شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علاقه به پای جنس مخالف

1. سلام

من 22 سالمه چندین سال یعنی از دوران کودکی (5-6 سالگی) یه مشکلی داشتم که یادم میومد

من از بچگی به پای جنس مخالفم خیلی علاقه دارم

یعنی بوسیدن بو کردن گذاشتن پای یه خانم روی صورتم و یه همچین حالاتی از بچگی برام لذت بخشه

و داشتن احساس قدرت از سمت یه خانم

اما اینم بدونید من آدمی نیستم به کسی باج بدم خصوصا خانم

یعنی اونجوری نیست که تو هر شرایطی این حس رو بخوام تجربه کنم

کسی بخواد تحقیرم بکنه جلوش به شدت وایمیسم  اما به طور کلی علاقه به دیدن و لمس کردن پا و موارد مشابه همیشه توی وجودم هست

با توجه به اینکه احساس می کنم یه مقدار غیر طبیعیه و از طرفی هم هر کسی ممکنه به نحوی از جنس مخالفش لذت ببره ممکنه بگید این می تونه ناشی از چی بشه و آبا طبیعیه یا نه؟

راستش من پیش روانپزشک هم رفتم اما میخواستم نظر دوستان عزیز رو هم توی این انجمن بدونم بعد صحبتی که دکتر گفته رو بیان کنم

چون به واسطه این مشکل مساله دیگه ای دارم که میخوام اون رو هم مطرح کنم

2. با سلام به شما Iman62 نوشتین:"آدمی نیستین که به کسی باج بدین خصوصا خانوم"
    اول مقام وارزش خانوما رو نادیده نگیرین اینجور گفتن بی انصافی محضه...من خودم یه مذکرم ولی با خوندن جمله شما حالم حسابی گرفته شد..خانوم با آقا فرقی نمیکنه مشکل از نگرش من وشماست...

علاقه به پا فکر میکنم نوعی ف.ت.ی.ش باشه که البته زیادم نادر وکمیاب نیست...از جستجوی سایت استفاده کن مطالب خوبی پیدا میکنی...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. Iman62 نوشته است: سلام

من 22 سالمه چندین سال یعنی از دوران کودکی (5-6 سالگی) یه مشکلی داشتم که یادم میومد

من از بچگی به پای جنس مخالفم خیلی علاقه دارم

یعنی بوسیدن بو کردن گذاشتن پای یه خانم روی صورتم و یه همچین حالاتی از بچگی برام لذت بخشه

و داشتن احساس قدرت از سمت یه خانم

اما اینم بدونید من آدمی نیستم به کسی باج بدم خصوصا خانم

یعنی اونجوری نیست که تو هر شرایطی این حس رو بخوام تجربه کنم

کسی بخواد تحقیرم بکنه جلوش به شدت وایمیسم  اما به طور کلی علاقه به دیدن و لمس کردن پا و موارد مشابه همیشه توی وجودم هست

با توجه به اینکه احساس می کنم یه مقدار غیر طبیعیه و از طرفی هم هر کسی ممکنه به نحوی از جنس مخالفش لذت ببره ممکنه بگید این می تونه ناشی از چی بشه و آبا طبیعیه یا نه؟

راستش من پیش روانپزشک هم رفتم اما میخواستم نظر دوستان عزیز رو هم توی این انجمن بدونم بعد صحبتی که دکتر گفته رو بیان کنم

چون به واسطه این مشکل مساله دیگه ای دارم که میخوام اون رو هم مطرح کنم

اگه اين علاقه جايگزين نزديكي با جنس مقابل بشه ميتونه ف.ت.ي.شيسم محسوب بشه البته تشخيص ان با  متخصص متبحر و با جلسات متعدد مصاحبه و احيانا تست هايي بدست مياد نه از طريق سايت واز راه دور

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید