انجام نمی گیره و زود به زود سر درد دارند.

در ضمن فکر نکنين که لاغری یعنی تناسب اندام. تناسب اندام يعنی همه اندام به هم در نسبت خوبی باشند. ممکنه يک فرد پر باشه و خوش اندام باشه و چاق نباشه. اندام هر شخص به نسبت استخوان بندی اون شخص می تونه بررسی بشه.
شاداب باشيد و لذت ببريد.

ژاسينا

امضاhttp://weblog.yavarian.com

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : HAMID55, Adeniyaarta, haale

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 14 اردیبهشت 1390 - 15:46    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1328 روز قبل (14 اردیبهشت 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: کوچکی سینه 39 mina 105819 سه‌شنبه 21 مهر 1388 - 16:45
soheyla مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چرا سينه بزرگ ميشه؟ 8 0305 1570 یکشنبه 31 شهریور 1392 - 13:57
parya59 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بزرگ و کوچک بودن سینه ها 24 burnitdown 5701 چهار‌شنبه 26 تیر 1392 - 22:12
jim-joon مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد علت بزرگ شدن سینه هام و ایجاد تغییرتی در بدنم چون اضافه وزن و پدیدار شدن رگهایی بر روی سطح بدنم چیست 3 negar1 36656 چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 21:14
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کرم های بزرگ کننده ی سینه 2 maryam68 14790 یکشنبه 17 شهریور 1387 - 03:14
parisaa2 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید