شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف موضعی قرص ld

1. با سلام و تشکر خیلی زیاد از دوستان عزیز
    1.من میتونم برای افزایش رشد موهای سرم و پرپشت شدن اونها از قرص ld به صورت موضعی استفاده کنم ؟یعنی بعد از حمام یک دونه ld رو در آب یا روغن بادام حل کنم و به  سرم بزنم ؟شوهرم چی ؟اونم میتونه؟
    برای پرپشت شدن موهام چیکار کنم و اگه میدونید بگید برای لخت( lakht) شدن و کلفت شدن موهام چیکار کنم ؟
    2. من الان 2 بسته قرص ld  برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم اما رشد و تیرگی موهای بدنم خیلی زیاد شده چیکار کنم ؟تو رو خدا یه راه حل بدید آخه خیلی دارم پر مو میشم

2. سلام دوست عزیز.
    در مورد سوال اولتون باید بگم که من به شخصه تا به حال همچین چیزی نشنیدم و فکر هم نمیکنم جواب بده.البته فقط غیر ممکن غیر ممکنه.اگه خیلی کنجکاوید،انجام بدین شاید کشفش کردین.
    برای پرپشت شدن موهاتون هم راههای زیادی از جمله توی این سایت هست که البته طول درمانش زمانبره.واسه لخت شدنشون هم فکر نمیکنم پیشنهادی بهتر از شامپوهای نرم کننده باشه.
    در مورد سوال دو هم میتونم بگم که خاصیت این قرص همینه که روی هورمونهای رشد مو هم تاثیر میزاره و این حالت مقطعیه و بعد مدتی از مصرف نکردن قرص تقریبا به حالت اولیه برمیگرده.
    شما میتونید از موبرها ،چسب و یا موکن های برقی(اپیل لیدی) استفاده کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. homakh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام می تونیدازقطره ماینوکسیدین به موهاتون بزنید من مامانم میزنه خوبه دکترپوست و مو بهشون داده.

4. minaparham نوشته است: با سلام و تشکر خیلی زیاد از دوستان عزیز
    1.من میتونم برای افزایش رشد موهای سرم و پرپشت شدن اونها از قرص ld به صورت موضعی استفاده کنم ؟یعنی بعد از حمام یک دونه ld رو در آب یا روغن بادام حل کنم و به  سرم بزنم ؟شوهرم چی ؟اونم میتونه؟
    برای پرپشت شدن موهام چیکار کنم و اگه میدونید بگید برای لخت( lakht) شدن و کلفت شدن موهام چیکار کنم ؟
    2. من الان 2 بسته قرص ld  برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم اما رشد و تیرگی موهای بدنم خیلی زیاد شده چیکار کنم ؟تو رو خدا یه راه حل بدید آخه خیلی دارم پر مو میشم

هر چيزي رو كه به پوست سر بزنيد الزاما جذب نميشه اين دارو خواركيه ومصرف موضعي نداره
    اگه پرمويي زياد باشه شك به عدم تعادل هورموني ميره كه بايد ازمايش خون بدي
    قرص ضد بارداري رو ميشه عوض كرد يا كلا از روشهاي جايگزين مثل اي يو دي غير طبي كه فاقد هر نوع هورمون هست استفاده كرد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. با سلام اگر یک بسته قرص های ضد بارداری ال دی رو در هاون بکوبید وداخل شامپو تون بریزید ودرهر بار استحمام وشامپو کردن مو پنج دقیقه شامپو رو موهاتون بمونه و بعد شسته شو کنید باعث تقویت مو وجلوگیری از ریزش اون میشه .من امتحان کردم ومفید واقع شده .

6. دوست عزیز خوردن بیش از حد قرص های ضد بارداری نازایی ثانویه بدنبال خودش داره.پس بهتراست برای جلوگیری از بارداری از راه طبیعی استفاده کنید.برای موهایتان هم بهتر است به متخصص پوست مراجعه کنید .تیرگی بدنتون هم در اثر خوردن قرص های ضد بارداری است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید