.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
13 پاسخ • 9126 بازديد •  
رابطه و احتمال بارداري در زمان قاعدگي و راه كار حل آن

نویسنده پیام
yashar21
معلق شده

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 17:16    عنوان:  رابطه و احتمال بارداري در زمان قاعدگي و راه كار حل آن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام

يكي از مهم ترين موضوعات بحث بارداري در دوران پريود (قاعدگي) مي باشد با توجه به اينكه در اين دوران تخمك از بين مي رود و فضا براي آماده شدن تخمك جديد محيا مي شود اگر رابطه بدون پيشگيري (بدون انزال مني درون واژن) و فقط به صورت تماس پيشاب در روز دوم پريود و پس از به اصطلاح باز شدن رحم و خونريزي شديد باشد امكان بارداري وجود دارد با توجه به اينكه دوران پريود (قاعدگي) به صورت تقريبا منظم و به صورت سيكل 24-23 روز بوده باشد.
اگر به طور كلي جواب مثبت باشد با توجه به زمان پريود كه 6-7 روز است راه كار آن چيست ؟ به طور مثال استفاده از قرص هاي ضد بارداري (لونژيل)؟؟؟
با تشكر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 17:16    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

minoo110
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 17:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام

انجام نزديكي در روز دوم پريود آنهم بدون انزال مني درون واژن و نيز ادامه خونريزي پريود مطابق معمول ،همگي مويد اين مسئله است كه صددرصد بارداري صورت نگرفته است!!!خوردن قرص هاي ضدبارداري  به روش اورژانس براي موارد خاصي است كه چاره اي ديگر باقي نمانده باشد !!!وگرنه عوارض و اثرات بسيار بدي در پي دارد!!!!!نگران نباشيد!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
separ

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 18:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
Re: کمکم کنید التماس میکنم     
سلام خوبیدمن سه شنبه بادوست پسرم اط پشت رابطه داشتم .هنوز ذخترم ایاامکان
>> حامله شدن است؟اگه اب التش نشط کرده باشه جلوچی؟یعنی اگه اب الت دوست پسرم
>> ریخته باشه رو جلوی من چی؟البته چند دقیقه بعد خوئمو شستم.در این صورت امکان
>> حاملگی هست.البته ما عصر اینکرو کردیم من
>>  شب دوتا ال دی
>>  خوردم و صبش دوتا دیگه.خواهش جواب بدید.دارم سکته میزنم.الان باید چیکار
>> کنم امکانش هست
مطمئنید؟دیگه دکتر نرم؟؟اصلا یه دختر امکانش هست زبونم لال
> حامله بشه؟یا با این شرایط من ایا امکان داره اب مرد چند قپره بریزه جلو و ظرف
> حامله بشه؟ما هنوز نامزدیم و محرمیم تا بعد از چند ماه دیگه عقد کنیم اما صلا
> یه بارم از جلو نرفتیم.خیالم راحت باشه؟دیگه هیچ قرصی نمیخواد؟قرصی میشناسید
>

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
saghar15

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 18:25    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
حاملگی با وجود بکارت امکان داره.

اما شما نه بکارتتونو از دست دادید نه باردارید.
موفق باشید.

امضاهرکس انچه را که دلش خواست بگوید انچه را که دلش نمی خواهد می شنود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarabahari
shahrzad1
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 21:58    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام
من روز اول پریودیم نزدیکی داشتم  و امکان داره پیش اب ریخته باشه چون بعد از  ان از پشت رابطه داشتم و با گذشت 20 دقیقه اب منی به طور کامل امد    و بعد از رابطه خون ریزیم مثل قبل ادامه داشت بعد از 1ماه که دوباره  زمان قاعدگیم هست  4روز از تاریخ پریودیم گذشته و با اینکه درد دارم ولی خونریزی ندارم احتمال داره که باردار باشم؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 21:58    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

badomak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 1 اسفند 1389 - 22:22    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
shahrzad1 نوشته است: سلام
من روز اول پریودیم نزدیکی داشتم  و امکان داره پیش اب ریخته باشه چون بعد از  ان از پشت رابطه داشتم و با گذشت 20 دقیقه اب منی به طور کامل امد    و بعد از رابطه خون ریزیم مثل قبل ادامه داشت بعد از 1ماه که دوباره  زمان قاعدگیم هست  4روز از تاریخ پریودیم گذشته و با اینکه درد دارم ولی خونریزی ندارم احتمال داره که باردار باشم؟

امکان بارداری نیست
اگه به یه هفته تاخیر رسید بهتره پیگیری کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sarabahari
shahrzad1
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 2 اسفند 1389 - 14:16    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
badomak نوشته است:

امکان بارداری نیست

پس امکان بارداری وجود نداره درسته؟دلیل عقب انداختن دوره قاعدگیم چیه؟دفعه قبل هم 5روز عقب انداختم  با اینکه رابطه کامل از پشت بود

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391
badomak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 2 اسفند 1389 - 14:26    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
shahrzad1 نوشته است:
badomak نوشته است:

امکان بارداری نیست

پس امکان بارداری وجود نداره درسته؟دلیل عقب انداختن دوره قاعدگیم چیه؟دفعه قبل هم 5روز عقب انداختم  با اینکه رابطه کامل از پشت بود

خوب قبلا سیکل شما چند روزه بوده؟
در کل عقب انداختن پریودتون ربطی به بارداری و نوع اون نداره
موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
yashar21
معلق شده

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 2 اسفند 1389 - 17:33    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
ببخشيد پس به طور كلي براي كسي كه در دوران پريود باشه و قاعدگي هاي قبلي هم به صورت تقريبا منظم بوده باشه رابطه بدون پيشگيري عدم بارداري به همراه داره؟؟؟
اكه نداره و امكان بارداري باشه از روش اورژانسي بايد استفاده كرد؟؟ يعني دوباره فرد 7-8 روز بعد با خوردن قرص ها بايد خونريزي داشته باشه ؟؟؟
يا به طور كلي اگر يك فرد در دوران قاعدگي باردار بشه نشانه خاصي داره يعني مثلا خونريزيش قطع ميشه؟؟
ببخشيد زياد سوال پرسيدم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 2 اسفند 1389 - 17:33    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

nazmehr64

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 08:44    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام دوست عزیز
1.به طور معمول در یک فرد سالم با قاعدگی منظم، رابطه جنسی در دوران قاعدگی باعث بارداری نمی شود. ولی انجام رابطه جنسی در این دوران توصیه نمی شود .
2. در مورد روش اورژانسی نیز شما ظرف مدت 72 ساعت زمان دارید برای اینکه بتونید از روش اورژانسی استفاده کنید که هر چه زودتر از روش اورژانسی استفاده کنید قطعاًجواب بهتری خواهید گرفت.

امضاآسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maryam001

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 11:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
خواهشا كمكم كنيد....
تورو خدا دارم ديوونه مي شيم
من روز چهارم پريودم هست ... نزديكي داشتم با نامزدم بدون پيشگيري نزديكي داشتم...اما مني درون واژنم نريخت... اما خوب پيشاب با واژن برخورد كرده...اما الان بازم خونريزيم ادامه داره...
دارم ديوونه ميشم...يعني ممكن من باردار شم..توروخودا كمكم كنيد...يعني الان بايد از روش اورژانسي استفاده كنم..
خواهش مي كنم دارم ديوونه ميشم..

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sarabahari

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 11:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
maryam001 نوشته است: خواهشا كمكم كنيد....
تورو خدا دارم ديوونه مي شيم
من روز چهارم پريودم هست ... نزديكي داشتم با نامزدم بدون پيشگيري نزديكي داشتم...اما مني درون واژنم نريخت... اما خوب پيشاب با واژن برخورد كرده...اما الان بازم خونريزيم ادامه داره...
دارم ديوونه ميشم...يعني ممكن من باردار شم..توروخودا كمكم كنيد...يعني الان بايد از روش اورژانسي استفاده كنم..
خواهش مي كنم دارم ديوونه ميشم..

خیر بارداری ممکن نیست.خیالت راحت

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
roza18

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 11:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
ببخشيد نشانه بارداري در دوران قاعدگي چيه؟؟ اصلا ممكنه كسي اگه رابطه بدون پيشگيري شده اي توي اين زمان داشته باشه باردار بشه؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 11:46    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sarabahari

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 11:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
roza18 نوشته است: ببخشيد نشانه بارداري در دوران قاعدگي چيه؟؟ اصلا ممكنه كسي اگه رابطه بدون پيشگيري شده اي توي اين زمان داشته باشه باردار بشه؟؟؟

بارداری در این دوره امکان نداره به ویژه اگر دوره پریود منظم باشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : miracle, jiji
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1398 روز قبل (3 اسفند 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4 1653 sana962 164320 سه‌شنبه 18 بهمن 1390 - 13:36
ayoot مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: احتمال بارداری .. 842 sadr 435727 چهار‌شنبه 6 آبان 1388 - 01:09
ehsas مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پریود نامنظم و احتمال بارداری 19 nassim_100 45914 یکشنبه 3 آبان 1388 - 23:22
Eliiiii مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی با اسپرم خشک شده 15 sani_1365 67945 شنبه 11 مهر 1388 - 23:10
sarajoonjooni مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احتمال حاملگی و مصرف قرص 1 simintanha 10402 پنج‌شنبه 26 مهر 1386 - 20:24
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید