شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ کردن سینه های کوچک بدون چاقی

1. با سلام خدمت آقای دکتر و همه ی دوستان ، من به دلیل کوچکی بیش از حد سینه هام به دکتر مراجعه کرده بودم که گفتند از

لاغری خودم هست ولی من دوست ندارم زیاد چاق بشم چطوری می شه بدون چاق شدن و بدنسازی رفتن این مشکل رو حل

کرد ؟

2. سلام خانم

سخت نگیرید

دوست من هم همش میگفت سینه هاش بیش از حد کوچیه و حساس بود

ولی وقتی من دیدم ، اصلا اینطوری نبود

خیلی هم خوش سایز و زیبا بود

من که به شخصه سینه های کوچیک دوست دارم

فکر کنم اکثر آقایون اینطوری باشن

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. konjkavjoon نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همه ی دوستان ، من به دلیل کوچکی بیش از حد سینه هام به دکتر مراجعه کرده بودم که گفتند از

لاغری خودم هست ولی من دوست ندارم زیاد چاق بشم چطوری می شه بدون چاق شدن و بدنسازی رفتن این مشکل رو حل

کرد ؟

دوست عزیز با رفتن به بدنسازی که چاق نمیشوید اونجا ورزش های بزرگ شدن سینه یاد میدن و خیلی تاثیر داره!البته اگر کوچک بودن سینه شما ژنتیکی نباشد.
    ولی کلا زیاد نگران نباشید چون بعد از ازدواج خود به خود بر اثر تغییرات هورمونی سینه ها بزرگ میشوند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست عزیزم

من چند وقت پیش توی یه سایت مطلبی خوندم راجع به ماساژ سینه ها.. نوشته بود هرشب قبل از خواب به مدت نیم ساعت سینه هاتون رو ماساژ بدین. به اینصورت که کف هردو دست رو روی سینه ها بگذارین و بچرخونید.. حرکت دستها باید مخالف هم باشه. نوشته بود بعد از 6 ماه که بطور مرتب این کار انجام بشه سینه ها بزرگ می شه..
    من فقط مطلبی که خونده بودم رو نقل کردم.. دیگه از صحتش اطلاعی ندارم. البته مسلمه که ماساژ دادن به تنهایی هیچ عارضه ای نداره و امتحان کردنش امکان پذیره

شاد باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. konjkavjoon نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همه ی دوستان ، من به دلیل کوچکی بیش از حد سینه هام به دکتر مراجعه کرده بودم که گفتند از

کرد ؟

دوست عزيز وقتی دکتر تشخيص داده که شما لاغر هستین خوب برین بدن سازی و خوش اندام بشين.

همونطور که هاله جان  گفتن ماساژ با کرم های بدن ، هم براتون لذت بخش و هم مفيد خواهد بود.

شما می تونين هر روز ژله بخورين که اون هم برای پستان خوب هست. اما اگه ورزش نکنين چاق می شين.

شاداب باشيد

6. یعنی ژله واقعا سینه رو بزرگ میکنه آخه من اندامم خیلی خوبه ولی سینه هام کوچیکه به خاط همین حس میکنم اون زیبایی رو توی لباس نداره اگه خوبه که بخورم کنارش هم پیاده روی بکنم یعنی خوش فرم میشه ودر این صورت چاق نمیشم ؟

7. 1058 نوشته است: یعنی ژله واقعا سینه رو بزرگ میکنه آخه من اندامم خیلی خوبه ولی سینه هام کوچیکه به خاط همین حس میکنم اون زیبایی رو توی لباس نداره اگه خوبه که بخورم کنارش هم پیاده روی بکنم یعنی خوش فرم میشه ودر این صورت چاق نمیشم ؟

این موضوع بارها در سایت بحث شده و خود آقای دکتر جواب دادن جز جراحی راهی برای بزرگ کردن سینه وجود نداره
    انواع سوتینها و ژلها و کرمها و هر انچه در بازار تبلیغ میکنند تاثیر بسزایی ندارند و اگر هم تاثیر کنند گذرا و موقتی هستند و بعضیهاشون دارای عوارض

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  8. با سلام خدمت دوستان عزیز
    البته پیرو صحبت دوستان تا اونجایی که من شنیدم ژلاتین خاصیت چاق کنندگی نداره
    اون شکری که برای شیرین کردنش استفاده میشه چاق کنندس
    شما میتونین از مغازه هایی که خوراکی های مخصوص دیابتی ها میفروشن ژله هایی با قندهای غیر گلوکزی تهیه کنین که اصلا چاق کننده هم نیستن
    البته ماساژ و تغییرات هورمونی بیشتر از ژلاتین اثر داره مخصوصا اگر شیردهی رو تجربه کنین(حاملگی پروسه ای است که سینه ها را تکمیل و آماده برای شیردهی و تقویت غده های شیری و باطبع رشد کلی سینه می کند)
    تو بدن  سازی هم سعی کن اگه رفتی از پرس سینه با هالتر برای رشد سینه استفاده کنی و کشش زیر سینه با زنجیر برای بالابردن و نیوفتادن سینه
    امیدوارم موفق و شاد باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. 1058 نوشته است: یعنی ژله واقعا سینه رو بزرگ میکنه آخه من اندامم خیلی خوبه ولی سینه هام کوچیکه به خاط همین حس میکنم اون زیبایی رو توی لباس نداره اگه خوبه که بخورم کنارش هم پیاده روی بکنم یعنی خوش فرم میشه ودر این صورت چاق نمیشم ؟

دوست عزيز شما مطمئن باشيد که چربی و ژله و شکر می تونه در بافت پستان (نه سينه) کمک کنه.

شما اشاره کرديد که اندامتون خوبه؟ اين خوبی رو کی تاييد می کنه؟ خودتون ؟ همسرتون ؟ يا ملاک پزشکی ورزشی؟

توجه کنيد که اکثر دختر خانوم ها در ايران ضرورت دارند که به ورزش با وزنه بپردازن چون اصلن اندامشون متناسب نیست و شانه هاشون افتاده است و از عرض لگنشون کوچک تر هست. اين موضوع هم باعث می شه که پستان ها کوچک به نظر برسند و هم در تنفسشون مشکل وجود داره که خودشون بی خبر هستند. در ضمن خون رسانی به مغز هم به خوبی انجام نمی گیره و زود به زود سر درد دارند.

در ضمن فکر نکنين که لاغری یعنی تناسب اندام. تناسب اندام يعنی همه اندام به هم در نسبت خوبی باشند. ممکنه يک فرد پر باشه و خوش اندام باشه و چاق نباشه. اندام هر شخص به نسبت استخوان بندی اون شخص می تونه بررسی بشه.
    شاداب باشيد و لذت ببريد.

ژاسينا

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید