شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کپسول چاقی

1. سلام من 21 سال دارم چند ماه پیش از کپسول چاقی که از دارو گیاهی تهیه کرده بودم استفاده کردم که در عرض 2 ماه 12 کیلو وزن اضافه کردم از 43 کیلو به 55 رسیدم مدتی که از این کپسول ها استفاده میکردم اشتهام به شدت افزایش پیدا کرده بود و شنیدم که این دارو ها با بخاطر اینکه اشتها آور هستند ضرر ندارن درسته ممکنه ضرری داشته باشه ؟و اینکه چکارکنم که وزنم ثابت بمونه آیا راهی هست چون بعد 2-3 هفته 1/5 کیلو کم کردم میتونم برای ثابت نگه داشتن وزنم از قرص های اشتها آوری که در داروخانه ها هست استفاده کنم؟چون اشتهام خیلی کم شده مثل قبل از مصرف کپسول ها

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز در بعضی موارد لاغری میتونه جنبه  ارثی داشته باشه نظر بنده اینکه به جای استفاده از این نوع داروها از یک تغذیه خوب-ورزش-از فکر کردن زیاد بپرهیزید و به تدریج چاق شوید تا یکدفعه ای. خود ورزش به ادم نشاط میده و خود به خود به اشتهاش افزوده میشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزیز سلام

درحقیقت قرصهای چاقی چند دسته هستند:اونهایی که به عنوان اشتها اور استفاده میشوند ضرر ندارند یا حداقل عارضه شون کمه البته بسته به نوع قرص میتونن خیلی هم پرعارضه باشند ولی خیلی از قرصها از طریق افزایش اب در فضای میان بافتی بین سلولهای بدن باعث چاقی میشوند که خیلی مضر هستند.پس هیچوقت سرخود و یا از طریق تجویز الکی دیگران قرصهای چاقی مصرف نکنید.
    لازم هست که این رو هم بگم که به افراد ذاتا استعداد چاقی رو ندارند و بعضی ها هم استعداد سریع لاغر شدن رو دارند مثلا به راحتی میتوانند باورزش کردن مقدار قابل توجهی از وزن خودشون رو کم کنند که شاید شما هم اینجوری باشید.
    بهترین روش برای چاق شدن ورزش کردن منظم وهمراه ان تغذیه مناسب است که هیچ عارضه و دلنگرانی ندارد.

راستی اینم بگم که من هم 21 ساله هستم و میخواستم از قرص اشهااور استفاده کنم که از استاد داروشناسی ام پرسیدم قرصهای (دکورت)و (سپروپتادین) یا شربت گیاهی باریج معرفی کرد که توهم میتونی استفاده کنی.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید