.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 6127 بازديد •  
بلوغ و درمان جوش های روی صورت

نویسنده پیام
XxX2011

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 27 اسفند 1389 - 15:00    عنوان:  بلوغ و درمان جوش های روی صورت آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
بنده 17 سالمه وصورتم جوش های قرمزو جوش زیرپوستی زیادی داره دکتر هم رفتم ولی فایده ای نداشت
و الانم از صابون Acne clear
استفاده میکنم روزهای اول خوبتر شده بود ولی دوباره زیاد شد
اینو هم بگم جوش های صورتم هر دوهفته یکبار خوب میشه واسه چندروزی دوباره خودب خود زیاد میشه
رژیم غذایی هم گرفتم ولی بی ثمر بوده احساس میکنم صورتم نابود شده
دلیل دورنگه شدن صورت سفید سیاه شدن چیه؟التبه بعداز اینکه صورتم جوش زده اینجوری شده؟
میشه یه راه حل خوب بهم بدین
ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 27 اسفند 1389 - 15:00    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: دوشنبه 1 فروردین 1390 - 23:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام... سال نو همگی مبارک باشه امیدوارم سال خوبی داشنه باشید...<xml><o></o>

ببخشید من یک مشکلی برام پیش اومده که بسیار نگرانم کرده، چون این تاپیک مربوط به جوش بود سوالم رو اینجا مطرح کردم ، ببخشید اگر اشتباد مطرح کردم... ، من امروز ار کرم پورد استفاده کرده بودم و دفعه اول نبود که از این نوع کرم پودر استفاده میکردم و به دفعات بسیار بسیار بسیار زیاد از این نوع استفاده کردم...  شب که صورتم رو شستم متوجه شدم که روی صورتم در 2 طرف (تقریبا قرینه) چیزی شبیه خال در آوردم (لکه ای شبیه خال به رنگ قهوه ای) و همچنین روی پیشانی ... علت این چیه؟؟؟؟ من الان باید چی کار کنم؟؟؟ میشه راهنمائیم کنید(خواهش میکنم)... من خیلی نگرانم.... (و 23-24 سالم هست) و پوست صورتم هم چرب است و جوش هم میزنم و برای رفع این مشکل از قرص آزیترومایسین استفاده میکنم  که 6 تا است ، 6 روز میخورم و 1 هفته نمیخورم و هفته بعد دوباره 6 روز میخورم و به همین ترتیب.... خواهش میکنم راهنمائیم کنید، به طور کاملا ناگهانی و بدون سابقه قبلی این مشکل پیش اومده برام... .<o></o>

امضااینک موج سنگین گذر زمان است که در من میگذرد.اینک موج سنگین گذر زمان است که چون جوبارآهن در من میگذرد...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : husky
ali_supra
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 2 فروردین 1390 - 01:30    عنوان:  Re: بلوغ و درمان جوش های روی صورت آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
XxX2011 نوشته است: سلام
بنده 17 سالمه وصورتم جوش های قرمزو جوش زیرپوستی زیادی داره دکتر هم رفتم ولی فایده ای نداشت
اینو هم بگم جوش های صورتم هر دوهفته یکبار خوب میشه واسه چندروزی دوباره خودب خود زیاد میشه
دلیل دورنگه شدن صورت سفید سیاه شدن چیه؟التبه بعداز اینکه صورتم جوش زده اینجوری شده؟
ممنون

دوست عزیز در اینگونه موارد حساس بهترین گزینه مراجعهء حضوری به یک متخصص کارآزمودهء پوست هست

فقط یک نکتهء تجربی :

استرس دشمن سلامت و زیبایی پوست هست ،

+

کلا استرس بدن را نابود میکنه ، پس تا میتونید آرامش داشته باشید و سعی کنید هر روز یک سیب با پوست میل کنید و میتونید از عرق های گیاهی مثل نعنا ، کاسنی ، آویشن و ... استفاده کنید

" امیدوارم سیرت های ما از صورت هایمان زیباتر باشد "

موفق باشید

امضارواق منظر چشم من آشیانهء توست

کرم نما و فرود آ که خانه خانهء توست . . .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: چهار‌شنبه 3 فروردین 1390 - 00:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
بله من حتما به پزشک مراجعه میکنم اما بدشانسی اینجاست که دقیقا در ایام تعطیلات این اتفاق افتاده و من نگرانیم برای این است که از بین نرن(که البته خدا نکنه)... و این که در چند روز قبل از عید فشار کاری و عصبی زیادی روی من بوده ... واقعا نمیدونم و ممنونم از پاسختون ... .

امضااینک موج سنگین گذر زمان است که در من میگذرد.اینک موج سنگین گذر زمان است که چون جوبارآهن در من میگذرد...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
behnam_seno

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 4 فروردین 1390 - 15:19    عنوان:  Re: بلوغ و درمان جوش های روی صورت آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
XxX2011 نوشته است: سلام
ممنون

سلام. اول از همه باید بهت بگم جوش های صورت یه چیز شایعی هست که درمان قطعی نداره اما به راحتی میشه کنترلش کرد، من هم وقتی تو این سن و سال بودم همین مشکلو داشتم حتی الان هم که 5 6 سال گذشته اگه به پوستم نرسم دوباره شروع به جوش زدن و به اصطلاح خراب شدن میکنه.

اول از همه باید بگم اگه صورتتون چرب هست(که با توجه به دوره بلوغ احتمالا هست) باید جلوی این مورد رو بگیرید. صابونی که تو این مورد خیلی خیلی خوب عمل میکنه "تری کلو کربان" هست. اولین راه جلوگیری از گسترش اکنه استفاده از صابون های انتی باکتریال هستند که این تری کلو کربان یکی از بهترین های اونهاست. اول از همه این رو در نظر بگیر. بعد از انتخاب صابون مناسب نوبت به انتخاب یک راه موثر دیگه در جلوگیری از افزایش باکتریهای روی سطح پوست هست که برای این منظور چند نوع محلول موضعی وجود داره که بر اساس نوع جوش ها میتونید یکی از اونها رو انتخاب کنید. اگه پوست صورتتون جوش های معمولی و سطحی اما پراکنده داره بهترین محلول "کلیندامایسین" هست اما اگه جوش ها کمی ملتهب تر و بیشتر هستند بهتره از محلول موضعی "اریترومایسین 2%" و در صورت زیاد بودن و عمیق بودن  جوش ها از "اریترومایسین 4%" استفاده کنید.

پس تا اینجای کار شد "صابون تری کلوکربان" + یک محلول موضعی مناسب که با توجه به وضع صورت و جوشهاتون یکی از اونها رو انتخاب کنید.
بعد از اینکه این دو مورد رو تهیه کردید، روزی دوبار صورتتون رو کامل با صابون بشورید به شکلی که کف صابون صورتتون رو پر کنه بعد از اینکه صورتتون رو شستید با فاصله 30 دقیقه پنبه رو به محلول اغشته کنید و به نواحی که اکنه اونجا وجود داره بمالید و اجازه بدید کاملا خشک کنه اون ناحیه رو.

اما یه موضوع خیلی خیلی مهم که باعث تشدید اکنه و جوشهای به خصوص زیر پوستی میشه خوردن غذاهایی با طبیعت گرم هست، این یه مورد رو اگه رعایت نکنید خیلی گرفتاری میکشید تا صورتتون خوب شه.  غذاهایی مثل بادمجون، تخمه، کنجد، پیاز،خرما،گوشت قرمز،کیوی،گردو، اینها غذاهایی با طبیعت بسیار بسیار گرم هستند که تاثیر خیلی بدی روی صورت میذاره، تا حد امکان سعی کن مصرف این مواد غذایی رو به حد پایینی برسونی و در واقع غیر از گوشت بقیه چیزهایی که گفتم زیاد مهم نیست اگه مدتی مصرف اونها رو کامل قطع کنی.
حالا میرسیم به راه آخر که کمک خیلی زیادی به مشکل شما میکنه و اونهم سرد نگه داشتن طبیعت بدنتون هست. اولین فرصتی که داشتید به عطاری برید و چند بسته "گل ختمی" و همچنین یکی دو بطری "عرق کاسنی" بخرید. راه درست کردن ختمی هم که دیگه فکر نکنم نیازی به توضیح باشه، دو سه قاشق غذاخوری گل ختمی رو توی یه لیون بریزید و 150 تا 200 سی سی اب بریزید روش، بعد از چند ساعت(حداقل 2 3 ساعت) گل های ختمی رو با قاشق جدا کنید و یه استکان هم عرق کاسنی به ختمی ها اضافه کنید و روزی دوبار میل کنید(اگه بیشتر از دو بار هم شد اشکالی نداره و حتی نتیجه بهتری هم میگیرید)، خیار سبز و ماست و سایر غذاهای سرد هم اگه در طول روز مصرف کنید دیگه نور علی نور میشه!

امیدوارم نتیجه مناسب رو بگیرید چون دیگه درمان و کنترل اکنه چیز خیلی عجیب غریبی نیست و متخصص هم کار زیادی نمیتونه بکنه مگر اینکه جدا از این چیزهایی که گفتم(صابون و محلول) انتی بیوتیک خوراکی براتون تجویز کنه که با توجه به سنتون فکر نمیکنم اونقدرا نیاز باشه.

موفق باشید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : asila, ROHAM

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 4 فروردین 1390 - 15:19    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1367 روز قبل (4 فروردین 1390) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد از بين بردن موهاي زائد 74 cigi91 4898 یکشنبه 12 آبان 1392 - 14:18
m_r_96 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس خارش پوست 10 khoshghalb 1390 دوشنبه 21 اسفند 1391 - 01:33
fateme69 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس گرمای عجیب در بیرون و درون بدن 2 hooman-2010 3197 جمعه 23 مهر 1389 - 15:36
hooman-2010 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوال در مورد جوش غده ای 1 saeed1364 2751 دوشنبه 19 اسفند 1387 - 23:22
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ریزش مو در قسمتی از سر به طور ناگهانی 3 anna 6425 یکشنبه 3 آذر 1387 - 21:14
bluesea2008 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید