شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه و احتمال بارداري در زمان قاعدگي و راه كار حل آن

1. yashar21

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

يكي از مهم ترين موضوعات بحث بارداري در دوران پريود (قاعدگي) مي باشد با توجه به اينكه در اين دوران تخمك از بين مي رود و فضا براي آماده شدن تخمك جديد محيا مي شود اگر رابطه بدون پيشگيري (بدون انزال مني درون واژن) و فقط به صورت تماس پيشاب در روز دوم پريود و پس از به اصطلاح باز شدن رحم و خونريزي شديد باشد امكان بارداري وجود دارد با توجه به اينكه دوران پريود (قاعدگي) به صورت تقريبا منظم و به صورت سيكل 24-23 روز بوده باشد.
    اگر به طور كلي جواب مثبت باشد با توجه به زمان پريود كه 6-7 روز است راه كار آن چيست ؟ به طور مثال استفاده از قرص هاي ضد بارداري (لونژيل)؟؟؟
    با تشكر

2. سلام

انجام نزديكي در روز دوم پريود آنهم بدون انزال مني درون واژن و نيز ادامه خونريزي پريود مطابق معمول ،همگي مويد اين مسئله است كه صددرصد بارداري صورت نگرفته است!!!خوردن قرص هاي ضدبارداري  به روش اورژانس براي موارد خاصي است كه چاره اي ديگر باقي نمانده باشد !!!وگرنه عوارض و اثرات بسيار بدي در پي دارد!!!!!نگران نباشيد!!!

3. Re: کمکم کنید التماس میکنم     
    سلام خوبیدمن سه شنبه بادوست پسرم اط پشت رابطه داشتم .هنوز ذخترم ایاامکان
    >> حامله شدن است؟اگه اب التش نشط کرده باشه جلوچی؟یعنی اگه اب الت دوست پسرم
    >> ریخته باشه رو جلوی من چی؟البته چند دقیقه بعد خوئمو شستم.در این صورت امکان
    >> حاملگی هست.البته ما عصر اینکرو کردیم من
    >>  شب دوتا ال دی
    >>  خوردم و صبش دوتا دیگه.خواهش جواب بدید.دارم سکته میزنم.الان باید چیکار
    >> کنم امکانش هست
    مطمئنید؟دیگه دکتر نرم؟؟اصلا یه دختر امکانش هست زبونم لال
    > حامله بشه؟یا با این شرایط من ایا امکان داره اب مرد چند قپره بریزه جلو و ظرف
    > حامله بشه؟ما هنوز نامزدیم و محرمیم تا بعد از چند ماه دیگه عقد کنیم اما صلا
    > یه بارم از جلو نرفتیم.خیالم راحت باشه؟دیگه هیچ قرصی نمیخواد؟قرصی میشناسید
    >

4. حاملگی با وجود بکارت امکان داره.

اما شما نه بکارتتونو از دست دادید نه باردارید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من روز اول پریودیم نزدیکی داشتم  و امکان داره پیش اب ریخته باشه چون بعد از  ان از پشت رابطه داشتم و با گذشت 20 دقیقه اب منی به طور کامل امد    و بعد از رابطه خون ریزیم مثل قبل ادامه داشت بعد از 1ماه که دوباره  زمان قاعدگیم هست  4روز از تاریخ پریودیم گذشته و با اینکه درد دارم ولی خونریزی ندارم احتمال داره که باردار باشم؟

6. shahrzad1 نوشته است: سلام
    من روز اول پریودیم نزدیکی داشتم  و امکان داره پیش اب ریخته باشه چون بعد از  ان از پشت رابطه داشتم و با گذشت 20 دقیقه اب منی به طور کامل امد    و بعد از رابطه خون ریزیم مثل قبل ادامه داشت بعد از 1ماه که دوباره  زمان قاعدگیم هست  4روز از تاریخ پریودیم گذشته و با اینکه درد دارم ولی خونریزی ندارم احتمال داره که باردار باشم؟

امکان بارداری نیست
    اگه به یه هفته تاخیر رسید بهتره پیگیری کنید

7. badomak نوشته است:
    shahrzad1 نوشته است: سلام

امکان بارداری نیست

پس امکان بارداری وجود نداره درسته؟دلیل عقب انداختن دوره قاعدگیم چیه؟دفعه قبل هم 5روز عقب انداختم  با اینکه رابطه کامل از پشت بود

8. shahrzad1 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    shahrzad1 نوشته است: سلام

امکان بارداری نیست

پس امکان بارداری وجود نداره درسته؟دلیل عقب انداختن دوره قاعدگیم چیه؟دفعه قبل هم 5روز عقب انداختم  با اینکه رابطه کامل از پشت بود

خوب قبلا سیکل شما چند روزه بوده؟
    در کل عقب انداختن پریودتون ربطی به بارداری و نوع اون نداره
    موفق باشید

9. yashar21

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشيد پس به طور كلي براي كسي كه در دوران پريود باشه و قاعدگي هاي قبلي هم به صورت تقريبا منظم بوده باشه رابطه بدون پيشگيري عدم بارداري به همراه داره؟؟؟
    اكه نداره و امكان بارداري باشه از روش اورژانسي بايد استفاده كرد؟؟ يعني دوباره فرد 7-8 روز بعد با خوردن قرص ها بايد خونريزي داشته باشه ؟؟؟
    يا به طور كلي اگر يك فرد در دوران قاعدگي باردار بشه نشانه خاصي داره يعني مثلا خونريزيش قطع ميشه؟؟
    ببخشيد زياد سوال پرسيدم

10. سلام دوست عزیز
    1.به طور معمول در یک فرد سالم با قاعدگی منظم، رابطه جنسی در دوران قاعدگی باعث بارداری نمی شود. ولی انجام رابطه جنسی در این دوران توصیه نمی شود .
    2. در مورد روش اورژانسی نیز شما ظرف مدت 72 ساعت زمان دارید برای اینکه بتونید از روش اورژانسی استفاده کنید که هر چه زودتر از روش اورژانسی استفاده کنید قطعاًجواب بهتری خواهید گرفت.

11. خواهشا كمكم كنيد....
    تورو خدا دارم ديوونه مي شيم
    من روز چهارم پريودم هست ... نزديكي داشتم با نامزدم بدون پيشگيري نزديكي داشتم...اما مني درون واژنم نريخت... اما خوب پيشاب با واژن برخورد كرده...اما الان بازم خونريزيم ادامه داره...
    دارم ديوونه ميشم...يعني ممكن من باردار شم..توروخودا كمكم كنيد...يعني الان بايد از روش اورژانسي استفاده كنم..
    خواهش مي كنم دارم ديوونه ميشم..

12. maryam001 نوشته است: خواهشا كمكم كنيد....
    تورو خدا دارم ديوونه مي شيم
    من روز چهارم پريودم هست ... نزديكي داشتم با نامزدم بدون پيشگيري نزديكي داشتم...اما مني درون واژنم نريخت... اما خوب پيشاب با واژن برخورد كرده...اما الان بازم خونريزيم ادامه داره...
    دارم ديوونه ميشم...يعني ممكن من باردار شم..توروخودا كمكم كنيد...يعني الان بايد از روش اورژانسي استفاده كنم..
    خواهش مي كنم دارم ديوونه ميشم..

خیر بارداری ممکن نیست.خیالت راحت

13. ببخشيد نشانه بارداري در دوران قاعدگي چيه؟؟ اصلا ممكنه كسي اگه رابطه بدون پيشگيري شده اي توي اين زمان داشته باشه باردار بشه؟؟؟

14. roza18 نوشته است: ببخشيد نشانه بارداري در دوران قاعدگي چيه؟؟ اصلا ممكنه كسي اگه رابطه بدون پيشگيري شده اي توي اين زمان داشته باشه باردار بشه؟؟؟

بارداری در این دوره امکان نداره به ویژه اگر دوره پریود منظم باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید