.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » سایر سوالات

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 3390 بازديد •  
کپسول چاقی

نویسنده پیام
mahtabziba
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: یکشنبه 19 دی 1389 - 09:39    عنوان:  کپسول چاقی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام من 21 سال دارم چند ماه پیش از کپسول چاقی که از دارو گیاهی تهیه کرده بودم استفاده کردم که در عرض 2 ماه 12 کیلو وزن اضافه کردم از 43 کیلو به 55 رسیدم مدتی که از این کپسول ها استفاده میکردم اشتهام به شدت افزایش پیدا کرده بود و شنیدم که این دارو ها با بخاطر اینکه اشتها آور هستند ضرر ندارن درسته ممکنه ضرری داشته باشه ؟و اینکه چکارکنم که وزنم ثابت بمونه آیا راهی هست چون بعد 2-3 هفته 1/5 کیلو کم کردم میتونم برای ثابت نگه داشتن وزنم از قرص های اشتها آوری که در داروخانه ها هست استفاده کنم؟چون اشتهام خیلی کم شده مثل قبل از مصرف کپسول ها

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mahtabun, tanha1001

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 19 دی 1389 - 09:39    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

fatimaoo
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: یکشنبه 19 دی 1389 - 10:41    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام
دوست عزیز در بعضی موارد لاغری میتونه جنبه  ارثی داشته باشه نظر بنده اینکه به جای استفاده از این نوع داروها از یک تغذیه خوب-ورزش-از فکر کردن زیاد بپرهیزید و به تدریج چاق شوید تا یکدفعه ای. خود ورزش به ادم نشاط میده و خود به خود به اشتهاش افزوده میشه
موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : irandokhtf, mahtabun
youzar
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 4 بهمن 1389 - 11:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
دوست عزیز سلام

درحقیقت قرصهای چاقی چند دسته هستند:اونهایی که به عنوان اشتها اور استفاده میشوند ضرر ندارند یا حداقل عارضه شون کمه البته بسته به نوع قرص میتونن خیلی هم پرعارضه باشند ولی خیلی از قرصها از طریق افزایش اب در فضای میان بافتی بین سلولهای بدن باعث چاقی میشوند که خیلی مضر هستند.پس هیچوقت سرخود و یا از طریق تجویز الکی دیگران قرصهای چاقی مصرف نکنید.
لازم هست که این رو هم بگم که به افراد ذاتا استعداد چاقی رو ندارند و بعضی ها هم استعداد سریع لاغر شدن رو دارند مثلا به راحتی میتوانند باورزش کردن مقدار قابل توجهی از وزن خودشون رو کم کنند که شاید شما هم اینجوری باشید.
بهترین روش برای چاق شدن ورزش کردن منظم وهمراه ان تغذیه مناسب است که هیچ عارضه و دلنگرانی ندارد.

راستی اینم بگم که من هم 21 ساله هستم و میخواستم از قرص اشهااور استفاده کنم که از استاد داروشناسی ام پرسیدم قرصهای (دکورت)و (سپروپتادین) یا شربت گیاهی باریج معرفی کرد که توهم میتونی استفاده کنی.

امضازندگی عشق و دیگر هیچ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, tanha1001
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1400 روز قبل (4 بهمن 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. افزایش قــــــــــــــــــــــــــــد 17 sanjab65 4034 شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 12:25
elinaze مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. افزایش قد با گیاه سنجد 3 fedagh 2911 چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 18:00
mig29fulkrum مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد افزایش قد با طب سوزنی 4 soda 5532 سه‌شنبه 31 شهریور 1388 - 05:01
ali_reza مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اشتها 3 zahra_b 1044 شنبه 28 شهریور 1388 - 21:19
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد این افزایش وزن پس کجا میره؟؟؟ 2 rezasd 1754 شنبه 16 خرداد 1388 - 16:27
rezasd مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید