.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سلامت زنان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 10152 بازديد •  
درد سينه ها

نویسنده پیام
samaneh_1

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1386 - 02:40    عنوان:  درد سينه ها آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام:
22 سال دارم و مجرد هستم.مدتي است كه دچار درد سينه شديدي شده ام البته  از اينكه ربطي به دوره قاعدگي ام ندارد اطمينان دارم.
اين درد به اندازه اي است كه حتي شبها هم در خواب گاهي از درد بيدار ميشوم.
قابل ذكر است كه احساس سنگيني شديدي در آنها دارم و همچنين خيلي سفت شده اند.اگر امكان دارد نظر خود را بيان كنيد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : tinasepasi, sima23

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1386 - 02:40    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 29 اردیبهشت 1386 - 01:26    عنوان:  Re: درد سينه ها آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
samaneh_1 نوشته است: با سلام:
22 سال دارم و مجرد هستم.مدتي است كه دچار درد سينه شديدي شده ام البته  از اينكه ربطي به دوره قاعدگي ام ندارد اطمينان دارم.
اين درد به اندازه اي است كه حتي شبها هم در خواب گاهي از درد بيدار ميشوم.
قابل ذكر است كه احساس سنگيني شديدي در آنها دارم و همچنين خيلي سفت شده اند.اگر امكان دارد نظر خود را بيان كنيد.

سلام،
احتمالا منظورتان از سینه، پستانها می باشد. در پزشکی درد سینه به Chest Pain یا درد در قفسه سینه اطلاق می شود.
تغییرات هورمونی می تواند عامل این علایم باشد و به نظر من بعید است که مشکل حادی وجود داشته باشد، ولی اگر درد به حدی شدید است که شما را از خواب بیدار می کند بهتر است برای معاینه به پزشک زنان مراجعه نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sima23
golijoon77
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 24 شهریور 1388 - 23:23    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام.طاعات همه دوستان قبول.
ميدونم كه اين پست ماله خيلي وقت پيشه اما منم دقيقا همين مشكل برام پيش اومده كه به قاعدگي ربطي نداره با اين تفاوت كه شب ها بيدارم نميكنه.اما خيلي دردش شديده اگه اتفاقي به جايي برخورد كنه واقا غير قابل تحمل ميشه.خيلي نگرانم كرده.
اينم اضافه كنم كه من سينه هاي كوچكي دارم و الان متورم شده و بزرگ تر به نظر مياد.
سوالم اينه كه تغييرات هورموني در دختران هم اتفاق ميافته؟اگه جواب مثبته علتش چيه؟اگه بخوام از نظر هورموني چك بشم بايد به متخصص غدد مراجه كنم يا دكتر ديگه؟ممنون

امضاهیچ انسانی بیشتراز آن موقع خود را گول نمیزند که فکر میکند..دیگران را فریب داده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sima23, husky
saye_a

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 06:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
golijoon77 نوشته است: سلام.طاعات همه دوستان قبول.
ميدونم كه اين پست ماله خيلي وقت پيشه اما منم دقيقا همين مشكل برام پيش اومده كه به قاعدگي ربطي نداره با اين تفاوت كه شب ها بيدارم نميكنه.اما خيلي دردش شديده اگه اتفاقي به جايي برخورد كنه واقا غير قابل تحمل ميشه.خيلي نگرانم كرده.
اينم اضافه كنم كه من سينه هاي كوچكي دارم و الان متورم شده و بزرگ تر به نظر مياد.
سوالم اينه كه تغييرات هورموني در دختران هم اتفاق ميافته؟اگه جواب مثبته علتش چيه؟اگه بخوام از نظر هورموني چك بشم بايد به متخصص غدد مراجه كنم يا دكتر ديگه؟ممنون

سلام

بیشترین عامل متورم و دردناک شدن پستان (اگر مشکل خاصی در میون نباشه) همین تغییرات هورمونی هست . و برای دخترها هم پیش میاد. به استرس و شرایط روحی و تحریکات جنسی و شرایط تغییر آب و هوا مثل مسافرت و .... هم بستگی داره، یعنی خیلی از عوامل هستن که باعث بهم خوردن بالانس هورمونی بدن میشه.
ممکنه یکماه درگیرش باشی. ولی در اکثر مواقع حتی اگر یکماه این مشکل رو داشته باشی با پریود شدن حل میشه.
نگفتی چند وقته این مشکل رو داری؟... اگر چندماه هست که این مشکل رو داری میتونی برای اینکه خیالت راحت تر بشه که مشکل دیگه ای در میون نیست به متخصص زنان و حتی متخصص غدد مراجعه کنی. اگر به متخصص داخلی هم مراجعه کنی در صورت نیاز به متخصص مربوطه ارجاعت میده.

شاد باشید.

امضاو ندیدم کسی را که بخواهد و نتواند...!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, sima23
golijoon77
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 06:31    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام.درد سينه هام بعد از پريودي برطرف شد اما الان دوباره شروع شده با اينكه حدود 15 روز به پريود بعدي زمان هست.اگر تغييرات هورموني بوجود آمده چرا سيكل قاعدگي مختل نشده؟
بجز مشكلات هورموني احتمال چه بيماري ديگري هست؟ ممنون

امضاهیچ انسانی بیشتراز آن موقع خود را گول نمیزند که فکر میکند..دیگران را فریب داده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 06:31    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 08:32    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
golijoon77 نوشته است: سلام.درد سينه هام بعد از پريودي برطرف شد اما الان دوباره شروع شده با اينكه حدود 15 روز به پريود بعدي زمان هست.اگر تغييرات هورموني بوجود آمده چرا سيكل قاعدگي مختل نشده؟
بجز مشكلات هورموني احتمال چه بيماري ديگري هست؟ ممنون

سلام،
مورد شایع همانی است که در بالا ذکر شد و معمولا با تغییرات هورمونی قاعدگی مرتبط است، و لزوما تغییر به معنی نامنظم شدن نیست. با این حال اگر احساس می کنید که درد به تغییرات سیکل قاعدگی مرتبط نیست بذای معاینه به پزشک مراجعه نمایید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : golijoon77, sima23
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1872 روز قبل (15 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد ایا امکان بارداری در زمان قاعدگی زنان و دختران وجود دارد ؟ 0 dxb050 1905 چهار‌شنبه 18 شهریور 1388 - 13:03
dxb050 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد دوران پریود را کم کنید !!!! 1 rezat 8740 پنج‌شنبه 12 شهریور 1388 - 20:40
jiji مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد به هنگام آزاد شدن تخمک؟؟!! 3 goleyas 6318 دوشنبه 1 تیر 1388 - 08:02
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس آلت در مقعد 1 bafrin 15277 سه‌شنبه 19 خرداد 1388 - 01:18
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس سوزش 1 helenars 5007 شنبه 19 اردیبهشت 1388 - 17:51
momena مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید