.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
5 پاسخ • 6812 بازديد •  
مصرف موضعی قرص ld

نویسنده پیام
minaparham

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 10:07    عنوان:  مصرف موضعی قرص ld آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و تشکر خیلی زیاد از دوستان عزیز
1.من میتونم برای افزایش رشد موهای سرم و پرپشت شدن اونها از قرص ld به صورت موضعی استفاده کنم ؟یعنی بعد از حمام یک دونه ld رو در آب یا روغن بادام حل کنم و به  سرم بزنم ؟شوهرم چی ؟اونم میتونه؟
برای پرپشت شدن موهام چیکار کنم و اگه میدونید بگید برای لخت( lakht) شدن و کلفت شدن موهام چیکار کنم ؟
2. من الان 2 بسته قرص ld  برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم اما رشد و تیرگی موهای بدنم خیلی زیاد شده چیکار کنم ؟تو رو خدا یه راه حل بدید آخه خیلی دارم پر مو میشم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 10:07    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

hhosseini
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 11:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام دوست عزیز.
در مورد سوال اولتون باید بگم که من به شخصه تا به حال همچین چیزی نشنیدم و فکر هم نمیکنم جواب بده.البته فقط غیر ممکن غیر ممکنه.اگه خیلی کنجکاوید،انجام بدین شاید کشفش کردین.
برای پرپشت شدن موهاتون هم راههای زیادی از جمله توی این سایت هست که البته طول درمانش زمانبره.واسه لخت شدنشون هم فکر نمیکنم پیشنهادی بهتر از شامپوهای نرم کننده باشه.
در مورد سوال دو هم میتونم بگم که خاصیت این قرص همینه که روی هورمونهای رشد مو هم تاثیر میزاره و این حالت مقطعیه و بعد مدتی از مصرف نکردن قرص تقریبا به حالت اولیه برمیگرده.
شما میتونید از موبرها ،چسب و یا موکن های برقی(اپیل لیدی) استفاده کنید

امضاازدواج بهترین و شیرین ترین شکل دوستی ست. همسرمان را به عنوان بهترین دوست خود بپذیریم تا از اشتباهات او راحت تر بگذریم...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : arusha, nasser2010
homakh

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: چهار‌شنبه 5 آبان 1389 - 12:10    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام می تونیدازقطره ماینوکسیدین به موهاتون بزنید من مامانم میزنه خوبه دکترپوست و مو بهشون داده.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 20:47    عنوان:  Re: مصرف موضعی قرص ld آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
minaparham نوشته است: با سلام و تشکر خیلی زیاد از دوستان عزیز
1.من میتونم برای افزایش رشد موهای سرم و پرپشت شدن اونها از قرص ld به صورت موضعی استفاده کنم ؟یعنی بعد از حمام یک دونه ld رو در آب یا روغن بادام حل کنم و به  سرم بزنم ؟شوهرم چی ؟اونم میتونه؟
برای پرپشت شدن موهام چیکار کنم و اگه میدونید بگید برای لخت( lakht) شدن و کلفت شدن موهام چیکار کنم ؟
2. من الان 2 بسته قرص ld  برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم اما رشد و تیرگی موهای بدنم خیلی زیاد شده چیکار کنم ؟تو رو خدا یه راه حل بدید آخه خیلی دارم پر مو میشم

هر چيزي رو كه به پوست سر بزنيد الزاما جذب نميشه اين دارو خواركيه ومصرف موضعي نداره
اگه پرمويي زياد باشه شك به عدم تعادل هورموني ميره كه بايد ازمايش خون بدي
قرص ضد بارداري رو ميشه عوض كرد يا كلا از روشهاي جايگزين مثل اي يو دي غير طبي كه فاقد هر نوع هورمون هست استفاده كرد

امضا& نظرات شخصي و سخنان غير علمي را جدي نگيريد &

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM, husky
arezoo160

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 09:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام اگر یک بسته قرص های ضد بارداری ال دی رو در هاون بکوبید وداخل شامپو تون بریزید ودرهر بار استحمام وشامپو کردن مو پنج دقیقه شامپو رو موهاتون بمونه و بعد شسته شو کنید باعث تقویت مو وجلوگیری از ریزش اون میشه .من امتحان کردم ومفید واقع شده .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 09:49    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

SAYEH70
معلق شده

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 10:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
دوست عزیز خوردن بیش از حد قرص های ضد بارداری نازایی ثانویه بدنبال خودش داره.پس بهتراست برای جلوگیری از بارداری از راه طبیعی استفاده کنید.برای موهایتان هم بهتر است به متخصص پوست مراجعه کنید .تیرگی بدنتون هم در اثر خوردن قرص های ضد بارداری است.

امضازندگي جاريست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1512 روز قبل (9 آبان 1389) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد آزمایش ها و دارو ها برای درمان ریزش مو 5 shahab7 5843 جمعه 12 فروردین 1390 - 23:25
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زمان لازم برای تاثیر پمادهای پوست؟ 4 goleyas 4461 دوشنبه 5 مرداد 1388 - 16:04
nazigol مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد حمام آفتاب برای لکه ها؟؟؟ سولاریوم چطور؟؟؟ 0 rashyatruth 3167 شنبه 6 تیر 1388 - 06:56
rashyatruth مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تقویت برای رشد مو 1 delaraaam 7701 شنبه 3 اسفند 1387 - 20:09
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تزریق آمپول در صورت برای جوش های کیستیک 1 tinasepasi 6369 جمعه 17 خرداد 1387 - 21:36
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید