.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 8276 بازديد •  
علاقه به پای جنس مخالف

نویسنده پیام
Iman62
اخطارها : 1 بار

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 11:14    عنوان:  علاقه به پای جنس مخالف آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام

من 22 سالمه چندین سال یعنی از دوران کودکی (5-6 سالگی) یه مشکلی داشتم که یادم میومد

من از بچگی به پای جنس مخالفم خیلی علاقه دارم

یعنی بوسیدن بو کردن گذاشتن پای یه خانم روی صورتم و یه همچین حالاتی از بچگی برام لذت بخشه

و داشتن احساس قدرت از سمت یه خانم

اما اینم بدونید من آدمی نیستم به کسی باج بدم خصوصا خانم

یعنی اونجوری نیست که تو هر شرایطی این حس رو بخوام تجربه کنم

کسی بخواد تحقیرم بکنه جلوش به شدت وایمیسم  اما به طور کلی علاقه به دیدن و لمس کردن پا و موارد مشابه همیشه توی وجودم هست

با توجه به اینکه احساس می کنم یه مقدار غیر طبیعیه و از طرفی هم هر کسی ممکنه به نحوی از جنس مخالفش لذت ببره ممکنه بگید این می تونه ناشی از چی بشه و آبا طبیعیه یا نه؟

راستش من پیش روانپزشک هم رفتم اما میخواستم نظر دوستان عزیز رو هم توی این انجمن بدونم بعد صحبتی که دکتر گفته رو بیان کنم

چون به واسطه این مشکل مساله دیگه ای دارم که میخوام اون رو هم مطرح کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 11:14    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

Catfish
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 13:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام به شما Iman62 نوشتین:"آدمی نیستین که به کسی باج بدین خصوصا خانوم"
اول مقام وارزش خانوما رو نادیده نگیرین اینجور گفتن بی انصافی محضه...من خودم یه مذکرم ولی با خوندن جمله شما حالم حسابی گرفته شد..خانوم با آقا فرقی نمیکنه مشکل از نگرش من وشماست...

علاقه به پا فکر میکنم نوعی ف.ت.ی.ش باشه که البته زیادم نادر وکمیاب نیست...از جستجوی سایت استفاده کن مطالب خوبی پیدا میکنی...

امضاI will never stop loving

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sogi, saaye, sarayy
تاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 21:36    عنوان:  Re: علاقه به پای جنس مخالف آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
Iman62 نوشته است: سلام

من 22 سالمه چندین سال یعنی از دوران کودکی (5-6 سالگی) یه مشکلی داشتم که یادم میومد

من از بچگی به پای جنس مخالفم خیلی علاقه دارم

یعنی بوسیدن بو کردن گذاشتن پای یه خانم روی صورتم و یه همچین حالاتی از بچگی برام لذت بخشه

و داشتن احساس قدرت از سمت یه خانم

اما اینم بدونید من آدمی نیستم به کسی باج بدم خصوصا خانم

یعنی اونجوری نیست که تو هر شرایطی این حس رو بخوام تجربه کنم

کسی بخواد تحقیرم بکنه جلوش به شدت وایمیسم  اما به طور کلی علاقه به دیدن و لمس کردن پا و موارد مشابه همیشه توی وجودم هست

با توجه به اینکه احساس می کنم یه مقدار غیر طبیعیه و از طرفی هم هر کسی ممکنه به نحوی از جنس مخالفش لذت ببره ممکنه بگید این می تونه ناشی از چی بشه و آبا طبیعیه یا نه؟

راستش من پیش روانپزشک هم رفتم اما میخواستم نظر دوستان عزیز رو هم توی این انجمن بدونم بعد صحبتی که دکتر گفته رو بیان کنم

چون به واسطه این مشکل مساله دیگه ای دارم که میخوام اون رو هم مطرح کنم

اگه اين علاقه جايگزين نزديكي با جنس مقابل بشه ميتونه ف.ت.ي.شيسم محسوب بشه البته تشخيص ان با  متخصص متبحر و با جلسات متعدد مصاحبه و احيانا تست هايي بدست مياد نه از طريق سايت واز راه دور

امضا& نظرات شخصي و سخنان غير علمي را جدي نگيريد &

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : saaye, ROHAM, TIDI1986
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1511 روز قبل (7 آبان 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. راههای ارضا شدن بدون دخول 19 gilarin 11340 شنبه 14 بهمن 1391 - 19:18
perle مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد عدم آگاهی روابط جنسی و کم شدن احساس 22 Queen26 16102 پنج‌شنبه 21 آبان 1388 - 22:12
zxc1121 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس عجیب هنگام نزدیکی 4 khatere412 37004 سه‌شنبه 21 مهر 1388 - 20:43
sarajoonjooni مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس زیاد!!!! 7 somaieh_m 18461 پنج‌شنبه 1 مرداد 1388 - 18:44
ebrahim3000 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جوش قهوه ای روی آلت از 3 سال پیش 8 iranian1 17406 سه‌شنبه 5 خرداد 1388 - 17:59
toshia مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید