شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از کاندوم در رابطه جنسی مقعدی

1. mehdi146

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با سلام من وقتی از کاندوم استفاده میکنم هنگام رابطه جنسی از عقب با همسرم به مشکل بر میخورم و آلتم وارد مقعد همسرم نمیشود و به نعوذ کامل نمیرسم لطفا راهنمایی کنید مرررررررررسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.
    شما حتما باید قبل از این کار ،شریکتون را کاملا آماده کنید.مطمئنا اگه ایشون رو آماده نکنید،بدون کاندوم هم با مشکل مواجه میشید.
    شما قبل از شروع نزدیکی،باید آنوس ایشون رو با آرامش و ظرافت و مواد لیز کننده مثل ژل یا روغن باز کنید و اونو واسه پذیرفتن التتون آماده کنید.شما باید با استفاده از انگشت،دقت و (صبر) این کارو انجام بدین.در غیر این صورت غیر ضرر (بیشتر) و درد بیشتر، به شریکتون چیزی رو انتقال نمیدین.
    توجه کنید که این پیش نیاز،یه خورده صبر و حوصله میخواد و تا مطمئن نشدید که آنوس ایشون کاملا آماده هست،از وارد کردن الت خودداری کنید...
    در آخر هم تذکری رو میدم که اول باید میدادم.اونم اینه که احتمالا بدونید رابطه آنوسی واسه هردو ضرر و خطر داره،بیشتر واسه شریکتون.پس تا جایی که میتونید این کار رو کمتر انجام بدین.اگه سلامتی شریکتون براتون مهمه...
    دوست من.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 12 کاربر ديگر
  3. سلام
    بهتره از نرم کننده های مناسب که در داروخانه ها موجود است استفاده کنید

4. mehdi146 نوشته است: با سلام من وقتی از کاندوم استفاده میکنم هنگام رابطه جنسی از عقب با همسرم به مشکل بر میخورم و آلتم وارد مقعد همسرم نمیشود و به نعوذ کامل نمیرسم لطفا راهنمایی کنید مرررررررررسی

با سلام...دوست عزیز شما باید اول به نعوذ کامل برسید وبعد کاندوم رو روی آلتتون بکشید و دخول رو انجام بدین ولی از سوالتون احساس کردم شما بعد از گذاشتن کاندوم تازه میخواهید به نعوظ برسید!!!!!!!

5. با سلام خدمت شما دوست گرامی
    حد الامکان سعی کنید از رابطه واژینال به انزال برسید و از رابطه آنال حدالمقدور دوری کنید
    چون درست است که استفاده از کاندوم تقریبا" احتمال انتقال میکروبهای معقد ؛  به آلت شما رو صفر میکنه ولی ضرر هایی که ورود مکرر آلت شما به معقد , برای همسر یا شریک جنسی زن بوجود می آره ، اجتناب ناپذیره !
    هر چقد هم معقد آماده برقراری رابطه بشه باز هم چون برای اینکار ساخته نشده ؛ با ورود جسم خارجی مقاوت خواهد کرد و به مرور زمان مخاط معقد هم از بین میرود و همسرتون در عمل دفع هم دچارمشکل خواهد شد.
    بنظر من علارغم لذت بالای رابطه معقدی برای مرد ؛ باید یکم منصف بود و سعی کرد از این لذت بخاطر احترام به سلامتی فرد مقابل صرفنظرکرد و سعی کرد از اعمالی که بی ضرر یا حداقل کم ضرر تر هستند استفاده کرد.

در انتها میخواهم بگم استفاده مداوم از این روش باعث میشود از واژن دیگر لذت کافی رو نبرید ( بدلیل گشاد تر بودن واژن) و کم کم برای انزال مجبورید همیشه از این روش استفاده کنید که اینهم خود نکته بسیار منفی است/

برای نرم و روان کردن هم فقط از آنهایی استفاده کنید که دارای ترکیباتی مبنی بر آب هستند (نه روغنی) ، چون باعث پلاریزه شدن کاندم در حین رابطه میشوند ، بخصوص که در روش معقدی (انال) فشار هم مضاعف است
    بهترین نرم کننده ژل یا کرم لوبرکات است که در داروخانه ها موجود است .

تشکر شده توسط : ROHAM و 11 کاربر ديگر
  6. mehdi146 نوشته است: با سلام من وقتی از کاندوم استفاده میکنم هنگام رابطه جنسی از عقب با همسرم به مشکل بر میخورم و آلتم وارد مقعد همسرم نمیشود و به نعوذ کامل نمیرسم لطفا راهنمایی کنید مرررررررررسی

دوست عزيز كلا وارد كردن الت از مقعد خودش با مانع روبروست وايجاد ناراحتي در طرف مقابل ميكنه با استفاده از كاندوم درسته كه از عفونت ها جلو گيري ميكنيد هم اولا اين جسم سخت تر ايجاد دردميتونه داشته باشه هم به دليل ايجاد مانع بين الت ومقعد به راحتي وارد مقعد نميشه وهمونطور كه دوست ديگرمان هم گفتند اگر قبل نعوظ كاندوم رو مصرف كنيد چون سطح تماستون با همسرتون كم ميشه كمتر ايجاد تحريك ميكنه ونعوظ ديرتر است حتي گاهي براي درمان انزالهاي زودرس استفاده از كاندوم توصيه ميشه تا تحريك در مرد كمتر وانزال به تاخير بيفته

تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  7. mehdi146

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با تشکر از دوستان ولی من بعد از رسیدن کامل آلتم به نعوذ از کاندوم استفاده میکنم و دلیل رابطه مقعدی اینه که ما در دوران عقد هستیم و نمیخواهیم قبل از عروسی بی احتیاطی کنیم

8. mehdi146 نوشته است: با تشکر از دوستان ولی من بعد از رسیدن کامل آلتم به نعوذ از کاندوم استفاده میکنم و دلیل رابطه مقعدی اینه که ما در دوران عقد هستیم و نمیخواهیم قبل از عروسی بی احتیاطی کنیم

سلام دوست عزیزم ..با شرایطی که گفتین بهتره مدت زمان آماده سازی خانمتون برای انجام رابطه مقعدی رو افزایش بدین..آگاهی ازین روشها ومقدمات لازم برای هر رابطه جنسی بخصوص رابطه مقعدی مهم و لازمه...

9. mehdi146

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    با تشکر از خانوم قاصدک آزاد.باید بگم که همسر من از لحاظ رسیدن به مرحله شهوت مشکلی نداره و از روان کننده هم استفاده میکنیم ولی مشکل دیگه اینجاست که ما از هم دوریم و هر چند ماه یکبار همدگه رو میبینیم و در طول سه یا چهار روزی که پیش هم هستیم 7 یا 8 بار رابطه مقعدی داریم البته به اصرار همسرم

10.   چی؟7 8 بار تو 3 4 روز رابطه ی مقعدی؟؟؟!!واقعآ کار خطرناکی میکنید!اینجوری پدر مقعدشون در میاد و تا چند وقت دیگه خدایی نکرده کلی مشکل جدی براشون پیش میاد!!!وای توروخدا زیاد به این حرفشون گوش نکنید این کار همینجوریش کلی عوارض داره چه برسه با این شدت.اینطوریم به این روش عادت میکنید و بعد از ازدواجتون یه مدت که بگذره رابطه ی واژینال براتون بی تاثیر میشه و دوباره همینو ادامه میدین!
    شما احتمالآ وقتی میخواین الت رو وارد مقعد بکنید اینکار سخت انجام میشه که نعوظتون از بین میره.بهتره با دست کاملآ اماده ش کنید بعد دخول رو انجام بدید که نعوظ از بین نره.یا از داروهای مخصوص استفاده کنید که نعوظ روحفظ کنه.حواستونم تو اون موقع به چیز دیگه ای معطوف نکنید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  11. mehdi146 نوشته است: با تشکر از خانوم قاصدک آزاد.باید بگم که همسر من از لحاظ رسیدن به مرحله شهوت مشکلی نداره و از روان کننده هم استفاده میکنیم ولی مشکل دیگه اینجاست که ما از هم دوریم و هر چند ماه یکبار همدگه رو میبینیم و در طول سه یا چهار روزی که پیش هم هستیم 7 یا 8 بار رابطه مقعدی داریم البته به اصرار همسرم

با سلام
    دوست عزیز،بارها و بارها از مذموم بودن این عمل  صحبت شده! که مخصوصاً برای زنان تبعات زیاد و بدتری داره!عوارضی همچون: عدم کنترل خروج مدفوع در سنین بالا- درد های بی حد واندازه در این ناحیه - انتقال ویروسهای مختلف مانند ایدز - بعضاً پارگی مجرای مقعد و....و در کل دیدن  مدفوع روی آلت ،پس از اتمام رابطه،خود مسئله ای مشمئز کننده است! لذا تاکید میشه جداً از انجام این عمل خودداری بشه! از طرفی دیگه انجام مداوم این عمل باعث میشه دیگه زن به رابطه واژینال رضایت نده! و این راه براش عادت بشه!
    در پایان اگر خواهان همسری سالم و با نشاط در آینده هستید قطعاً باید از انجام این عمل بپرهیزید! از طرفی هم این امکان وجودداره که بعدها به دلیل تنگی مقعد و لذتی که از این تنگی میبرید!دیگه شما هم از واژن نبرید!حال خوددانید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. چه مسائلی باعث شکست کاندوم میشه غیر از پارگی ، شل شدن با لیز خوردن ؟ آیا اگه کاندوم با قسمتی از بدن برخورد کنه که چند دقیقه  قبلش به پیش آب آلوده بوده ولی پاک شده تا حد امکان و بعد وارد بشه به فرض اینکه روز نسبتا پرخطر هم باشه باز دچار شکست میشه و احتمال بارداری هست؟
    من بخش احتمال بارداری که قفل نباشه رو پیدا نکردم واسه همین اینجا سوال کردم.

13. gandomt نوشته است: چه مسائلی باعث شکست کاندوم میشه غیر از پارگی ، شل شدن با لیز خوردن ؟ آیا اگه کاندوم با قسمتی از بدن برخورد کنه که چند دقیقه  قبلش به پیش آب آلوده بوده ولی پاک شده تا حد امکان و بعد وارد بشه به فرض اینکه روز نسبتا پرخطر هم باشه باز دچار شکست میشه و احتمال بارداری هست؟
    من بخش احتمال بارداری که قفل نباشه رو پیدا نکردم واسه همین اینجا سوال کردم.

كاندوم بلافاصله بعد از نعوظ به شكل خاصي جاگذاري ميشه وبعد از انزال وهنگام بيرون كشيدن الت به كمك دست همراه با الت بيرون اورده شده ودر بيرون برداشته ميشه پس راهي براي تماس با ترشحات پيش از انزال- از غدد كوپر - نيست در واقع به گفته شما روش صحيح جاگذاري كاندوم - چه براي حفاظت از انتقال بيماري وچه احتمال حاملگي - رعايت نشده
    اگه به روش صحيح گذاشته وبرداشته بشه وپاره هم نشه شكستي نداره و حدود 2% زن در سال شكست اين وسيله مربوط به دو مورد بالاست. درضمن ميشه از كاندومهاي اغشته به مواد اسپرم كش- مثل نانوكسينول 9 - استفاده كرد كه در صورت پارگي شانس بارداري رو پايين ميارن

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید